Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 07:43  Předmět: Skvělý ! V sobotu nám urožní pašíka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Slávku včera jsem mluvil s Monkeym a vypadá to že společně přijedeme v sobotu dopoledne jo Lalá přijede s námi hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 srpen, 2007 20:33  Předmět: Skvělý ! V sobotu nám urožníli pašíka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tož akce moc pěkná vyjížďka se nám celkem povedla ani jsme moc nezmokli. na chvilku jsem koukli na jarmark v Telči na náměstí. bylo tam sice napsáno pěší zóna ale to nás vůbec neodradilo abychom v jeli do prostoru. Mají to tam moc hezké náměstí a holky taky hezký. Hlavně ta rezatá krasavice od prodeje hadříků, a taky jsme se podívali na jedinou církevní tiskárnu v ČR na zámečku Kostelní Vydří. Večer jsme to rozšoupli moravskou slivkou
(přesněji meruňkovicí ), kterou samozřejmě dovezl Grizzly a pustili se do papání grilovaného prasátka. Nálada perfektní prostředí taky. Akorát trochu smutku páč nepřijel ani jeden z kapitánu mad a tak jsme tam bohužel byli bez vlajky. Tak, že jsme to ze smutku v očích a slivovičkou ustáli. song Tak moc děkuji všem za účast a doufám, že jsi to někdy zopákneme. Tak se všichni opatrujte. Pár fotek jsem tam dal z mého mobilu ale jen co mi Monkey pošle ostatní, tak je dám do alba a kroniky.
Good hell Enjoy Good




Naposledy upravil NAVI dne st 15 srpen, 2007 14:06, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 srpen, 2007 07:02  Předmět: Skvělý ! Mako poslal MMS Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tohle nám napsal Mako a poslal MMS hell Enjoy

PS: Vy si tam zerete a chlastate. Ja o tvrde reholi a odrikani, zavreny v klastere. To prostredni okno je me, mrize tam jsou! song


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 srpen, 2007 22:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je paráda, že jste si tu užili Very Happy ...a Mako určitě taky Very Happy Very Happy Very Happy vztekle se válet


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2007 14:31  Předmět: Skvělý ! pomoc kamaráda Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Abych nezapomněl ráno jsme byli tak trochu unavený a tak mě pastu na zoubky musel pomoci na kartáček vytlačit kamarád.
hell Ale jinak vše bylo Ok. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2007 20:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navy-kapitáni jsou na akcích každý týden někde,nemůžou být všude. mad mad mad mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2007 20:36  Předmět: Otázka kapitáni jsou na akcích každý týden někde,nemůžou být všude. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To máš pravdu úplně pravdu, že jsou a to hlavně na cizích akcích ale vlastní akce členů je nezajímají.

PS: Pamatuji nato Pepíno jak jsi nám řekl do telefonu raději si dám pivo v garáži než bych přijel

Sad mad mad mad Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mně to bohužel nevyšlo, bo jsem měl na baráku řemeslníky ..... a předem jsem se Slávkovi omlouval !!!


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 11:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi-tak aby jsi věděl mám naježdíno na akce motorce víc než ty nalítáno na misích a pokud mi bude volat někdo ve 20 hod že mám někam přijed když jsem právě dorazil domů po dvoudenní akci-závody,tak už opravdu budu raději pít v garáži pivo a oslavovat vítěznej pohár.A myslím že těch akcí a vyjížděk mám za sebou dost tak když někde nebudu-VUBEC NIC SE NESTANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad mad A pokud jde někomu o funkci kapitána Good Good tak ať si klidně vezme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já to bez ni vydržím takjako před tím. song song song Surprised


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 13:36  Předmět: Otázka Já to bez ni vydržím tak jako před tím. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vidím, že jsi to vůbec nepochopil cizí akcí je spousta a těch našich jenom pár a to jestli máš naježděno na motorce akce víc než já nalítáno na misích pochybuji ale o to vůbec nešlo. Kritika byla jenom, že jezdíte všichni jenom na cizí akce nebo akce které máte poblíž ale vlastní akce členů nic. A k tomu kapitánovi právě kapitán by se měl postavit ke kritice trochu jinak a klidně si na něj hrej dál to je to poslední co by mi vadilo. Já chtěl po tobě jenom půjčit vlajku na ten sraz, když už jste se nikdo z kapitánů nepřihlásil. Jo jak píšeš funkce něco taky obnáší a hlavně zodpovědnost ke členům. No je smutný když zas kritiku vnáším jenom já a ostatní který se akce zúčastnili bohužel mlčí. Přeber si to jak chceš myslím to však v dobrém i malá organizace musí fungovat páč jinak se rozpadne.
PS: Volal jsem několikrát a poslední hovor jsme spolu vedli v 18:00hod ty ja a Monkey. Jo a o vítězném poháru jsi vůbec nic neříkal ani že jdeš s bráchou slavit.

Ještě jsi napsal Já to bez ni vydržím tak jako před tím tak právě proto se chováš jako předtím ale už nejsi sám tak to přehodnoť páč my jsme s tebou.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 13:39  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už nás tam mají taky

http://www.vnorovice.cz/hoste.php/5

úděs


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 13:44  Předmět: Skvělý ! Lemmy předem jsem se Slávkovi omlouval Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím Lemmy o fyzickou přítomnost nešlo ale spíš o tu podporu naši vlajky. To víš já už jsem takoví co na srdci to na jazyku. Teď mluvím jenom za sebe. Tak se zatím opatruj. hell Enjoy


PS: Akci organizoval jeden s členů a to Slávek. Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 13:49  Předmět: Skvělý ! Tak už nás tam mají taky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík Mate perfektní dám to do naši Kroničky. Good hell a pozdravuj Pata. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 13:53  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Navi, vyřídím.

Byla to super akce a na ní super lidi. Ještě jednou díky a těším se zase někde na vydařenou taškařici.

Enjoy


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 17:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi -na kapitána si nehraju,kdyby jsi o tom stále nemluvil tak to ani nevím že kapitán CLUBU jsem .A vlajky vozí POUZE kapitáni-je to právě proto aby všichni členové nebo simpatizanti věděli že zastoupení clubu tam je.A pokud vím každý člen clubu i motorka je viditelně označena .A to že jsem po závodech si věděl moc dobře proto že jsem ti to říkal v týdnu a potom ten den co jste tam byly.A jestli potřebuje někdo pořád mít vše nalajnovaný-zorganizovaný od kapitána clubu ?To by taky za chvíli někdo mohl chtít aby kapitáni přikazovali a zakazovali a trestali????????? Ale to je na diskusi a na dýl. To je zase můj názor .


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 18:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale pánové,pánové, nedurděte se jak malí kluci a uvědomte si všichni, že ač motorkáři, tak jsme také pracující, máme nějaké směny v práci, máme i jiné povinnosti a ne vždy to vyjde jet tam kam bychom chtěli,tak to berte s rozumem a radši Enjoy Enjoy Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 19:28  Předmět: Otázka A vlajky vozí POUZE kapitáni Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno můj názor je, že reprezentant klubu není jenom kapitán ale každý člen a sám víš, že když jeden nemůže tak jede druhý tak jak napsal Beech každý má nějakou práci a tak se zase opakuji nikdo po vás nechtěl aby jste tam byli fyzicky ale víš sám když jsem ti předával vlajku od Beeche kterou zase mě přivez Monkey tak jsi řekl to stejný. Já ti říkám, že vlajky vozí kapitaní ale jenom když sraz klubu jinak se mezi sebou půjčují a tak vzniká preprezentace klubu mezi ostatními kluby.Tam vážně nehraje kapitán řádnou roli a to bys měl vědět když máš sježděno tolik srazů. Houk hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 19:33  Předmět: Otázka ne vždy to vyjde jet tam kam bychom chtěli Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Beech myslím, že vlastní sraz je přednější než všechny ostatní.
S tebou Sam vlastně mluvil taky.

Sad PS: Na jakém srazu sto vlastně byl ty Sad

Vidím, že ostatní mlčí Cool hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 20:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi vlajka je reprezentace klubu ,to ano ale i kapitána clubu ,ta se nepůjčuje já ji nemám za kus hadru a pokud vím ty jsi major a kapitána máš ve svém kraji tak se domlouvej s ním.A nebo si rovnou natiskni svoji aby jsi měl klid a měl jsi vlajku všude. nice A už se o tom nechci bavit,je to můj názor a tak to i beru a nikdo mi to nevymluví. nice song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to :Navi
já jsem byl na Rakách, a byl jsem tam s klubem, za který jezdím už zhruba 8 let, ale jeli jsme tam až v sobotu v poledne- jet do Dačic- tak tam přijedu večer akorát na pár piv a nic z toho není

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr