Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 listopad, 2006 16:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové Já jsem dřevo a poleno mad , nemůžu jednat, ale pomůžu jak to jen půjde.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 22 listopad, 2006 17:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo tak uvidíme jak se to vyvrbí Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 listopad, 2006 23:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem z prahy, a určitě se rád angažuju. Ale ze slow jako manažérka, wyjednat atd. mam husinu.........Nicméně, co se týče tý wýstawy, tak tam můžu bejt gdy je libo.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 listopad, 2006 23:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a Lemmy s tim spanim si nedělej hlawu. To by šlo.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 listopad, 2006 20:38  Předmět:  Slovo do diskuze Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak já se také přidám s troškou do mlýna, členové -ti kteří jsou z Prahy by mohli zajistit odsezení u stolku( stánek ne -to je trochu drahý), bylo by to fajn, abychom tam nemuseli jezdit my z M.L. nebo Wiki z Brna nebo někdo z Ostravy, vše ještě upřesníme na prac. schůzce během pros.nebo ledna v Praze, plán je takový, že na prezent. místě se budou podávat informace,vyplňovat přihlášky, kasírovat vstup. poplatek za který budou dostávat nášivku a samolepku, technika všeho se dohodne během doby z M.L: zdraví Beech Razz


Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 24 listopad, 2006 10:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když píšu stánek, tak mám na mysli samozřejmně stolek (stánek stojí 1900,- m2) spíš bych to viděl zkusit se domluvit současně i s HONDA ČR a mít ten stolek někde poblíž nich ........ ale jednání s managerkou výstavy i s hondou by měl absolvovat 1 člověk aby nemohlo dojít ke sprostředkovaným informacím a tím pádem i k informačnímu šumu .....


  
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 prosinec, 2006 14:45  Předmět:  Motocykl 2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zítra (pátek) mám dopoledne schůzku s manažerkou.
Já a zdatný vyjednávač vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 prosinec, 2006 16:18  Předmět:  manažerka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to hrozně hodná paní a já jí slíbil, že jí svezeš na motorce.
Vem jí kytku

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 prosinec, 2006 16:52  Předmět:  mako Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hele Mako, musíš ji přesvědčit svým šarmem tanec banána

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 16:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a je to. drink
1) kafe pauza
Máme zajištěn jeden stůl a dvě židle. Místo se nedalo moc vybírat. Dostal jsem na vybranou:
- buď hned za vlezem (Paláce), tam jak se kouří motaj se lidi a jsou tam schody na WC.
- nebo pravé křídlo hned za dveřma (tam jak lověj lidi a pucujou jim boty já ti dám! kousek od koček z Yuki)
Místo ještě není upřesněné, s tím že tyhle jsou jistá a pokud by se našla skulinka, přesuneme stůl jinam.
Stůl a židle svoje, jinak stůl-590,- a židle á260,-.
Můžeme si dát za sebe motorku ! chopper
Čistou vzhledově i papírově!! (navrhujem něco staršího, nové jsou u Hondy, nebo nějakou zvláštní).
Vlastně jsem se zeptal, zda můžu přijet na motorce a po vychladnutí ji natlačím za stolek. supr

2) důležité!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stůl se musí dodat v úterý večer, nejpozději středa ráno!
Vyvolení reprezentanti (sediči,ukecávači,hlídači atd.) u stolku, maji být na místě hodinu před otevřením a hodinu po otevření. Dostanou cedulku na klopu.

3) program ????
út = kolnizace míst Laughing
st = 10-12h. novináři
12-18h. odborná veřejnost (Omezené lístky á 500Kč jsou k mání, zatím)
čt+pá = 10-21h.
so = 10-20h.
ne = 10-17h. Pak hned pryč bitka

4)
Dostaneme 10ks pozvánek s volným vstupem (razítko Incheby)
a 10-20ks neorazítkovaných,ale odpočítaných pozvánek, pro námi zvané. Pokud je budeme chtít použít, musíme dát naše razítko a po skončení výstavy zbylé vrátit a použité budeme muset zaplatit á150,-.

5) dojezd.
Během ledna přijdou na můj mejl další a podrobnější instrukce.
Ostatní je na nás.

Hawk.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 17:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dost dobrý ne? co ty na to? lepší než dostat po ku...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 18:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

súúúper Mako je bůh Applause Applause Applause tak ať si neuděláme ostudu párty


  
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 prosinec, 2006 18:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to je skvělí prezentace jak má bejt Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 prosinec, 2006 14:00  Předmět: Mrk (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To nebylo až tak těžké, šlo o konkréní osobu a podpis. och
Nejvíce práce stejně udělal Petr našeptávání

Já postupoval dle direktivy č.????# ?
- The Space Corps. primary overriding duty is to contact other life forms, exchange information, and, whenever possible, bring them home.

"Prvořadou povinností posádky je kontaktovat jiné formy života, vyměňovat si různé informace a pokud je to možné, přivést si je domů. "


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 prosinec, 2006 14:29  Předmět:  Ještě malinká prosba. :help :help :help Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Budeme se muset dohodnout na službách u stolku. Opravdu se nemůžu na pět dní zaseknout a hačat u stolku. Shame on you


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 09 prosinec, 2006 17:01  Předmět:  Stolek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když se to splánuje, tak se určitě nějak prostřídáme. Enjoy Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 11:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé/kamarádi bude potřeba zajistit služby u stolečku na Motu 07. Pět dní po dvou lidech (středa až neděle).
Dobrovolníci se hlaste u mne a Já to vyzvoním všem ostatním našeptávání , co je obsazené atd.
Taže je volných posledních deset míst Razz


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Aki
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 11:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co se týče vizitek, s těma bych vám klidně píchnul... třeba i včetně návrhu a nažezání... ale lejzrovej tisk mám možnost jen černobíle...


  
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 18:54  Předmět:  vizitky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vizitky jsou hotové díky sponzorskému daru našeho člena Radka- do folie bych doporučil nedávat, aby se na ně dalo z druhé strany psát- třeba jméno kapitána a jiný kontakt- přivezu na schůzku kapitánů do Prahy- asi 1/2 ledna co říkáte pánové??? from M.L.Beech

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 prosinec, 2006 18:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok ale jestli v půli ledna plánuješ něco tak to musíš zavčas postnout aby se jeden mohl zajistit vycházky našeptávání

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr