Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 11:15  Předmět:  Lužany u Jičína 31.8-2.9 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moto sraz Lužany u Jíčína -tam to začalo.Muzika-Rammsteim m.c,Pumpa,Aleš Brychta bend,atd.program klaský.Vyhlášeno v seznamech srazů a v čmn.Tak se nikdo nemůže vymlouvat že to nevěděl.Tak jsem zvědavej kdo přijede z klubu a jaké bude mít výmluvy. song song song Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 14:44  Předmět: Grrrr ! Tak jsem zvědavej kdo přijede z klubu a jaké bude mít výmluv Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám hotovost ale jestli nevypukne válka gengů, tak určitě přijedu aspoň na otočku ze soboty na neděli. hell Enjoy


Moto Party2.JPG
 Komentář:
 Velikost:  78.62 kB
 Zobrazeno:  11071 krát

Moto Party2.JPG



Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sorry já nepřijedu, makám od 28 do 4. září a kolega jede do Rakous, takže mně to ani nevymění Sad pláč pláč pláč

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 21:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já sice dělám ještě v sobotu dopoledne, ale zkusím to se tam nějak dostat a zůstat tam do neděle. chopper Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 20 srpen, 2007 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych měl dorazit s rodinou jestli mi do toho něco nevleze

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 07:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj motorkáři, zatím to vypadá dobře, chtěl jsem jet na sraz do Litoměřic , ale Lužany vypadají lépe. Skusím Shadow sudeťáky, kteří by se mnou jeli chopper
Jo Gorky ty už máš rodinu Laughing žes neřek? Mám dojem že je to mamka s taťkou že? USD


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 14:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to bude zase účast!! Velký vezíre byvakuju vedle. song Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy


  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 21 srpen, 2007 18:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Lazil: no jasně že mam na mysli rodiče a bráchu Laughing

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 srpen, 2007 17:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno tak z Ústeckého kraje jedeme zatím tří. Možná se ještě někdo přidá. song Zatím Čauky


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 srpen, 2007 18:48  Předmět:  Lužany u Jičína 31.8-2.9 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pojedu též Very Happy A jestli ó náš Velký dovolí,vyrazím v pátek okolo 17-cté hodiny z Budějc Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 srpen, 2007 12:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Slávku jsme na tom stejně já končím v 17.00 v práci tak že vyrážíme po. Doufám že zase nezabloudíš jako do Mariánek vztekle se válet Zdravím v Jičíně


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 srpen, 2007 18:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lepší 200 v městě než 300 z místa Laughing Každý kilometr se počítá popiskovat is Tentorát je sraz v Benešově s Lálou a to je jinej sekáč vztekle se válet


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lexani

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 20:16  Předmět:  pátek okolo 17-cté hodiny z Budějc Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Oprava:Po dohodě s Evou je sraz na ÖMV naproti tesku od 16.00 do 16.30 http://amapy.atlas.cz/?from=hplc#x=-756711@y=-1164348@cs=1@sidx=13@app=0 chopper


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 20:59  Předmět: Skvělý ! SMS od Mikisteinera Chomutov Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Chlapáci právě mi přišla SMS od Mikisteinera ve znění s Chomutova přijedeme v počtu tři kolem 19.00hod.
Už se na vás těšíme. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak na poslední chvíli jsem udal děti i psa,takže okolo 16h bych mohl i s batůžkem vyrazit z Prahy. song


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 22:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V sobotu mám bitku v paintbalu .... pozdravujte v Lužanech Very Happy Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 08:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj v pět vyrážíme Mikistainer ,Já, NX-Petr a ještě jeden kolega z Mělníka na Draku. Už se nemůžu dočkat až to v práci zapíchnu a vyrazíme. Tak zatím čauky song


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 09:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Až dorazíte všichni do Lužan tak tam bude zabraný místo u jedny chatky na motorky a stany ,bude to ohraničeno páskou a cedulema.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepíno to bude super už bych jel teď ale nejde to


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud to jenom trochu pujde,tak se pokusim dorazit alespon v sobotu odpolko.Trochu vikendove komplikace,ale uvidime mad V kazdem pripade bych jel vecer dom,v nedeli rano musim doprovodit brachu do letadla Very Happy Porad mlel o tom,ze si chce skocit,tak jsem mu nadelil tandemovy seskok ze 4km a to si nemuzu nechat ujit a co kdybych ho musel do letadla dostat nasilim Very Happy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr