Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 11 květen, 2007 08:17  Předmět: Otázka Pardubaci (nejen),co 14.5. vyrazit po praci Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau kluci,co si dat sraz v pondeli po praci (kolem 16h) nekde na benzince a jet se na chvili nekam projet.Na pondeli to zatim vypada slusne a vzhledem k tomu,ze jsem o vikendu zabitej,tak bych alespon v pondeli rad na chvili vyrazil.Domlouval jsem se s Navim,pokud bude stihat dorazit z Prahy,tak pojede,takze predbezne uz jsme 2 Very Happy


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 květen, 2007 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojky - já mám teď poměrně hodně práce, ale pokuď budu moct, což snad snad snad jo, jedu s Vámi Very Happy . Včera jsem po práci urval 20 min, tak jsem to jel protáhnout jen tak polehoučku "potichoučku Very Happy Very Happy Very Happy " a jako relaxace to zafungovalo znamenitě Smile . Takže si píšu v pondělí 16h Shell Dubina Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 07:42  Předmět: Skvělý ! Cau kluci,co si dat sraz v pondeli po praci Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapáci tak jak dopadla včerejší vyjížďka ? hell Enjoy

PS: Já přijel až ve 21.00hod tak se omlouvám za neučast. Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 07:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Navi,jak bylo na Pohadce? Very Happy Vcerejsek neva,nejak to nedopadlo,tak jsem se jel projet sam kolem komina Very Happy


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 08:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Fido, včera jsem tě zahlídnul když jsi vyjížděl z Pce na Hradiště. Já jsem frčel akorát z práce, tak jsem jen pustil slzu Sad . Nejdřív jsem tě nepoznal, celého v černém jsem tě ještě neviděl. Ale moc dobrý Good .


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 08:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky Very Happy Jo,jo,vcera jsem to pelasil na chvili ven z pardubek,jen se pak dost zatahlo,tak v domeni ze prijde slibovanej lijak jsem pelasil domu a nic z toho nebylo.To jsou predpovedi mad


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 09:27  Předmět: Skvělý ! Cau Navi,jak bylo na Pohadce? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido. Na Pohádce nic moc čekal jsem, lepší organizaci nato že to byl 7 sraz ale jinak pěkné prostředí . Já sem vyjel v pátek z Pardubíc v 15.00hod na Seč tam jsem vyložil dceru a v 16.00hod jsem vyrazil směr Vranov dojel jsem něco kolem 18.45hod. Cestou jsem potkal 4 policejní hlídky ale proto , že jsem asi jel v pohodě tak mě vůbec nestavěli a to sem měl na hlavičce ten svůj kokosák. No pozdravil jsem ses klukama ( Wiki, Grizzly, Pepíno a Karlos) hodil helmu a spacák do připraveného stanu a vyrazil s klukama na prasátko a pivečko. Grizzly ještě vytáhl slivovici (byla moc dobrá) Pepíno doutníky no a pak se už jenom klábosilo, pilo tancovalo a v 02.15 jsme zalehli do stanu a spinkali. Já vstal v 6.30hod dal si ranní hygienu kafíčko snídani pokecal s klukama a v 09.00hod vyrazil domů. 16.00hod už jsem seděl v letadle a v neděli jsem pozdě v noci přiletěl, včera jsem byl na pohřbu v Praze a pak s ostatky v Plzni takže jsem přijel domů až ve 21.00hod.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 15 květen, 2007 10:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

včera bylo fakt krásně - já byl pro změnu v práci do 22:15 Sad . Už jsme se dlouho neviděli, tak snad brzy Very Happy . Packo - jo a Fido, jak jsme te videli u Srchu - ten zvuk je Suuuuu Peeeeee rrrrrrrrrrr!!!! chopper


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr