Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sorry, nevšimnul jsem si. Ta nabídka čehokoliv platí stejně. A ka všemu by to mělo být v originále. Uvidíme co cena. DPH + clo... Very Happy


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 10:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strycek Fido napsal:
Dneska snad dorazi,tak hodim foto Very Happy Mel bych jeden technicky dotaz na zkusene.Z boku valcu,tam kde je prisroubovan svod jsou zapusteny dva srouby (zasroubovany),ktere pres objimku drzi svod k motoru a ted ten dotaz.Uz jsem vcera sundal origo koncovky a ten sroub je pomerne dost dlouhy,protoze orig.vyfuk ma na sobe pomerne tlustou objimku.Ciste teoreticky si totiz myslim,ze ladaky tak tlustou objimku/prirubu mit nebudou a pak ty srouby budou zbytecne dlouhy.Takze dotaz,ty srouby tam jsou natvrdo nebo nasroubovany a je mozny je povolit pres kontramatku a dat tam kratsi???Doufam ze jsem to napsal srozumitelne Very Happy


jsou tam štefty který přez kontramatku normálně vytočíč, ale asi bych dýlku neřešil, když tam dáš obyčejný šrouby 9.9 tak se vyhřejou a začnou reznout.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 11:28  Předmět: Skvělý ! Mám se tedy optat na ty trubky a nabídku? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Monkey. Já bych měl zájem jesli můžeš tak se mi optéj na ty ceny předem dík. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 15:06  Předmět: Hehehe ! mam je doma Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak uz je mam doma.Takhle vypada prvni foto na gauci Very Happy V realu vypadaji dost dobre.Prumer trubky je 5,5cm,takze vypadaji dost masivne,proste nadhera Very Happy Ted uz jen namontovat a jsem zvedav jak bude masina bublat.Vysledna cena 8400 kacek za komplet.


ladaky.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.87 kB
 Zobrazeno:  10964 krát

ladaky.jpg



  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 15:07  Předmět: Hehehe ! mam je doma Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak uz je mam doma.Takhle vypada prvni foto na gauci Very Happy V realu vypadaji dost dobre.Prumer trubky je 5,5cm,takze vypadaji dost masivne,proste nadhera Very Happy Ted uz jen namontovat a jsem zvedav jak bude masina bublat.Vysledna cena 8400 kacek za komplet.


ladaky.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.87 kB
 Zobrazeno:  10964 krát

ladaky.jpg



  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 15:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

super! už se těšim až je uslyšim Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 15:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky jsem zvedav a omlouvam se,ze to tam je 2x.nejak se mi to tady kouslo


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak hlasim,ze je namontovano Very Happy vse sedelo jak ma na puvodni drzaky v ramu a ani srouby na priruby nebylo nutne zkracovat.maj to kluci vymysleny.zvuk jsem zkousel jenom v baraku a zni to jak hrom Very Happy Very Happy Navi ode dneska jezdim na vyjizdky prvni,at si to kluci za mnou pekne uzijete Very Happy fotky laufu na masine dodam behem zitrka,dnes uz to neporidim.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

proc mi to sem leze 2x




Naposledy upravil Strycek Fido dne so 05 květen, 2007 11:15, celkově upraveno 1 krát
  
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 11:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak tady to je Very Happy


VT po uprave.jpg
 Komentář:
 Velikost:  134.62 kB
 Zobrazeno:  11505 krát

VT po uprave.jpg



  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 11:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jeste jedna Very Happy


VT po uprave 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  119.35 kB
 Zobrazeno:  11572 krát

VT po uprave 2.jpg



  
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 11:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to moc pěkný, vypadá jak ledová královna. Good Zvuk to musí bejt mohutnej, jen nevím, proč se holejm rourám říká laďáky Laughing

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 13:28  Předmět: Skvělý ! Navi ode dneska jezdim na vyjizdky prvni, Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido myslíš, že mi to do pátku taky pošlou to víš abys na Vranově neperlil sám. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 13:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To se obavam,ze asi nestihnou.Skladem meli posledni a nova objednavka je podle jejich info cca.15-20dni.Jsou to tyhle:laufy Trochu jsem zariskoval objednavat diky fotce (na strankach vyrobce je ta sama fotka),ale jsem naramne spokojenej.V realu jsou jeste hezci (viz.moje masina),hlavne diky tomu,ze jsou v celku se svody.Popis trochu klame,cena je za kompletni vyfukovy system (v popisu maj,ze baleni je 1kus).


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 13:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ale na nas hlavni sraz uz bys je mohl mit na masine Very Happy chopper


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 05 květen, 2007 13:51  Předmět:  Trochu jsem zariskoval objednavat diky fotce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok Fido tak já jsi počkám v pondělí dámě řeč. hell
PS: Já jsem ti říkal , že jsi předvoj a jsem upřímně rád že jsi spokojen. Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny Brno
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 13:58  Předmět:  Honda VT600 shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar kluci, song

už dlouho vím o Vašem portálu a klubu,který je fakt super.Chtěl jsem Vás požádat o radu, zda nemáte zkušenost s laděnýma výfukama,nebo jinou úpravou zvuku.Od kamarádů z netu slíchám o navrtání přepážky dokola dírama,nebo přímo vyjmutí -odvrtání kruhovou pilkou posledního tlumiče Help Nebo investovat do ladáků...originál i se svodama jsou okolo 13.000..dost síla jen za pocit většího prdění Razz chtěl jsem se zeptat zda někdo zkoušel vyměnit jen ty koncovky za laděný a jak s tím byl spokojenej?Sledoval jsem totiž,že u první svodu je ten tlumič originál zaletovaný a zpětný vrácení origo tlumiče si neumím představit...Prostě su nerozhodnej,protože pokud to neuslyším tak,je pro mě těžké se pouštět do experimtů...přeci jen to byla motorka za bylík peněz....

Další žádost: Enjoy
Nevíte někdo, kde bych sehnal originál elektrický schéma zapojení kabelů na VT600 r.02?Chtěl jsem zapojit otáčkoměr a potvora nechce ukazovat,všichni tvrdí dej to na kontakty primáru zapalovací cívky-jenže jsou tam cívky dvě...jedna pod pravým bočním kdrytem...ta je dobře přístupná a pak druhá někde pod nádrží...tam se zatím nedostanu.Nevím jak ten signáůlní kablík z otáčkoměru(připojit na ten přerušovač,aby to ukazovalo Sad Neporadí někdo? Enjoy

Borci všem dobředu dík za odpovědi Johny


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 14:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau,mrkni na muj profil a na fotky.Je to cca.3 tydny zpatky co jsem daval ladaky Very Happy Originaly jsem nechtel nejak upravovat a vzhledem k tomu,ze jsou v celku koncovky vcetne svodu,tak jsem zavrhl i pripadne rezani a montaz pouze samotnych koncovek.Celou vec jsem vyresil otevrenym kompletni vyfukovym systemem Fastpipes od Highway Hawk.Cena za komplet laufy byla 8400,co jsem jeste zkousnul Very Happy Jinak zvuk paradni,kluci dosvedci a alespon podle me vypadaji lip Very Happy


  
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 15:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

laďáky už se tu probírali ..... o pár témat níž "laděné koncovky výfuku"


  
sotek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 16:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

stycku fido, ty laufy jsou nadherny Good
ale homologaci zrejme nemaji co? Sad


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr