Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 08:05  Předmět:  Benzínovej dejchánek pod Kunětickou Horou 17-19.8.2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak kdo pak se tam chysta? Very Happy
Jinak pokud jde o hudebni program:
PÁTEK
Altracent, Rammstein (r), Sepultura (r), Dukla Vozovna, Satisfucktion
SOBOTA
Ador Dorath, Krucipüsk, Arakain (25 let výročí - Průřez celou tvorbou)


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 08:32  Předmět: Skvělý ! Tak kdo pak se tam chysta? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido od 14 do 24.8.07 jsem na zasloužené dovolené takže to pořádně roztočte. A udělej nějaký fotky o účasti do kroniky a pak mi je pošli. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 08:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi, tak bezva dovolenou.Foto dodam a doufam,ze se nekdo prida Very Happy PS.Navi,v utery jdu na montaz alarmu (muzu perlit na srazu) Very Happy vztekle se válet


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 09:32  Předmět: Skvělý ! v utery jdu na montaz alarmu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže mi hned podáš reference a já se objednám na 27.8.07 rovnou ze servisem páč už mám zas 6000km za sebou hell Enjoy Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 11:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi-tak si to užij,já budu taky na Kuňce song song song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Pepino,tak jsme 2 Very Happy Jedes od patku a na kolikatou?


  
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 12:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kolik je vlezny? Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martas pocitej +-2kila na vikend.Koukej s nami vyrazit,mas to za rohem. Alespon usetris na benalu a budes mit na vlezny Very Happy


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 12:19  Předmět: Jo jasně ! Navi-tak si to užij,já budu taky na Kuňce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak si to pěkně užijte a hlavně abyste nezvlčely Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 12:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to se nemuze stat,pac na nas dohlidne kapitan Very Happy


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 13:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak dvě kilča na víkend není nic tak hroznýho Smile no domluvime se příští týden, dle toho, jestli přijde vejplata Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 13:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, ty tam budeš celej víkend? Řeším jak to skloubit, možná bych se rád mrknul i na Kateřinu u Jaroměře. A co Pepíno, taky celej víkend Pce? Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 13:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zatim jsem pocital pouze s Kunkou,ale neni problem mrknout i na Katerinu.V kazdem pripade na Kunku chci vyrazit uz v patek a na zbyvajcim se domluvime Very Happy


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 13:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok, uvidím. Ozvu se. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 srpen, 2007 13:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No já jedu v pátek tak na 17 hod na Kuňku a potom v sobotu dopoledne odjezd na Kateřinu -je to za Trutnovem a je to skoro 100km( z Kuňky) no a potom večer zpět na Kuňku pokud na Kateřině bude divnej program.A pááánové na nikoho nedohlížím,mám dost starostí sám se sebou a potom ještě ty vaše komentáře !!!! mad mad mad Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 srpen, 2007 21:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já plánuju se na srazu jen zastavit - urcite sobotní vyjížďka - je to i s programem (SUPER!) ... tak si pak napíšem kde a v kolik se sejdem. V patek razíme na motorkách se známejma na tri dny po krásách naší vlasti, ale tu vyjížďku máme v plánu. Tak se určo uvidíme Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 12 srpen, 2007 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok.Jinak pokud by vyslo pocasi a mel nekdo cas,tak se muzem srazit na odpoledni projizdku ve stredu a rovnou se domluvit na patek,pripadne sobotu Very Happy


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 srpen, 2007 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, tato streda by asi šla :-)...


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 13 srpen, 2007 14:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahojky, hlasim se po dovoleny do sluzby Very Happy streda by byla fajn.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 13 srpen, 2007 14:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem rad,ze jsme se tu v hojnem poctu sesli Very Happy Takze streda,sraz 16.30 na bezince u Globusu?Co vy na to?Pripadne o chlup dele,jak bude vyhovovat vetsine,ja se prizpusobim.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr