Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 21:14  Předmět: Skvělý ! jediny blazni v motorkarskym Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo Fido má úplnou pravdu vyjížďka byla perfektní a čekám na foto od profesionála, že jo Fido hezký večer všem. Jinak se nás sešlo cekem 6 ale dva přijeli až na Kuňku.
Zuzko, jestli jsi byla na Kuňce v čase jako my tj. mezi 18.00 až 19.00, tak nás moc mrzí, že jsme tě neviděli a nebo viděli?
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 21:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejaky foto jsem sem uz loupnul,ale neni to ono.Tim samozrejme nemam na mysli fotografovane objekty (masiny a nebo motorkare) Very Happy Very Happy Holt mobil je porad mobil a neni nad fotak mad


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 21:47  Předmět: Skvělý ! Nejaky foto jsem sem uz loupnul, Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido úplně to stačí a dík za hezkou vyjížďku hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Napodobne a preju fajn dovolenou.Az dorazis,tak naplanujem nejakou hospodu,at muzes poreferovat Very Happy


  
wostuda
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 21:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A já pytel jsem si říkal, vem si hlavně foťák mad no jo, tak snad příště, heh hlavně doufám že jsem moc nezdržoval, fakt ty levý zatáčky zatím moc nemusim.. Shocked


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 21:57  Předmět: Hustýý hlavně doufám že jsem moc nezdržoval, Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Toho sem si ve zpětném zrcátku vším a myslím že tempo bylo akorát v pohodě to doladíš. tak zas někdy příště chlapáci. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 22:04  Předmět: Skvělý ! Az dorazis,tak naplanujem nejakou hospodu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už plánuj páč bych to viděl někdy v týdnu druhého až pátého sedmí. Taky se opatruj Enjoy hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 22:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byla jsem s mamušou na koupališti na cihelně a viděla jsem vas cestou domu z auta. Chystala jsem se skákat z okynka, ale mamina mě chytila :-)))


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 22:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

priste dej vedet dopredu a mi te budem chytat Very Happy domu by te urcite nekdo odvezl,pokud by ti mamca ujela Very Happy jeste by jsi si mohla vybrat masinu na ktere by jsi jela.doufam,ze me kluci priste neprizabijou,ale nechci radit,ale ta stribrna.... Very Happy Very Happy


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červen, 2007 22:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No dneska bylo krasne:-)...pochopili jste nekdo tu bouračku u Telecomu - moto vs favorit?


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 06:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vyjížďka super... Jinak k Fidovi na tu stříbrnou bych nelezl song
Nehoda zůstala nepochopena, ale když jsem to tam projižděl ještě kolem desáty, tak už tam byla další, naštěstí jen dvě plechovky...
Navi, přeju šťastnej let, doufam, že s tim nepoletíš ty Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 09:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok. Přístě ohlásim skok z okýnka předem Very Happy Ale třeba příště už budu mít ty papíry a nebudu muset skákat z okna (maximálně radostí) a pojedu s váma celou cestu a na svojíííí song (nic proti stříbrnejm motorkam Very Happy )


  
Lexani

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 09:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se vyjížďky neříděj nějakýma zvláštníma pravidlama nebo tak Smile


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 11:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zuzko hlavně pravidlama silničního provozu, body straší za každým rohem Mad . Ale nejlepší je praktické vyzkoušení, je to úděs Jinak Navi a Fido, včera jste řešili dovolenou, kdy budete zpátky?


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak pise Mira a v predu zkuseneho "lodivoda", v nasem pripade Naviho.Navi je na dovolene,tak se nemuze branit Very Happy Miro,ja odjizdim 6.7. a navrat mam 15.7. takze v tom tydnu 2-5.7. tu uz bude i Navi,takze bud vyrazime na masinach a nebo zajdem jenom na pokec do hospy Very Happy


  
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 13:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, beru na vědomí. Myslím si, že by nemuselo bránit nic tomu, abychom zvládli oboje. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 13:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jojo, ten týden jak píše Fido by šel - určitě něco vymyslíme . A je super, že nás je čím dál víc Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 13:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mirek, Fido - Dikas, pravidla silničního provozu jsou jasny (ale nevěřím, že jezdíte 90km/h) Very Happy Myslela jsem jestli nemate ještě nějaky svy vlastni, kromě zkusenyho "vudce" ;-P


  
HondaMCH

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 16:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nic zvláštního, určitě všechno zvládneš. chopper


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 16:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dudulinku, vudce smečky se střídá i během jízdy nebo po zastávce v boxech (záleží kdo je nejrychlejší ve svlékání a oblékání rukavic a kdo má nejméně plný močák Very Happy Very Happy Very Happy ) . . . jinak už se těšíme na jízdu se členkou SHOC - možná si to už sem psala, ale jak to máš s těma papírama? Shocked


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr