Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 13:04  Předmět: Skvělý ! Porada Pardubáků a okolí k 1.srazu Shoc Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Porada Pardubáků a okolí k 1.srazu Shoc dne 31.5.07 v 17.00hod restaurace pod Kunětickou Horou Enjoy hell Enjoy hell

PS: srdečně zveme všechny příznivce Honda Shadow Shoc Pardubice Hradec, Králové a okolí hell Enjoy




Naposledy upravil NAVI dne po 28 květen, 2007 14:15, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

budu tam:)


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 25 květen, 2007 17:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem do 16,30 v práci, ale snad se mi podaří vypadnout dřív. Mějte se. Enjoy chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 květen, 2007 14:13  Předmět: Skvělý ! 31.5.07 v 17.00hod restaurace pod Kunětickou Horou Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapáci, tak dle požadavku ostatních posouvám sraz na 17:00hod Přeji všem hezký den. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 09:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to už je v pohodě, budu tam. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 10:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

potvrzuji i posunuty cas Very Happy


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 11:21  Předmět:  potvrdit účast Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapáci tak kdo pak se ještě nepřihlásil viz.moji.motorkáři ?



http://akce.motorkari.cz/?cId=akce-prihlaseni-uzivatele&IDAkce=822


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 11:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdar všem,
je mi líto, ale jsem stale nepojizdnej a navic jsem ve čtvrtek v praci Sad
Takže ani schůze ani sraz! pláč


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Martas,jak to vypada s tvoji masinou?Kam si ji dal do servisu a uz se vi co tomu schazi? Sad


  
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nestíhám to do pěti... Sorry


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 21:10  Předmět: Jo jasně ! nestíhám to do pěti... Sorry Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To neva Monkey dám ti v pátek instrukce hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 29 květen, 2007 23:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jasný. jinak dopoledne by se měla zase ozvat K5.. prý tam máš ještě jeden dáreček.... Tak zatím čest


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 06:53  Předmět: Skvělý ! K5.. prý tam máš ještě jeden dáreček Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tomu rozumím, takže celkem 4ks? hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 30 květen, 2007 08:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zatim mi to stoji doma v garáži a čekám až budou nějaky ty kačky... Pokud polezou do motoru, tak to asi nebude nic levnyho... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 06:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau čau, tak jak včera dopadla ta oprava výfuku u těch dvou roštěnek? škoda že jsem musel odjet, určitě bych taky přiložil "ruku k dílu" Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 07:09  Předmět: Skvělý ! jak včera dopadla ta oprava výfuku u těch dvou roštěnek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Johny, musíš se zeptat Pepína a jeho dvou kámošů z Lytomišle. Myslím, že to nezůstalo jenom u spravování výfuků. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 12:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no Pinďa pod to lehnul a trochu to poklepal zašermoval klíčem,doporučil pomalou jízdu a předal svoje tel.číslo na tetovačku.Vše v maximální slušnosti.Příště až bude někdo strašně spěchat domů tak ať jede a nezařizuje druhým práci mad ,,že pánové''. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 13:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já, při svý dobrotě, vám, svejm kamarádům našel podmět na krásně užité odpoledne s dvěma nešťastnýma holkama, co na první pohled vypadaly, že budou hodně vděčný a že tuto nahrávku na smeč takto odmítnete, to jsem nečekal Very Happy - a hlavně lamači dívčích srdcí NAVI+PEPÍNO, na vás jsem spolíhal. No příště asi budu muset ještě chvilku pobejt Very Happy Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 02 červen, 2007 20:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny,takové věci -jako že jsem nějaký lamač srdcí tady raději ani nezmiňuj-mohl by si to někdo přečíst a já mám dost problémů už tak dost. nice natož pak nějaký fanclub bitka


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červen, 2007 10:05  Předmět: Jo jasně ! mohl by si to někdo přečíst Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno už si to někdo přečet posílám ti zprávu Embarassed hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr