Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 duben, 2008 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukam do ceniku a u podnikatelsky to je za 2300 pro twingo Wink
Já koupil litovou micru, u twinga sem šlapal na dva pedály zároveň, je to fakt jen pro holky Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 duben, 2008 10:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak omyl, jestli mas twingo 1,2 tak je to jeste o dve stovecky min, ja koukal na 1,3 Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 11 duben, 2008 21:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

adresu paní , která nám pojišťuje veškerý majetek nezveřejním , ale kdo bude chtít zašlu kontakt .
Taky příští týden pojišťuji VTX 1300 za 1600,-Kč


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 00:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Radku, taky mám svoje VTX pojištěné přes tu tvoji známou a naprostá spokojenost. Ale koukám, že se chystá další VTX do rodiny, nechceš nám ho taky ukázat? Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 08:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ča Mirku , ještě neukážu, stojí zatím na prodejně , montují na ni základní doplňky . Nemám VTX C ,ale klasiku S v černé barvě, viz obr.


VTX1300S_cerna.jpg
 Komentář:
 Velikost:  25.23 kB
 Zobrazeno:  8451 krát

VTX1300S_cerna.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 duben, 2008 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ať je to jakákoliv verze, tak je to super a mám z toho radost. Myslím si, že nás bude postupem čas víc a víc. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr D



Věk: 52
Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Otrokovice

Motorka: Honda VT 600 C, Honda VTX 1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 duben, 2008 21:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mirku, dnes jsem si dovezl novou VTX1300C-super stroj, ale VT600C si taky nechávám...


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Petr DZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 07:15  Předmět: Skvělý ! novou VTX1300C-super stroj, ale VT600C Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Petře tak to gratuluji a co fotečky hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 10:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po dlouhodobým vybírání silnější mašinky nakonec vítězí VTX 1300 custom... jen mám strach z těch kilíček...
Ale už jen když se na ní kouknu na fotce, tak mě krásně mrazí v zádech... Wink lowe


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr D



Věk: 52
Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Otrokovice

Motorka: Honda VT 600 C, Honda VTX 1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 10:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přijel jsem až večer,tak možná dnes............ Honda je nejlepší.


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Petr DZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 10:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jíťo ty budeš sedlat třínáctku? Good


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 12:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Potlesk je bohužel předčasný... nejsou zlaťáky, ale už je řešim a počítám a počítám... ale asi budu muset ještě chvilku počkat... uvidíme, kolik mi řeknou za dotaženou z Ameriky...
Ale mám jí v práci na PC jako tapetu, doma jí mám na fotce vystavenou u pelíšku... no prostě srdeční záležitost... lowe


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jíťa napsal:
Potlesk je bohužel předčasný... nejsou zlaťáky, ale už je řešim a počítám a počítám... ale asi budu muset ještě chvilku počkat... uvidíme, kolik mi řeknou za dotaženou z Ameriky...
Ale mám jí v práci na PC jako tapetu, doma jí mám na fotce vystavenou u pelíšku...a pořád na ní zasněně koukám... no prostě srdeční záležitost... lowe

Jen aby mě nakonec ta váha zeradila... Sad


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 14 duben, 2008 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no hele jezdit se na tom da, jen az to budeš tlačit, tak ještě budeš ráda vzpomínat na heduš Laughing
já baťůžku půjčoval svojí jenedácku a říkala, že raději skůtr Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Shnack
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 08 březen, 2009 23:37  Předmět:  Povinné ručení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ha, to je ale pěkná nabídečka. Asi za měsíc už mi bude zdobit garáž VTX. Pomalu abych se začal shánět po kupci na VTčko :-) S novou mašinou nebudu muset řešit odhlašování od pojišťovny, takže super! Prosím tedy též o zaslání nabídky na mail shnack@centrum.cz Ona po pořízení VTX už každá koruna dobrá, že? Very Happy


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr