Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 11:56  Předmět:  Pardubáci - projížďka směr Žamberk. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pánové (a dámo nice ), jak tenhle týden? Domlouvali jsme se, že dáme projížďku a případně i nějaký posezení, tak jak jste kdo na tom? Mám pro vás návrh. Pořád kroužíme kolem Pardubic směr Seč a okolí, co kdybychom to rozjeli směr Žamberk, Petrovice, apod.? Kdybychom se domluvili, mám chaloupku v Petrovičkách, můžeme spojit všechno dohromady. Projížďku, večení pivko a druhej den návrat. Tak se vyjádřete. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 13:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Napad je to paradni,takze pokud se domluvime trebas dalsi termin na konci cervence nebo behem srpna,tak jsem jednoznacne pro.bohuzel tenhle tyden to je u me dost nabity.po a ut jsem zapikanej a v patek odjizdim,smer more Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 15:34  Předmět: Skvělý ! Napad je to paradni Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tenhle víkend to nejde ale jak psal Fido zkusme něco na konci srpna to už bude mít snad každý po rodinné dovolené.
PS:Ale nápad je to výborný
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 16:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobře, tak si tenhle výlet necháme na jindy. A co teď v týdnu? Jsem sice zakopanej v práci do 18h. Mad , ale možná bych to dokázal nějak přizpůsobit. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 17:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Míro - dlouho jsme se neviděli Very Happy Very Happy Very Happy .... ja asi ve stredu odjizdim do nedele - pápá - a potom letim do Anglie (18.-24.7.) Mezi tím a potom urcite nekam vyrazime Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 červenec, 2007 19:16  Předmět: Skvělý ! A co teď v týdnu? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mirku můžeme se jet zítra projet jak už jsem psal http://www.shoc.cz/viewtopic.php?p=6542#6542
od 16.00hod třeba někam k Žamberku na otočku se podívat na tu tvoji usedlost nebo do Horního Jelení. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 12:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to bych fakt jel hned, čas je ale opět můj nepřítel. Z práce se opravdu neutrhnu dřív jak v 18 hod., tak leda nějaká projížďka kolem komína Sad . Jestli pojedete, tak si to užijte, já si možná dám nějakýho sólovýho couráka. chopper Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 12:52  Předmět: Skvělý ! Jestli pojedete, tak si to užijte Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mirku ostatním to taky nevychází, teď jsem mluvil ještě s Johnym a taky je v práci. Pepíno jede do Rabštejnské Lhoty na půl čtvrtou má tam přijet Karlos pro motocykl a pak se ještě uvidí, takže mu budu volat a spíš to vypadá, že se pojedu projet na tu zříceninu. Tak všem hezký zbytek dne hell Enjoy




Naposledy upravil NAVI dne st 04 červenec, 2007 06:22, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 červenec, 2007 16:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK, tak někdy příště Navi. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 06:27  Předmět: Skvělý ! OK, tak někdy příště Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nakonec jsme s Pepínem ztvrdli v Rabštejnské Lhotě skoro do půl šesté páč Carlos se pořád nevěděl rozhodnout zda tu motku vezme nebo ne. A tak jsme nakonec jeli každý na jinou stranu. Takže jsi o nic nepřišel . Přeji ti hezký den a všem ostatním taky. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 červenec, 2007 17:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky Navi, taky bych se jel podívat na nějaký stroj. Tak hlavně jestli Carlos nakonec koupil. Very Happy Měj se, snad se brzy zase uvidíme. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 07:06  Předmět: Otázka Tak hlavně jestli Carlos nakonec koupil Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karlos ji nekoupil a tu svoji 600 už prodal, důvody ti musí povědět sám proč ji nekoupil ale jedno vím že o tu 1100 má zájem taky Monkey. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 08:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A vím ještě o jednom zájemci-jsem to já.Když se nikdo z vás do týdne nerozhodne tak ji koupím já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tu svoji prodám se vším všudy-bágly-nosič-opěrka-laďáky-origoš vyfuky-plexi-no prostě vše se vším za 160 litrů a koupím tu bez papíru. song song mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 08:31  Předmět: Skvělý ! Když se nikdo z vás do týdne nerozhodne Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno myslím, že je to dobré rozhodnutí. Dodělat si ji můžeš pak podle sebe jak uznáš za vhodný. Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 08:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už to mám promyšlený do sebemenšího detailu-hlavně to bude nový-teda jako!! song Surprised
Záleží jen na tom jestli někdo bude rychlejší.Maj na to max.7dní mad mad mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2007 09:20  Předmět: Skvělý ! Maj na to max.7dní Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to myslím, že mají oba na rozhodnutí dostatek času hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 14:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jsem zvědavý, kdo do toho nakonec vlítne Laughing . Když už jsi Pepíno u toho nabízení, přidám se. Uvažuju totiž taky o silnější verzi, tak asi začnu nabízet svoji krasavici (snad mi to odpustí). Jelikož si jí cením a vím, že je naprosto v pořádku, chtěl bych se držet někde do 150 tisícovek, dohoda by asi byla možná USD . Kdyby někdo měl zájem, dejte vědět. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Miro kdyby jsi měl zájem o tu moji tak dej vědět do pátka. song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 14:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za nabídku ale už mám něco vyhlídnutýho. song Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2007 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK.Ono to třeba dopadne tak že koupím a tuhla si nechám a budu mít dvě miší kožíšek a zlatou šunku.Jedna zůstane asi v obýváku.Uvidíme song mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr