Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2007 21:38  Předmět:  Sedlo pro VT 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Původně jsem chtěl opravit poškozené původní koženkové sedlo, na mojí hapině. Po domluvě se sedlářem jsem si namaloval zhruba tvar nového dvousedla. Především jsem chtěl potěšit spolujezdkyni, abych nekecal, sebe taky. Takhle to dopadlo, ty ozdoby - vlastnoruční výroba.
Požádal jsem Petra o připojení zaslaného obrázku, mě to nešlo,
takže ještě dík jemu. Ještě se o fotku jednou pokusím.
Sedlář se jmenuje p. Sládek, je z Křemže, pracuje svědomitě precizně a ne draze. Kontakt příp. zájemcům přepošlu. Laughing


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shnack
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 15 leden, 2008 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Právě řešim děravou koženku, tak mě zajímá, jak jsi ji vyřešil ty. Pokud už ti jde poslat fotku, budu vděčnej. Inspirace se cení Cool O tom kontaktu se můžeme třeba domluvit potom...


Hmm, tak koukám, že je tomu už věnováno jednoauditko. Sedlo je super, beru kontakt a doufám, že ho jak se patří využiju :-) Díky V@_


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 16 leden, 2008 18:53  Předmět: Skvělý ! nového dvousedla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkná práce Good hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 březen, 2008 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bari muzu poprosit o kontakt na toho sedlare? Jinak kolik byla priblizna cena a je to site na puvodnim plastovem spodku?
Diky

PS: kontak jsem jiz nasel v jinem tematu Cool


  
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 10 březen, 2008 09:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cena asi 5-6000,-, záleží jak se domluvíte na materiálu. Doporučuji zde nešetřit.


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jíťa



Věk: 41
Založen: 21. 02. 2008
Příspěvky: 166
Bydliště: Roudné u Č.Budějovic

Motorka: M1800R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 březen, 2008 11:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jojo, já k Sládkovi dnes dávám brašny na vyspravení... Taky jsem na něj slyšela jen chválu a navíc je to příbuzný kolegy Cool ... tak už se těším, až to bude hotové...


Lev Pohlaví:Žena Pes OfflineOsobní galerie uživatele JíťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr