Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 15:28  Předmět:  Sleva 8% Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

8% sleva nové HONDA SHADOW z ceníku

pro nové i stávající členy přináší klub SHOC Bohemia

Image

info jak uplatnit slevu podá petr@shoc.cz




Naposledy upravil Petr dne čt 04 červen, 2009 05:51, celkově upraveno 4 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 15:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pěkná slevička! Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 67
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 17 květen, 2007 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ok ,tomu rozumím!!!!!!!!! song

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 19 květen, 2007 07:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Peťane dobrá práce Good Good Good ..... ještě zkus zařídit aby měli v prodeji sc18, abych tu slevu mohl využít ....... popiskovat is


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 13:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak nebo by mohli mít originální díly(se slevou) Cool

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2007 13:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ty díly, to je dost dobrý nápad, pokusím se ...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červen, 2007 19:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Připravuju se na koupi VT750C. O někom, kdo by uměl podobnou slevu na Moravě nevíte? Help


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červen, 2007 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy to není o tom, že by někdo dával slevu na počkání. Je to speciální sleva pro náš klub Exclamation Jsem rád, že máme tuhle.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2007 09:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak to bych celkem i chápal Smile Ale kdo se nezeptá, ten se nic nedoví... Třeba by tu jeden z vás byl právě moravský prodejce a chtěl udělat kšeft a dobrý skutek v jednom Laughing Neva, motorečka i tak snad co nevidět bude, ale každá ušetřená tisícovka na další výbavu by se hodila Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2007 12:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jaký je problém koupit v Praze, ty prachy za to stojí ....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2007 14:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No ne že by to byl zas takový problém zajet do Prahy, ale z praktického hlediska bych chtěl koupit motorku blíž. Souvisí to nejen s tím, že při dalším servisovaní bude pro mně nejpřijatelnější asi Honda ve Valašském Meziříčí a myslím, že jako svého zákazníka si mne budou "víc vážit" a dá se čekat větší vstřícnost při řešení případných problémů. Hlavně ale řeším problém s tím sehnat někoho ze známých, kdo by vzal motorku na firmu a pokud ho seženu, bude určitě raději, když to vyřídíme co nejblíž a nebudu ho tahat 450km do Prahy. Nějakou slevu mi navíc nabídli i ve Valmezu. Není tak zajímavá, jako ta v praze, ale když uvážím všechny věci, které jsem vyjmenoval, plus náklady na dopravu (auto + motorka, atd...), tak už se mi to zas tak výhodné nezdá.
Nechci za každou cenu škudlit každou korunu, to zas ne. Ta sleva, kterou máte dohodlou v Praze je ale super a být taková možnost někde poblíž, tak po ní milerád skočím... Možná zkusím ještě trochu víc vyjednávat o ceně tady u nás.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Radek



Věk: 61
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2007 17:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Foxx: těch 8% je marže prodejce, nevím proč by se jí měl zbavovat , když stejně budeš jezdit na servis, těch možností servisování tolik nemáš ve zlín.kraji..


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červen, 2007 09:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď to skoro vypadá, že vás svým pátráním po co nejlepší koupi nějak prudím Smile (No ale to je jen s nadsázkou a pravda to doufám není.) Novou motorku jsem v životě nekupoval, ale vycházím z obecných pravidel "boje o zákazníka" a ten se děje hlavně cenou a až na druhém místě jsou doplňkové služby a podobně. U prodeje motorek to ale asi fakt může být jinak, protože prodejci Hondy nejsou v každém městě 2...
Vlastně jsem se o tom tady rozepsal docela zbytečně. Stačilo na mou první (možná trochu hloupou) otázku napsat: Je mi líto, ale podobného partnera na Moravě nemáme. Já už bych pak dal pokoj Smile
Tak mi aspoň držte palce, ať mám shadow co nejdřív a ať se povede ji "upíchnout" někomu na firmu. V opačném případě by asi musela být ojetá a do té se mi už moc nechce, když jsem si v duchu zvykl na myšlenku koupě funglovky.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
šaman
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 červenec, 2008 15:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

rád bych se stal členem klubu. jaké jsou podmínky_? Laughing


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 04 červenec, 2008 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj šamane, pokud máš motorku Shadow tak si stáhneš formulář přihlášky z portálu, vyplníš a pošlel prezidentovi "Beech" a zaplatíš příspěvky. A to je vše song


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 07 červenec, 2008 10:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně nemáš vyplněny informace o uživateli mad


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr