Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 27 červenec, 2007 20:39  Předmět:  Opěrka De Luxe vyrobce Highway Hawk-má někdo? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mel bych dotaz na majitele sestitovek,zda nekdo nema na masine tuto operku (pripadne i s nosicem)? Kdyby nekdo mel,tak bych chtel poprosit o zaslani detailnejsich fotek,zejmena tech bocnich montaznich plechu.Predem dik.Fido


  
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 16:19  Předmět:  Dotaz na opěrku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mam VT600 ale rok 2000. Tohle by se mi taky líbilo ale jsem se lek že to nebude pasovat. Poradí někdo zda je rozdíl mezi roky 1999 a od 2000?
Dle Vin mam model 1999. Ale jak to vlastně je?


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 17:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je rozdíl mezi rokem výroby a datumem uvedení do provozu. Vem si velký techničák a u motoru i rámu je uveden rok výroby. Pokud je to nové kupované v ČR mělo by to sedět, jinak v tom bývá bordel. Mě, i když to mám kupované v ČR, to napsali špatně alespoň v OTP.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak co se týče opěrky a roku výroby, je lepší, pokud to nesedí, sejít se na jaře někde s Karlosem a okouknout to (nebo ho poprosit aby ti to hodně detailně nafotil a změřil rozteče a průměry děr). Ja kupoval na Virago jiného ročníku opěrky brašen a po drobmé ůpravě to šlo, ale je to risk.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 23 únor, 2008 21:33  Předmět:  Montáž opěrky s nosičem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
má podobnou koupenou v Praze taky Super de luxe ale lámal jsem si hlavu dlouho. Pořídil jsem Hondičku již s opěrkou ale byla nízká a mašinu spíš přiťápla než pozvedla. Přednosí původní však bylo (jak jsem zjistil když jsem se odhodlal vzít do ruky pilku) že byla z plného materiálu.
Nová je dutina, vypadá lépe ale nesedí šířka. Markantní je to u nosiče. Když jsem však koupil i ten - už jsem to musel dotáhnout do konce. Fota jsou ve stavu hrubé montáže neslícováno na 100% taky to nemusí být to pravé řešení tvého problému - ale snad bude alespoň motivační.
Zasílám 1) původní stav 2) nový stav v rozpracovanosti.

Jo tak obrázky jsou smaozřejmě odzadu mad

Ale obracet to už nebudu ...


novy_3W.JPG
 Komentář:
Nový stav 3
 Velikost:  168.35 kB
 Zobrazeno:  7547 krát

novy_3W.JPG

novy_2W.JPG
 Komentář:
Nový stav 2
 Velikost:  143.68 kB
 Zobrazeno:  7547 krát

novy_2W.JPG

novy_1W.JPG
 Komentář:
Nový stav 1
 Velikost:  150.62 kB
 Zobrazeno:  7547 krát

novy_1W.JPG

puvodni _3W.JPG
 Komentář:
Starý stav 3
 Velikost:  164.45 kB
 Zobrazeno:  7547 krát

puvodni _3W.JPG

puvodni_2W.JPG
 Komentář:
Starý stav 2
 Velikost:  158.57 kB
 Zobrazeno:  7547 krát

puvodni_2W.JPG

puvodni _1W.JPG
 Komentář:
Starý stav 1
 Velikost:  148.91 kB
 Zobrazeno:  7547 krát

puvodni _1W.JPG



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 13:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido stačej Ti tyhke obrázky, nebo mám taky fotit? Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 únor, 2008 13:53  Předmět:  K montážnímu postupu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a ještě poznámka. musíš vzít do ruky vrtačku a přivrtat jednu díru navíc do opěrky (alespoň v mém případě kvůli zvednutým blinkrům a taky abych se dostal ke šroubu na zadní zajištění sedadla spolujezdce, a taky aby bylo vidět na sedadle zezadu Made in USA).
Dále 2 díry do původního těla opěrky. Bacha je to trošku vošajstlich neboť pokud se ti nechce celou opěrku oddělávat a vrtat ve stojanovce, a současně hledáš vhodný úhel - tak svrtání musíš provést ruční vrtačkou a při motorce na stojanu nakloněně postavené..... (materiál je naštěstí bláto). Protože musíš současně myslet i na nosič může se stát že když se netrefíš a vrták ti "vyjede" - ca do 2 mm mimo materiál - tak v případě plného materálu to neva neboť ten vede vrták dál. (vlastní zkušenost mad to jsem ovšem nefotil s tím se chlubit nebudu) Jen se pak musí zahladit stopy - ubrousit v místě vyčuhující šroub do plocha a zaleštit.
(na druhou stranu se musím pochlubit neboť je to vymyšleno na fleku a stačí na to vrtačka, nějaká rys jehla (fixa) důlčík, vrták pilka a pilník a taky odhodlání říznout a vrtnout)
Myslím si že výše uvedená zkušenost je k věci.. než pak na to koukat Shocked takhle aspoň člověk ví že se to může přihodit ..

Zdraví M


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 26 duben, 2008 19:28  Předmět:  Tak že po dlouho očekávaném napasování opěrka Highway Hawk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové musím se pochlubit - konečně jsem svrtal to co jsem během zimy rozvrtal.
song
Co na to říkáte?


Replace3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  48.91 kB
 Zobrazeno:  7329 krát

Replace3.jpg



Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kuboš750



Věk: 51
Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 43


Motorka: Yamaha 1300 royal star Venture
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 26 duben, 2008 20:40  Předmět:  opěrka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Good Good Good Co dotat!?


Beran Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele kuboš750Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 28 červen, 2008 09:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Poděkování za pochvalu. Ještě prosím o nestranný a nezaujatý názor na replacement kit blinkry.
Ď
M


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr