Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 13:20  Předmět:  moto-alarmy Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych alarm ,máte někdo zkušenosti??Díky Help


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zaručeně ti helfne Monkey, on se ozve zaručeně sám.
Já taky o tom přemýšlím, cena je dobrá a startování na dálku efektní.

Až nebude přes zimu co dělat tak to namontuju.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 18:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkusenost cca. 1tyden stara Very Happy Funguje to vse paradne.Mam alarm od Naviho a timto mu jeste jednou dekuji.Alarm je vcetne dalkoveho startu a spis je to machrovinka,ale krasne jsem si vychutnal v sobotu vecer na srazu na kunce jedny cumilky, kdyz jsem jim pod rukama na dalku nastartoval masinu Very Happy Porizovaci naklady 1litr,plus 500voci montaz (do elektriky se nepoustim).Alarm ma dalkovy start,imobilizer,otresove cidlo,vystup na sirenu a vsechny 4blikace.


  
Lexani

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 19:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Strýček Fido - jsou u toho i čidla do brašen?Prý něco takovýho existuje.To by se mi doost líbilo!! song


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cidla do brasen nejsou,ale asi by bylo mozny neco podobnyho k tomu jeste dodelat,ale jak rikam nejsem v tomhle oboru moc kovanej.


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 21:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám taky od Naviho. Montáž vlastní.
Je to takovej "Bambršťouch" na zastrašení, ale pro mé potřeby (za ty prachy) vyhovující a mám ho rád. Jednoduchej, spolehlivej a možnost rozšíření by musel vyřešit asi jen slaboproudař.
Navi díky.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 23 srpen, 2007 22:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec Pavle,
alarm co máme je zhruba tento alarm.
Co se jej týká tak si to prohlídni, je tam k tomu i popis v češtině. Co se týká montáže, je to operace na cca hodinu včetně příprav a pájení ( když je alarm připraven na montáž, jinak cca dvě hodiny = 1 hodina motorka + 1 hodina příprava kabelů.) Alarm ti bude fungovat suprově, je tam citlivé otresové čidlo, ale nejdou k tomuto modelu čidla na tašky. Jiná cenová kategorie. Enjoy Co se týká dálky, je pro Shadov vhodný. Nenastartuješ na dálku se stojanem a zařazeným rychl. stupněm, což udajně u jiných motorek jde, no nevím. K tomu co mají kluci je nutno dodat, že zdroj nebyl bezedný a už nebudou. Kdyby cokoliv, dej vědět, čawec..


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 srpen, 2007 05:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Monkey-díky za odpověď i link.Cena je více než suprová,ale možnost ochránit obsah brašen asi zvítězí...Smile


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 srpen, 2007 07:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak potom ale už asi vol i další věc - k alarmu je možné doplnit další zařízení - pager, mikrovlnku apod. Je to v cenové relaci okolo čtyř, což je cena některých prodejců jen se základem, viz link nahoře.
Šťastnou ruku při výběru.. Wink


  
Lexani

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 16:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a máte stránku kde jste to objednávali? pořípadě kde to koupím?, díky


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a máte stránku kde jste to objednávali? pořípadě kde to koupím?, díky


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 září, 2007 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tady je neco podobneho,co ma zamontovano cca.11 clenu shoc Very Happy


  
Lexani

Manas.fafluch



Věk: 41
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek

Motorka: Suzuki Intruder M1800 R2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 08:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čau chlapik chtěl bych se zeptat ohledně toho alarmu když už se to tu řeší, taky mám v plánu koupit nějaký alarm a zaujal mě ten dálkový start motorky, nějak mi to nejde do hlavy to v té motorce nemusí být klíč ve spínací skříni nebo musí ? Ja mám na moto nějaký zabezpečovací systém H.I.S.S. ,,bezpečnostního systému zapalování H.I.S.S., který stejně jako u ostatních modelů Honda pomáhá chránit Shadow před nenechavci. nebo nějak tak se to jmenuje a moto nejde nastartovat bez klíče, který asi vysílá nějaký signál do motorky. V kapličce mi bliká nějaká dioda když vytahnu klíč. Asi je to nějaký sistém proti krádeži. Tak otázka zní jestli ten dálkový start funguje bez klíče ve spínačce což předpokládám, zda mi to bude taky fungovat když tam mám ten H.I.S.S. no uvidíme co poradíte má to tedy cenu montovat ten alarm?


Kozoroh Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Manas.fafluchZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 09:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,pokud jde o dalkovy start,tak u alarmu co mame,tak klicek nemusi byt ve spinacce (pokud by musel,tak by to bylo tak trochu na levacku).Pouze by jsi ho mel cca.do 5min. po nastartovani na dalku dat do spinacky,kvuli imobilizeru (jinak se masina same vypne).Nevim,co presne mas v tuhle chvili na masine za system,ale Pepino tam uz nejaky puvodni imobilizer (ci co) mel a musel ho odpojit a pote zapojil stavajici alarm s dalk.startem.Zkus se spojit s Pepinem,treba ti rekne vic Very Happy


  
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 13:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no tak díky za radu... jdu do něj jen nejsem tecHnickej typ tak si to radě ji nechám namontovat... pak dám vědět... zatim song


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 14:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja taky do elektriky nedelam,takze jsme si to nechali s Navim udelat v servisu a komplet montaz nas vysla na 500kacek,co je podle me docela slusny Very Happy


  
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 15:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

čili do 2000 bych se vešel,co?? no a myslíš dle vlastní zkušenosti ,že je to good?? myslím tím,když si na ni někdo sedne nebo s ní pohne jestli to houká a jestli to je hlučné... a start na dálku to musí bejt pecka...


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 19:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlucne to je dost a funguje to.Myslim za ty penize neni co resit (do 2litru to musis mit komplet i s montazi).a coz teprve dalkovy start Very Happy na sraze pod kunkou jsem si vecer vychutnal cumilky u masiny Very Happy ono to je docela prekvapeni,kdyz koukas na masinu a najednou sama naskoci hell


  
Lexani

Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem zvědav to ti povím... zdá se to jako pěkná hračička..


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 září, 2007 19:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já používám Xenu- zatím jsem spokojen, pokud si budete někdo kupovat alarm, tak doporučuji s nezávislou baterkou- jinak pozbývá smyslu.

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr