Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem si to přečetl a ať se to někomu líbí nebo nelíbí, jsem v tomto ztotožněn s názorem Naviho. Beru samozřejmě ve zřetel, že zakladatelé a první nadšenci klubu udělali pro samotný vznik neodiskutovatelnou práci a úsilí. Na druhé straně je ale nutné si uvědomit, proč byla tato námaha, či úsilí vynaloženo. Osobně si myslím že toto "Sdružení majitelů..." nebylo zřizováno jen kvůli tomu, že někdo bude nosit znak klubu, či na svém motocyklu vozit prapor. Ostatně jak je ve stanovách sdružení psáno, Čl. III.Cíle činnosti sdružení - Činnost sdružení je zaměřena zejména na : 1. zachování a rozvoj motorismu -motorkářských zájmů v ČR a taky je tu psáno toto
člen má povinnost zejména -dodržovat tyto stanovy a jednat v souladu s cíli sdružení, aktivně se zapojovat do činnosti sdružení, svědomitě vykonávat funkce v orgánech sdružení, platit členské příspěvky ve výši stanovené valnou hromadou,dbát na to, aby nebyly poškozovány zájmy a dobré jméno sdružení.


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám taky za to, že nepatříme nikam mezi MC kluby a jsme klubem otevřeným každé znčce motocyklu a každému nadšenci, který s námi chce vyjet. Osobně se domnívám, že prapor ať vozí ten, komu byl bněkde na nějakém pohovoru určen. Nesouhlasím ale s tím, ža pokud je avízována akce Klubu Shadow, nebude tam pro prezentaci, ( ostatně jak nám přikazuje čl. III stanov sdružení ) ani znáček mimo vestu či jiný oděvní doplněk. Tyto insignie klubu ( Sdružení ) byly pořízeny z finančních prostředků členů a proto nesouhlasím aby si tyto znaky někdo nějakým způsobem přisvojoval.
A co se týká samotné organizace ze stran Kapitánů, má Pepíno pravdu. Ve stanovách o tom, kde bude kapitán jezdit a kde bude reprezentovat, popřípadě jaké má úkoly, žádný článek stanov neupravuje.
V případě, že se budeme dále nějakým způsobem rozvíjet jako Klub, stojí za zmínku také to, jakým způsobem se budeme nadále prezentovat.
How


  
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 23:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je vyčerpávající!!!!Co k tomu dodat.....Máte-li čas,buďte s námi Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 04:34  Předmět: Hustýý přijedu večer akorát na pár piv a nic z toho není Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tomu rozumí Beech tak se opatruj. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 04:43  Předmět: Jo jasně ! Tam vážně nehraje kapitán řádnou roli Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno sraz klubu rovná se mise to je když tam není velitel tak je tam ale vždy prapor hell Enjoy Tak všem přeji úspěšný týden

PS: Pepíno napsal jsi kapitána máš ve svém kraji tak se domlouvej s ním ale já se domlouval s tebou protože jsem ti vlajku vez hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi pokud jsi chtěl velkou klubovou vlajku 2x3m tak jsi to měl říct rovnou a nedohadovat se o kapitánský.Velká klubová je na klubové akce to je pravda a tomu se nebráním.A kapitána v kraji máš!!!!!!!!!


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 11:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a že nemůžu že mám závody jsem hlásil tady a všem 8.8.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kapitán v kraji sice Naviho má, ale jeho kapitán zase nemá klubovou vlajku. Sad


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 14:03  Předmět: Skvělý ! Velká klubová je na klubové akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno vidím, že jsme se nakonec domluvili celou dobu mluvím o velký kluboví vlajce Good hell Enjoy
Já chtěl půjčit ( nebo převzít na určitý čas tj. po dobu srazu klubu ) na sraz klubovou vlajku tu co sem ti předával od Beeche a sám si mi přece řekl, že ji vozí jenom kapitáni, já se s tebou vůbec nebavil o vlajce kterou vozíš na motorce. hell Enjoy

PS: A co se týče kapitána, tak jsem registrovaný jako většina z nás ve více krajích a je mi úplně jedno který kapitán organizuje sraz.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 17:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No a teď už není opravdu o čem dikutovat mad mad Good Good

Navi-To je to, že jsi neřekl jakou vlajku chceš ,velkou jsi mohl mít od toho je a ani bych si ji od tebe nebral.Já ji jen chtěl aby tady byla na Horní Jelení.
TAK ŽE VŠEM KDO POŘADA KLUBOVOU AKCI TAK VELKA VLAJKA JE BEZ PROBLEMU K DISPOZICI.
Jen ten kdo si ji pujčí za ní ručí a při poškození nebo zničení zaplatí novou.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 17:54  Předmět: Skvělý ! No a teď už není opravdu o čem dikutovat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok. Takse zatím opatruj hezký večer hell Enjoy Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 18:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zakopávám válečnou sekeru Enjoy párty


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 19:53  Předmět: Skvělý ! Zakopávám válečnou sekeru Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je v pořádku od toho je diskuse a někdy se stane, že se lidičky nepochopí hned. hell Enjoy song


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 10:23  Předmět: Skvělý ! Re: Velká klubová je na klubové akce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NAVI napsal:


... tak jsem registrovaný jako většina z nás ve více krajích a je mi úplně jedno který kapitán organizuje sraz.
hell Enjoy

Jak jsi to udelal? Ja se chtel prihlasit do kraje "Stred", abych mohl aspon odepsat na forum, protoze jezdim po cele republice, ale Petr mi rekl, ze me tam nechce....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 10:35  Předmět: Skvělý ! Jak jsi to udelal? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Robert : Ja se chtel prihlasit do kraje "Stred", abych mohl aspon odepsat na forum, protoze jezdim po cele republice, ale Petr mi rekl, ze me tam nechce....

Ahoj Roberte.
Normálně jsem se přihlásil do všech krajů kromě Západ a jediný, kdo mi doteď neodpověděl je Lemmi tj. Jih asi se bojí případný kritiky, a tak jsem řekl Petrovi jestli kapitaní nechtěj registrovat jiné členy z ostatních krajů, tak nech všem zadá práva abychom mohli mezi sebou komunikovat já myslel, že už je všichni máte. Jinak je to naprt kecat jenom mezi sebou v kraji a z ostatníma z klubu si nemůže člověk pokecat. hell Enjoy

PS: Petře jak to vypadá s přístupem ostatních členů do forum? Sad


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 11:01  Předmět: Skvělý ! Re: Jak jsi to udelal? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NAVI napsal:
ale Petr mi rekl, ze me tam nechce....
PS: Petře jak to vypadá s přístupem ostatních členů do forum? Sad


Omezené kecání v "krajích" je omezené na jednotlivé kraje z důvodu stížností s přílišnou "nežádoucí" komunikací a "znepřehledňování" příspěvků.

Není to moje samolibé rozhodnutí.


Jak to vypadá s přístupem .... Když bude převládat názor na odemčení učiním tak.

Ke kecání napříč kraji mohou sloužit kterékoliv jiné části fóra. Ten kdo vytváří příspěvek do jednotlivého kraje, tak ho vytváří již s vědomím a za účelem tohoto omezení. Když bude chtít, aby tam mohl kecat každý tak ho založí jinde. Je to logické.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

omezené je to i pro to,že v mnohých krajích jsou zaregistrovaní i nečlenové, jo a ještě FOR Monkey: nejsme otevření všem značkám Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 17:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO NAVI: kritiky se vůbec nebojim .... jen by v tom měl bejt trochu pořádek a diskuse kraje slouží k diskusi kraje !!!! a když se budu chtít projet třeba na západ, tak založím fórum třeba ve vyjížďkách.
TO MONKEY: můžou s námi jezdit všechny značky, ale v klubu se může řádně registrovat pouze majitel shadow !!!!


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 17:58  Předmět: Strašný ! diskuse kraje slouží k diskusi kraje !!!! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a já myslel, že jsme jedno sdružení mad mad
To je Steiny jako odvádět roční platby každý do svého kraje. hell
Vysvětli mi proč bych nemohl vstupovat do diskuse jiného kraje.
Shocked


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 srpen, 2007 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NAVI: Hned bych ti nechal zahrát v rádiu ACCEPT - I'm a rebel Enjoy fandím ti, bez rebelů by se ve společnosti (i sdružení) nikdy nic dopředu neposunulo Cool


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr