Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Honza P



Věk: 65
Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 163
Bydliště: Nepomuk- Dvorec

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 listopad, 2009 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové,mohu doporučit dle vlastní skušenosti na leštění hliníku používám -nejdříve řádně očistit brusným filcem používá se na leštění nerezu, jsou různé hrubosti dle barvy asi 4 druhy,prodávají se na metry šíře asi 10 cm, které nalepíš na suchý zip na kotouč do vrtačky ,obrousíš s tím i velké škrábance po smirgu ale ten nepoužívat v žádném případě ten dělá škrábance, které nerozleštíš,obrousit do jemna ,pak vezmeš co chceš leštit
když nerez tak zelenou pastu ,na hliník se používá bílá lešticí pasta, k sehnání většinou na moto burzách vyleštiš to hadrákem do modrého lesku otřeš hadrem a pak koukáš na ten zázrak jako........
mám stím skušenosti dělám do veteránů, motorky- tak ty musí mít lesk, jako blesk ,hlavně ty kartery to je jako z nerezu,,
Tak atˇse to leští


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza PZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 listopad, 2009 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobrý lesk jak blesk, tak to má být Good

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 prosinec, 2009 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za rady. Až se teda prokoušu k tomu lesku, je to potřeba něčím ošetřit aby to rychle nekorodovalo? Někde jsem slyšel něco o konkoru nebo to znovu nečím nalakovat? taky jsem si všiml jak je ten hliník měkký, to bude brzo doškrábaný od bot,tak nevím jestli se mám až tak snažit každý škrábanec rozlešťovat když mi to potom kde co poškrábe.
Ještě jsem si všimnul že na tom hliníku jsou už nějaké stejnosměrné čáry a to na všech deklech a po přejetí filcovám kotoučem se sonaxem se sice hliník zrcadlově leskne ale ty čáry tam jsou furt.Půjdou rozleštit touo bílou pastou? Přikládám detailní foto z doby kdy jsem jí kupoval.


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 prosinec, 2009 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

prohledej příspěvky, někde se tu řešilo lakování hliníku...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 prosinec, 2009 00:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, nevím co si o tom budete myslet ale co toto http://www.nanostore.cz/produkty/Lak-a-hlinik/NANOkonzervace-na-la/37# Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 leden, 2010 15:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkoušel jsem si objednat z toho obchodu co na něj dáváš odkaz, ale už je to přes měsíc a furt mi nic nepřišlo a to mají v obchodních podmínkách pět dní na dodání. Na maily tam taky nikdo nereaguje. Možná už není ten obchod v provozu, nezkoušel si tam někdo z vás něco objednat a s jakým výsledkem?


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Lexani

davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 leden, 2010 15:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja jsem timto lestenim pred casem prosel je to nic moc.Dal jsem to filcem a natavoval jsem na to jakousy zelenou pastu.Byla to fakt drina.Vysledek je v profilu.Kousek jsem pokusil smirkem nekde ze spodu a to je uplne jiny.Zlate kotoucem. Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
merlin.516



Věk: 46
Založen: 28. 02. 2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín

Motorka: VT600 CW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 leden, 2010 12:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já už to vyleštěné mám. Sonaxem na filcu šel dolů lak a jiné povrchové nečistoty a škrábance a vyleštěno hadrovým kotoučem s bílou pastou na hliník. Teď jsem to chtěl něčím ošetřit aby to vydřelo dýl lesklé a čísté ale asi to tak budu muset nechat když to nano ošetření nějak furt nepřichází.
Díval jsem se na tvoji fotku v profilu, já jsem byl důslednější a udělal jsem ty kartery skoro komplet a bez sundání z motoru různýma malýma filcovým kotoučkama. Trvalo mi to ale moc moc hodin a podruhé už bych do toho nešel. Padly na to dva celé sonaxy a ještě kousek třetího, a použil jsem asi 6 různých velikostí filcových kotoučků a ty nejmenší jsem u toho několikrát zrušil. nikdy více mad snad to bude stát za to až to na jaře vytáhnu na sluneční světlo a teprv pořádně uvidím výsledek.


Váhy Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele merlin.516Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
davidus



Věk: 42
Založen: 13. 12. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Chrudim

Motorka: jen vt
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 leden, 2010 14:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to verim,ze toho byla spotreba ja jsem si take pokousel vyrobit ruzne velikosti kotoucku,ale jen co drbnes kotouckem o nakou hranku hned se zacina skubat.Tu pohledovou cast jsem udal dostatecne takze za 3 rekl pan ucitel.Ale co ,casem to bude zase jako stara hlinikova zberacka.Ja jsem to pojal jinak nebudu oslnovat leskem budu klast duraz kvalitnim zvukem shadow hell hihi.Otevrene laufy to je ono.....viz.jine tema. mad


Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele davidusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr