Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2007 16:12  Předmět:  Doplnky Honda Shadow (operky,nosice,prepakovani apod.) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,radsi zakladam novy topic ohledne doplnku.Takze se muzu podelit o zkusenosti s doplnky odtud Objednal jsem si operku s nosicem a prisla do druheho dne (byla skladem,takze to byla vyhoda).Zpracovani paradni,takze vrele doporucuji.Rovnou mam objednane jeste nejake drobnosti,ale ty se pak objednavaji pri vetsim poctu objednavek.Medebeda si pokud vim bude objednavat prepacko na svoji masinu.
Tady je foto vybalene operky (samozrejmosti byla komplet montazni sada tzn.vsechny podlozky,sroubecky atd.) Jinak uz mam namontovano a foto na masine dodam vecer,jdu se prolitnout kolem komina Very Happy


operka 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  83.38 kB
 Zobrazeno:  10233 krát

operka 2.jpg

operka 1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  82.37 kB
 Zobrazeno:  10233 krát

operka 1.jpg



  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2007 18:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak foto uz je v galerii Very Happy


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2007 20:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to hezká opěrka, ale ta cena mad to už o pár stovek dražší je GIVI a ta se mi líbí ještě víc, no až na toho orla, bez toho bych se obešel :-) Pořád doufám, že seženu něco kolem 3000, ale naděje se vytrácí...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 09:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No me se zas libila tahle a na givinu chybi 15kil a to je dost Very Happy Jinak jsem to o proti vcerejsku jeste trochu poupravil a vlastni operku jsem dal niz a podle me to vypada jeste lip Very Happy


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 11:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a jo, máš pravdu! mně ten litr někam zmizel mad Razz tak to potom jo... to se mi opěrka hned víc líbí a o té už začínám uvažovat Enjoy


EDIT: tak teda pozor! porvé jsem se díval správně! Opěrka s nosičem stojí cca 5400 a od GIVI je za 5700 a to už rozdíl skoro není. Kdyby ji dávali za cenu té bez nosiče, asi by nebylo nad čím přemýšlet


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 11:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha,tak mozna na 750 je drazsi,ale ja ji mam za 4200 a to uz je lepsi Very Happy


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 12:37  Předmět: Skvělý ! Zpracovani paradni,takze vrele doporucuji. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc pěkný Fido Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 14:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strycek Fido napsal:
Aha,tak mozna na 750 je drazsi,ale ja ji mam za 4200 a to uz je lepsi Very Happy


no to jo, ale podle toho jejich ceníku je to cena jen za opěrku bez nosiče a na fotce máš i s nosičem Shocked

bez nosiče:
HONDA SHADOW SPIRIT VT1100 C2 C3 C. EDITION 95/03 SC32 HM3001GVT1 4158

s nosičem:
HONDA SHADOW SPIRIT VT1100 C2 C3 C. EDITION 95/03 SC32 HM3001GPVT1 5369


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 15:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypada to,ze zrejme menili cenik Sad Ja to objednaval minuly tyden a mam to komplet s nosicem za 4,2


  
Lexani

FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 16:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem tam brnknul, abych věděl jak to vlastně je a s velkým štěstím jsi koupil ještě za starou cenu. Nyní už mají vše o těch zhruba 1200 drahší Confused Sad


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 17:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super,tak koukam,ze jsem to stihnul taky za vcasu Very Happy


  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 17:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No ty právě na poslední chvíli, já už ne. Ono těch 1200 není zase zabíjející rozdíl, ale už to překročilo psychologickou hranici 5000,- a blíží se k 6 a to se mi fakt sama zašívá kapsa a derou se mi slzy do očí Confused mad




Naposledy upravil FOXXX dne út 07 srpen, 2007 19:37, celkově upraveno 1 krát
Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chlapy nechci vás dráždit ale já tu svoji opěrku s nosičem před měsícem koupil v GIWI v Berouně novou bez orla za 2800kč.Admin je mi svědkem. song Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 19:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už jsem to někde četl a podráždilo mně to dost Razz To má tak někdo z prdele kliku. Já než na to odložím prachy, tak s mým štěstím bude stát už sedmičku mad


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no oni je normálně nenabízejí,stojí totiž ve výloze a dokonce není přímo na moji motorku,že prý bude úzká,ale stačilo přešroubovat opěrku zevnitř nosiče ven a získal jsem bez jakýchkoliv dalších uprav to co jsem chtěl a potřeboval.Na katalog bych se vykašlal a dojel se tam podívat,vědět jen co asi tak shaníš a potom to tam vybrat a když získáš na cokoli 50proc.slevu tak se to vyplatí.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 21:14  Předmět: Hustýý no oni je normálně nenabízejí, Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo ten náš Pepíno je koumák hell song hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 srpen, 2007 21:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

my z vesnice jsme všichni takový nice song song song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 08 srpen, 2007 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno se pasoval na KOVOZEMĚDĚLCE Wink Jinak Fidova opěrka je fakt pěkná a na jeho dělo sekne Good

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr