Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
johny brno
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 16:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Lemmi, Good
vůbec jsem si toho tématu nevšiml,už jsem vše nastudoval,ale rozhodnutí ještě nepadlo Cool

Vzkaz pro stýčka Fida,

no a jak jsi teda spokojenej,nestřílí to do nich?A seřízení jsi provedl nebo to necháš plavat.mě se líbí ty Silvertail k02,ale jsou šíleně drahý...zkusím zavolat kolik by stály u Tenaxe a Iron moto...a pak to sem písnu..hola


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 18:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

homologaci nemaji,ale prave proto jsem si nechal originaly.demontaz orig.laufu a montaz ladaku mi zabrala pul hodinky ( a to jsem to delal poprve Very Happy ),takze pokud pojedu ven,tak to prohodim a tady u nas se to prozatim neresi Very Happy pokud jde o strileni,tak absolutne v poho.zatim jsem to nenechaval serizovat,ale pro klid na dusi si to v nejblizsi dobe necham zkouknout na brzde.pokukoval jsem taky po jinych znackach,ale jak rikas,zacinalo to na 13litrech a na to jsem rezignoval.


  
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 25 srpen, 2007 14:41  Předmět: Jo jasně ! Laďáky na VT 125C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím, v pondělí jsem se stal majitelem 125-cítky, chtěl jsem se zeptat,nemáte-li někdo zkušenosti s laďáky na takhle malej objem? I když ta 125-cítka nemá až zas tak špatnej zvuk mad Díky moc.Renďák


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 26 srpen, 2007 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus se spojit s Gorkym. Možná o něčem ví.


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 srpen, 2007 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau jak sem tu už asi na začátku tohoto tématu tak jsou celkem dobrý silvertail od hdcom v nízkých a celkem středních otáčkách to má super zvuk, ale v těch vyšších už je to znát že je to prostě točícíse stopětadváca. To sou zatím mé jediné zkušenosti s laďákama. Já mam vykuchanej lauf ale nevim jak moc protože s tím už sem to koupil.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 srpen, 2007 15:14  Předmět: Skvělý ! laděný výfuky na VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podívej na téma Bazar Dudulínek prodává laděný výfuky na VT 600
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 27 srpen, 2007 18:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky moc za rady, ještě jsem něco objevil na IRON MOTO...... Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr