Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červenec, 2007 09:59  Předmět:  Povinné ručení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

naše makléřská společnost nabízí na motocykly s obsahem nad 500ccm povinné ručení s roč.sazbou 1.558,- Kč.( u Kooperativy jsem platil 2.484,- Kč)
Podmínky - PČ zdraví/věci - 54/54 mil.Kč, pojišťovna - ČPP .
Kdo bude mít zájem ,zašlu mu emailem návrh smlouvy,kterou vyplní , pošle makléřovi a poštou mu přijde podepsaná smlouva. Lze i u stávající pojišťovny zrušit předčasně poj. smlouvu.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červenec, 2007 10:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radek čau pošli mi ten návrh prosímtě na Manas.fafluch@seznam.cz díky. Ja pojištění u ČPP mám ale tohle mi nenabídli díky.


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červenec, 2007 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo, zapomněl jsem napsat - takové podmínky dostanou pouze makléřské společnosti, protože dělají velké objemy a tudíž mají výhodnější podmínky. My pojišťujeme dopravní prostředky a nemáme šanci se k takovým sazbám nikdy dostat .

Manas.fafluch - večer pošlu


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 červenec, 2007 11:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pošli to taky dík

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jak se dá předčasně zrušit smlouva u stávající pojišťovny?


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 červenec, 2007 22:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v podstate by melo stacit cestne prohlaseni a jako duvod uvest prodej masiny (jinak standardne je to az na konci pojistneho obdobi,obecne 6tydnu pred koncem).setkavam se,ze dost casto chteji ofotit velky TP kde je uvedena odhlaska, nicmene je to nesmysl a staci uvest,ze jsi proste prodal a plynule prejdes ke konkurenci Very Happy


  
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 07:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radku já mám povinné ručení u ČPP tzv. sezóní pojistku myslíš že by to šlo jen nějak převést na tu levnou? Nebo bych to musel ukončit a uzavřít tu novou?


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 09:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strycek Fido napsal:
v podstate by melo stacit cestne prohlaseni a jako duvod uvest prodej masiny (jinak standardne je to az na konci pojistneho obdobi,obecne 6tydnu pred koncem).setkavam se,ze dost casto chteji ofotit velky TP kde je uvedena odhlaska, nicmene je to nesmysl a staci uvest,ze jsi proste prodal a plynule prejdes ke konkurenci Very Happy



s techničákem si vůbec nedělejte hlavu ..... podle zákona je klient povinen oznámit pojišťovně prodej pojištěného subjektu (auta, motky) nemusíš dokládat ani techničák ani kupní smlouvu!!!


  
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 červenec, 2007 20:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Manas.fafluch : tato levné pojistka je pouze pro celoroční platbu. Pokud chceš přejít na levnou pojistku , tak pošli mail té paní co je tam uvedena a ona ti u ČPP vše zajistí .

Zrušení pojistky u jiné pojišťovny makléř doporučuje kopii kupní smlouvy (falešné ) . Já to tak udělal.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 17 červenec, 2007 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lemmy, jak je to s tim techničákem ??? Když si budu uzavírat nový POVko, tak nepotřebuju dokládat velkej TP ???????


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 09:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Simox napsal:
Lemmy, jak je to s tim techničákem ??? Když si budu uzavírat nový POVko, tak nepotřebuju dokládat velkej TP ???????


při uzavírání ho samozřejmě potřebuješ, nepotřebuješ ho při rušení starého z důvodu prodeje, seš pouze povinen oznámit pojišťovně prodej vozidla a nemusí to být písemnou formou !!!


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 09:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možnosti zrušení povinného ručení:

- v době výročí uzavření smlouvy - minimálně 6 týdnů před výročím uzavření smlouvy.
- v případě že už nestihnete 6 týdnů předem, může se zrušit v této době z důvodu nesouhlasu s navýšením pojistného, nejpozději 1 den před výročím smlouvy.
- z důvodu prodeje vozidla - klient je povinen nahlásit pojišťovně prodej vozidla - smlouva zaniká následující den po nahlášení.


  
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 13:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

uznávají z toho i bonusy???45%??
já si dělám pojistku od 1/3 do 1/12- přez zimu neplatím

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 18 červenec, 2007 14:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bonusy se připisujou ve výši 5% za 12 měsíců pojištění od roku 2000, takže v žádnym případě nemůžeš mít 45% letos je maximum cca 35% bonusu když máš smlouvu nepřerušovanou a bez bouraček- zpočítat si to musíš sám nebo tam zavolej na zelenou linku a oni ti to řeknou. A samozřejmě se bonusy převádí.


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 13:51  Předmět:  Re: Povinné ručení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radek napsal:
naše makléřská společnost nabízí na motocykly s obsahem nad 500ccm povinné ručení s roč.sazbou 1.558,- Kč.( u Kooperativy jsem platil 2.484,- Kč)
Podmínky - PČ zdraví/věci - 54/54 mil.Kč, pojišťovna - ČPP .
Kdo bude mít zájem ,zašlu mu emailem návrh smlouvy,kterou vyplní , pošle makléřovi a poštou mu přijde podepsaná smlouva. Lze i u stávající pojišťovny zrušit předčasně poj. smlouvu.


Ahoj Radku, řeším pojištění nové máši, pošli prosím tě ty nabízené podklady, jeví se to jako nejlepší varianta. song hs750@seznam.cz song Předem díky. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Fiat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 10:23  Předmět:  prodej auta Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pri zruseni pojistky na me v pojistovne chteli budto: kupni smlouvu / technicak / cestne prohlaseni. Asi zbytecne, ale kdo ma cas a nervy se snima hadat.

168/1999 Sb. o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla
§ 12 (1) Pojištění odpovědnosti podle tohoto zákona zaniká
a) dnem, kdy pojistník, jeho dědic, právní nástupce nebo vlastník vozidla, je-li osobou odlišnou od pojistníka, oznámil pojistiteli změnu vlastníka tuzemského vozidla,


  
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Také o tom uvažuji, teď jsem platila 2 200... jen, aby tam s nima nebyli problémy... platila jsem už na období od 1.5.2008...
Moje mailovka : pidyova@seznam.cz
Díky.


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr D



Věk: 52
Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Otrokovice

Motorka: Honda VT 600 C, Honda VTX 1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 10 duben, 2008 15:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes jsem u té společnosti co zmiňoval Radek pojistil další motorku, 1608 Kč/rok.


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Petr DZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 duben, 2008 06:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tu v únoru pojistil mášu za 1608,- aboslutně bez problému, velmi vstřícná paní, ne kterou jsem dostal od Radka kontakt a teď s ní řešim pojistku na auto za 1500,- Very Happy

Díky radku Wink oproti generali jsem ušetřil cca 2000 Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 duben, 2008 07:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty jo, já platila za blbý Twingo 1.2 u Kooperativy 3 600...Takže asi přejdu i s moto i s autem...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr