Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2007 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmm, no takže když nemůžu počítat s Radkem, nezbývá než dojet do Brna a tam se připojit k ostatním. Takže ať se mi vyjádří brňáci, kdy by chtěli vyjet a kudy by chtěli jet a já se tomu přizpůsobím. Sám do ML fakt nepojedu :-)


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
NX-PETR



Věk: 58
Založen: 24. 03. 2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Litoměřice

Motorka: Honda VT1100
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2007 21:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lazil napsal:
Tak jsem to skonzultoval s baťůžkem ona může po 13.00 hod. NX-Petře jak jseš na tom ty, ještě se zeptáme médíbédi ten je z Chomutova jak na tom je a doladíme čas. Počítám s tebou.
Čas mi vyhovuje, ještě mi pak napiš kde se sejdem Petr


Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NX-PETRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2007 22:42  Předmět: Nápad třeba pořádně naplánovat trasu,jestli dálnice nebo okresky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jih se sejde v Písku,neeeeeeeee!????Lemmy,napiš prosím Tě v kolik!!!!!!


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2007 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navrhuju pro zjednodušení si dát rande na Černém Mostě, je to okraj Prahy a odtud projet Prahou a pokračovat dál. Co na to chlapáci z východu? drink


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2007 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

IMHO Brňáci to mají na čerňák zajížďku, asi pojedou po D1

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 23 květen, 2007 22:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasný, Brno by bylo na Jižní spojce a z čerňáku bych kluky protáhl. Velký setkání velkého druhu a pádíme nach Pilsen..


  
HondaMCH

wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 07:59  Předmět:  jízda na 1. sraz SHOC Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar kolegovia. Very Happy

Ja mám s dohodou problém, Sad lebo budem dni predtým u severných susedov v Poľsku a vrátim sa piatok ráno, resp. doobedu. Preto sa nemôžem dohadovať ale prosím nechajte mi na nete poslednú variantu dohody s časom a miestami prejazdu.
Po návrate mrknem na net a uvidím kde vás stihnem, alebo dôjdem sám až do ML. Tak sa majte a pekné počasie.
Tento víkend som v Mladej Boleslavy. Nepôjde niekto okolo dostihového závodiska? Keď tak brnknite /721 447 377/

hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 08:26  Předmět: Nápad Re: třeba pořádně naplánovat trasu,jestli dálnice nebo okres Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Slávek napsal:
Jih se sejde v Písku,neeeeeeeee!????Lemmy,napiš prosím Tě v kolik!!!!!!



jasně jih se sejde v Písku, ale čas bych upřesnil až bude jasný v kolik bude kolona z východu a středu projíždět Plzní ...... vyjedeme tak, aby jsme měli nějakou časovou rezervu.


  
cingy



Věk: 45
Založen: 27. 04. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Brno

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 21:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly napsal:
14:00, ale budu to muset kropit po dálnici což já nerad Sad , já za sebe nemám s časem problém, na cestu si vždycky nechám rezervu, abych se pokusil dojet na čas. pro sebe jsem naplánoval trasu Brno-Jihlava (D1)- H.Brod-Čáslav-Kolín-Praha a pak se uvidí. při téhle trase budu vyjíždět ve 13:00


Toto by vyhovovalo aj mne, dialnicu tiez velmi nemusim. Zabalil by som to v robote za obedom, vsak ona neutecie. Very Happy


Lev Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele cingyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 24 květen, 2007 23:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čůs Brno, Grizzly vymyslete nějakou dobu kdy by jste byli v Práglu a místo setkání pak už nebude problém. Předpoklad Vašeho příjezdu by byl asi ve směru od Kolína Újezd nad Č. Lesy. Tak místo by mohlo být na benzíně za Újezdem.. Jen dohonit čas. Mezitím by dorazil Pepino s družinou a pádíme. Co říká Brno?


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 08:19  Předmět: Skvělý ! dát rande na Černém Mostě Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Chlapáci Pardubice přijedou na Černý Most časově dohodneme v příštím týdnu hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 10:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No zuper! Už jen aby se ozval Grizzli s družinou a můžeme dělat časy...


  
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 10:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey napsal:
No zuper! Už jen aby se ozval Grizzli s družinou a můžeme dělat časy...

Na to az se ozvou cekam taky, dojel bych za nema a dal bysme jeli vsichni, jenom se musi nekdo z Brna vyjadrit.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

upozorňuju všechny učastníky konvoje na sraz do Marianek že nejedu po dálnici a ani přes Prahu ,natož v pátek odpoledne. mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 12:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Pepino,dnes jsem mluvil s Navim a v tydnu se domluvime presne a pojedem s Vami.Taky nechci po dalnici Very Happy V tejdnu se s Navim srazime a pak si cinknem v kolik a kde.


  
HondaMCH

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 12:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar Fido, dejte mi s Navim vědět kdy si dáte rande, pokusím se dostavit. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 13:19  Předmět: Skvělý ! dejte mi s Navim vědět kdy si dáte rande Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mirku Porada Pardubáků a okolí k 1.srazu Shoc dne 31.5.07 v 17.00hod restaurace pod Kunětickou Horou hell Enjoy




Naposledy upravil NAVI dne po 28 květen, 2007 15:15, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všichni ve spolek,jsem tady, přispůsobím se VŠEMU, na inkrimonovaný, Pá mám volno, počasí. , NEROZHUDEJE !!!. Upřesním 4.6. 07
Karlos,Steed, Robert,(Wiky ?) a další, typani z Východu,něco navrhněte. Jsem teď, v pracovním presu, sotva se podíván na stránky. nene nene nene nene

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 12:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No... protoze Radek nejede, jsem domluveny s 2 kamosema ze Zlina, ze pojedem v patek. Mame vsichni volno, takze muzem vyjet kdykoliv. Pripojili bysme se k vam v Brne.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 12:35  Předmět:  jízda na 1.sraz SHOC Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar všetci z východu a aj tí ostatní.

Ako som už písal ja sa nemôžem dohodnúť lebo sa až v piatok vrátim po týždni z Polska a tak sa len pozriem na net aká je posledná verzia cesty a či to stíham s vami alebo idem sám. Ale idem. Tak sa dohodnite a nechajte mi to na nete.
čau

hell Wiki hell


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr