Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
satman
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 00:02  Předmět:  Padací rámy na Hondu Shadow 1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Existuje nějaká možná typová záměna padáků na tuto motorku?
Nebo tan pasují např. FEHLINGY pouze na 1100?
Poradíte?


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 06:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám Cobra

Image

ale jsou u nás firmy, které ti udělají z nerezu cokoliv
např. http://www.iron-moto.cz/padaciramy.html

pamatuj aby průměr trubek byl standardní a že budeš na rám montovat předkopy popř. i jiné doplňky

Image
Image
Image
Image
Image

některé jsou pro jiný VT

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 08:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja mam padak udelany v tom Iron Motu. Je pekny, ma jenom jednu vadu - prvni verze mi pri brzdeni predni brzdou udelala dulek v blatniku mad Ted uz je to v poradku, trochu ho zvedli a pridali olej do vidli, aby se mi motorka tak moc nehoupala.
V podstate byli i ochotni ho predelat, bohuzel na VT1100 nejde padak udelat nad chladic, protoze pri vytoceni riditek doleva tomu brani hlavne brzdova hadicka. Dalsi moznosti je uchyceni padaku k ramu, coz pouziva vetsina vyrobcu doplnku. Je ale dost pravdepodobne, ze pri opravdovem padu se padaci ram utrhne, v horsim pripade pokrouti ram motorky, coz je jiste nezadouci.


001.jpg
 Komentář:
 Velikost:  100.23 kB
 Zobrazeno:  9494 krát

001.jpg



Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 08:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Smile já mám rám VT1100 pod chladič je to originál cobra.
http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=274

Ty namontované na rám mají jiný sklon než svody a kazí to dojem

IMHO to jde snadno udělat

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 10:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jojo, pod chladicem to mam taky, ale nad nej to nejde dat. Jak ja mas uchycene nahore? Taky se to asi bude lisit typem Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 10:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pod chladič jde pásovina, která v tom místě je místo trubky. Přichycené to je nahoře dvěma šrouby na horní držák motoru

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 červen, 2007 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to vypada dobre Smile Ted jeste jak to dopadne, az s tim spadnes, ale to ti samozrejme nepreju zjistovat Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
satman
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 04 červen, 2007 23:38  Předmět: Skvělý ! Díky za inspiraci, pomohlo to! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky všem kamarádům za názor a radu.Te´d se orientuju trochu líp.Mnoho kilometrů!


  
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 červen, 2008 23:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A neví někdo o padacím rámu pro VT 600??? A aby se tam dali namontovat předkopy. Díky


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červen, 2008 04:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Petr.ccc: mám stále dojem že si pleteš předkopy a přepákování. Předkopy dáš snad na každý padací rám. S přepákováním už to je problém. V tom případě už musí být padací rám výš a neplní již pnohodnotně svoji funkci. Této kombinace jsem si snad ještě nevšiml. Pokud na padacím rámu trváš dej si na něj předkopy.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červen, 2008 07:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
To Petr.ccc: mám stále dojem že si pleteš předkopy a přepákování. Předkopy dáš snad na každý padací rám. S přepákováním už to je problém. V tom případě už musí být padací rám výš a neplní již pnohodnotně svoji funkci. Této kombinace jsem si snad ještě nevšiml. Pokud na padacím rámu trváš dej si na něj předkopy.


Ne-ne. Přepákování je něco jiného než stupačky na padacím rámu. Já jenom nevím co jsi tam dát Confused . Pak jsem si řekl, že dám padák a na to ty stupačky, jako předkopy.

...a tady jsem něco našel: http://www.wkmoto.cz/doplnky--zavazadla/padaci-ramy/padaci-ram-hepco-becker-chopper.htm

Škoda, že tam nejsou obrázky všech rámů.


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 13 červen, 2008 08:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neco podobnyho ma na masine Navi (tady) a pred nedavnem jsem montili na jeho masinu komplet prepacko od highway hawk (co maj v nabidce na yshopu).myslim,ze Navi je s tim spokojene hell


  
Lexani

petr.ccc



Věk: 51
Založen: 07. 06. 2008
Příspěvky: 362


Motorka: Honda Shadow VT600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červen, 2008 08:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://highway-hawk.yshop.cz/padaci-ram-fat-bar-honda-vt600vlx-chrom-32mm+dp130854/
Tak to bude asi tady ten. A stupačky na to teda půjdou dát, že?


Váhy Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele petr.cccZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 13 červen, 2008 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ne.je to ten padaci ram s prolisem nad stupackami,takze pak se tam vejde klasicke prepakovani.Navi tam ma tohle

tady je fotka padaciho ramu na Naviho masine zde

to co maji na yshopu je podle me padaci ram,ktery je chycen dole k ramu a potom uz tam klasicke prepakovani nenacpes.mrkni do galerie na fotky


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr