Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: út 14 srpen, 2007 20:33  Předmět:  Technika a pohodlí jízdy - srovnání VT 600 a VT 1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj vespolek,

mám VT 600, nejezdím moc dlouho, tak se ptám zkušenějších. Vidím z osobních galerií, že dost lidí přesedlalo z VT 600 na VT1100.
Proto se chci zeptat:
1) je VT 1100 mašina líp ovladatelná a při jízdě na našich silnicích s hlubokými kolejemi po náklaďácích se s tím líp vyrovnává než vt 600?
2) sedí líp v zatáčkách, drží líp stopu?
3) je vyšší technický nárok (i spotřeba) u VT 1100 zanedbatelný a převážený lepším motorkářským požitečkem z jízdy než u VT 600 ? ( Tohle je asi individuální, co?)

Díky za Vaše názory a postřehy.

Vivat Shadow! tanec banána chopper


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 14 srpen, 2007 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bari podle vlastního, osobního názoru je to celý INDIVIDUÁLNÍ. ale neber to za hlubokomyslnou myšlénku. Za sebe nemůžu srovnávat, jezdím VT 600 nice nice nice na VT 1100 jsem nikdy nejel.
Obecně větší hmotnost, širší gumy, delší rozvor - horší v kolejích.
ovladatelnost - minibick-Ducati Monster 600- Suzuki 1100RW- VT600-Ymaha XT 600Z-Norton 500 ES2-JAWA 634, všechno osobní zkušenost( není seřazeno podle r. vlastnictví, seřazeno podle ovladatelnosti, sestupně)
JE to Všechno holt Individuélní! chopper

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2007 15:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jedině malinká oprava - dá se klopit- a jak
příklad: silnice Čes. Krumlov - Rožmberk získaly mota Sutuki TL a Bandit na VT 1100 pouhých 40 metrů

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2007 16:48  Předmět:  Re: Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za praktické postřehy a hodnocení,
jde mi o to udělat si trochu jasno, kam se dál s mašinkama vydat.
Dávám za pravdu Karlosovi i Grizzlymu (dík), ovladatelnost 600 je fakt dobrá.
Jel jsem v pátek za kámošem z Netolic do Náchoda, bratru 320 km. Kolem Pelhřimova a Havlobrodu jsou díky náklaďákům vyjeté koleje někde víc než 30 cm , s ostrým okrajem. Málem jsem si v jedné rozbil hubu, ale podařilo se mi motku vytrhnout nahoru a ustát to. Zadek mě začal brnět tak po 150 km-180 km. Tak akorát na dotankování. Blahořečím sedlu a mistru sedláři, je to o mnohem lepší, sedlo má vyšší polster - víc bere nárazy.
Schází mi trochu výkon na předjíždění náklaďáků, pár kobyl navíc by se hodilo.
Překvapila mě ale spotřeba, bez nadsázky - 3,5 až 4 l, poctivě změřeno. Jeli jsme ve dvou plus nějaká bagáž, pršelo, kolem Tábora a pak do Havlobrodu jsme jeli v kolonách aut. Tedy nic ideálního.
Jak řekl někdy Taťka, je to hodná mašina, spolehlivá. Rozumem vzato, co bych si tak moh stěžovat. Opečovávám jí co umím.
Jen se obávám, aby mě za rok-dva nechyt rapl a hurá do VT 1100 nebo VTX 1300. Tohle ale nechám budoucnu.
Tak - kupředu, někam za obzor. Ahoj.

chopper chopper chopper


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2007 18:26  Předmět: Skvělý ! pokud bych nejezdil všude s batůžkem nechal bych si asi 600 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Bari.Tak jak už napsal Karlos i promě VT 600 je pro jednoho pohodová mašinka nevím jak ostatní ale 300km to je tak na tankování člověk sleze a paráda natankovat a jed dál, ovládaní pohodový ale jak má člověk víc jak 110 kg a k tomu ještě batůžek, nějaký zavazadla a nejezdí jenom tak pár kilometru ale trávy s motkou delší trasy, tak určitě doporučuji VT 1100. Tak přeji hezkou jízdu a určitě pořád lepší VT 600 než chodit pěšky. hell Enjoy

PS: až mi moje paní řekne jezdím s tebou, tak si určitě pořídím VT 1100
hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 07:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

panove, asi mate divny pozadi hell po cca 400 km zadnej problem, akorat rucicky trosku bolej.


  
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 07:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dudulinek napsal:
panove, asi mate divny pozadi hell po cca 400 km zadnej problem, akorat rucicky trosku bolej.


to je slovo do pranice Very Happy


  
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Každá moto lepší než žádná. Po čase si člověk zvykne a chce něco silnějšího. Zkoušel jsem nyní VTX 1800 a je to zase o něčem jiném. Super zátah a zrychlení. Není to ale klasik chopper.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 08:55  Předmět: Jo jasně ! Není to ale klasik chopper. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Božo úplná pravda to už není klasik chopper ale jízda na delší cesty třeba i po dálnici perfektní. hell Enjoy

PS: není to na kochání se přírodou
hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 12:58  Předmět: Grrrr ! na kochání přírodou stačí i jawa 350. a nemusíme tady řešit Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podle poslední zkušenosti Jawa 350 tak 3 krát oprava na 250km.
Tak nevím nevím.
Karlos. Já nemyslel kochat se někde kolem komína nebo brouzdat polníma cestami mad mad hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 13:03  Předmět: Skvělý ! Myslím, že jde spíš o to co každýmu člověku sedne Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale v jednom ti musí dát za pravdu : Každý jsme jiní a pokud by jsme měli všichni stejní vkus tak jezdíme třeba na dragstarech a shadow klub vůbec není. Good hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2007 21:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no to je nápad už jse jdu po nějakým drakoušovi podívat a hned si dva vezmu. mad mad mad mad Laughing Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 srpen, 2007 07:33  Předmět: Hehehe ! jdu po nějakým drakoušovi podívat a hned si dva vezmu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myšleno každý má jiní vkus VT 600 nebo 1100 každému vyhovuje něco jiného. song hell Enjoy Very Happy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 srpen, 2007 11:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak přispěju i já se svojí trochou do mlejna. Very Happy I když jsem to od několika z vás dostal k sežrání, neubránil jsem se výměny a místo VT750 jsem pořídil VTX 1300C. Určitě to nebylo tím, že bych byl vétéčkem nespokojený ale chtěl jsem kardan a větší objem. Původně jsem sháněl VT 1100 C3, když jsem ale objevil VTX, byla to láska na první pohled. Navíc je prakticky holá, tudíž si ji můžu pěkně v klidu strojit k obrazu svému. Very Happy Srovnávat motor obou mašin se ani asi moc nedá, co se týká jízdních vlatností, tak VTX mi připadá daleko stabilnější a přesnější. Posez naprosto ideální, držení širokých řidítek velice příjemný. Takže změna určitě super, doufám, že si to spolu dlouho užijem. song chopper song
PS: Jen ta peněženka dost trpí. pláč Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr D



Věk: 52
Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Otrokovice

Motorka: Honda VT 600 C, Honda VTX 1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 srpen, 2007 14:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc bych je ani neporovnával,obě patří ve svém objemu , datu výroby a spolehlivosti ke špičce.


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Petr DZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 srpen, 2007 07:52  Předmět: Skvělý ! VT 600 VLX Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Našel jsem tenhle článek na netu psal ho Jedla o VT 600 VLX Shadow Good

PS: Ahoj Jedla.Jeho článek Good hell http://www.k1400.cz/clanky/shadow600/jedla/shadowjedla.htm


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 18 srpen, 2007 13:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo NAVI, v článku co napsal JEDLA je nejpoučnější závěrečná věta - těm co jí maj, tak ať si jí vážej, je to fakt dobrej pracant. A to fakt je a šlape ladí . Boo hoo! nice . Tak jsem si dobře počet ve všech příspěvcích, jdu se omluvit motce za pochybovačné srovnání a někam jedu. och chopper


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 18 srpen, 2007 13:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Akorát se trochu divim Mirkovi, vždyť ta VTX 1300 je stříkačka, ne?. Tak spotřeba by měla být na úrovni VT 1100, nebo níž? Nebo jsem se pomýlil?

Ahoj. Very Happy


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 srpen, 2007 18:28  Předmět: Hustýý Nebo jsem se pomýlil? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Bari.
Myslím, že jsi se nepomýlil, ale to musí říci kluci co na tom jezdí.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 srpen, 2007 22:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Možná že Mirek nemyslí cenu benzínu ale cenu motorky. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr