Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 červen, 2007 19:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny - S papírama to mám tak, že čekám, až mi vyrobí řidičák. Autoškola trvala 14 dní a ten zbytek se táhne už asi měsíc. Je to k po... mad


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2007 11:09  Předmět: Skvělý ! Ahoj tak hlásím návrat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj tak hlásím návrat čekám na návrhy na příští týden. hell

PS: Ahoj Zuzko vše potřebné se dozvíš na prví vyjížďce a myslím, že se celá banda těší na ženskou posilu. Tak hlavně otravovat nech ti ten řidičák už konečně vydají.
Jo abych nezapomněl přejí všem hezký víkend. Budu na chalupě tak jestli bude mít někdo kolem cestu tak se nezapomeňte u mě zastavit.
Enjoy hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2007 13:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud by vydrzelo pocasi,tak co udelat mensi podvecerni jizdu v nedeli?


  
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2007 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nedele by mozna sla Very Happy ...jeste se domluvime Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 29 červen, 2007 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK.V nedeli si tu pisnem nebo si zavolame a pokud bude pocasi prat,tak navrhuji mensi okruzni jizdu kolem komina s pripadnou zastavkou nekde na pito a pokud pojede Navi,tak muze poreferovat,jak si uzival na dovce Very Happy Jen bych navrhoval neco jineho nez pod Kunkou,ta hospoda me posledni dobou moc nebere mad


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 červen, 2007 07:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlas - co to pak zakotvit v ROADCAFFEcku? drink


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 30 červen, 2007 08:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak na tu neděli nezapomeňte brnknout i mě song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 červenec, 2007 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak chlapaci - v kolik se kde sejdem? je krasne Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 19:36  Předmět: Skvělý ! Tak chlapaci Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci dík všem za návštěvu doufám, že jste domů dorazili v pořádku. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 19:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jóóóóó, bylo to super, děkujem za pohoštění - mňam mňam, klobásky, pojďte k Honzíkovi Very Happy Very Happy Very Happy ... já taky děkuju těm, co se ukázali - Pepino s batůžkem a Martin Very Happy .už se těšíme na příště Good


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

byla to paráda jed ve 21.30 jen v tričku do západu slunce.Dorazili jsme v poho. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 20:03  Předmět: Skvělý ! paráda jed ve 21.30 jen v tričku do západu slunce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno, tak to jsem rád, že jsi se ještě kochal západem slunce. Tak zas někdy příště kámo. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím že zítřek by mohl vyjít. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 20:31  Předmět: Skvělý ! Já myslím že zítřek by mohl vyjít. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok. Beru to na vědomí mužem se jet třeba podívat do toho Horního Jelení a nebo na druhou stranu třeba se podívat na Hrad Lichnice ( no je to teda zřícenina) ale taky je tam hezký ??????? hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 14 červenec, 2007 23:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahojky, po dlouhe dobe vas vsechy zdravim. hlasim se s jeste mokrym ridicakem v kapse a tresu se na nejaky vylet song


  
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 11:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ja se hlasim taky po vice jak tydenni odmlce Very Happy dovca byla super,tak ted zas masina.kdy,kde? Very Happy


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 12:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja bych jela klidne v pondeli odpoledne. jsem fakt natesena. dneska budu trenovat sama, abych nedelala ostudu Very Happy


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 17:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to jsi mohla klidně brnknout a mohli jsme popojíždět spolu,byl jsem na parkov.u OMW sám od 13.30 do 14.30 a čekal na nějaký nadšence.škoda. mad Tak jsem bouchnul skoro 140km sám.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 21:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdybych to bývala tušila... Já myslel že to byla legrace Pepíno.. To by jel s Tebou a mohli jsme to projet.. Jinak brašny mají už "zase" jiný posed. Jsem doma cca hoďku a taky jsem toho dneska zvládnul..


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no snad jsis nemyslel že budu doma sedět na zadku??? mad mad mad mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr