Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 13:29  Předmět:  motocykl 2007 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako, když přijde na věc , tak bych mohl i ve Čt , stejně pojedu do Prahy na setkání klubu, vyrazím už hodně brzo ráno. Ve St fakt nemůžu,bohužel, Sad musím taky někdy pracovat. Pá nebo So zůstává dál v platnosti.

čau Grizzly


Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 13:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže abych taky trochu přispěl ........ uvidíme se v neděli pod ocasem Smile


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 15:27  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když do té doby přijdou ,tak je určitě vezmu, volali z té fabriky už ve středu kvůli IČU, ale zatím žádný balík nedorazil Sad

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

buď v klidu ...... až přijdou tak budou ......... "HONDAŘ SE MÁ POZNAT SRDCEM A NE PODLE NÁŠIVKY" mad mad mad a mi to bez nich klidně vydržíme ....... Very Happy


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

myslim chvíli ..... Embarassed


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 17:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jsem zvědav jestli tě v neděli poznám Very Happy Jedeš plechovkou?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 17:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jedu vlakem ...... bo si dám pár piv ......... a co stojí vlak tam i zpět bych dal jen za 10ti denní známku Enjoy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jakým spojem? v kolik tam budeš?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Os 8405 do Tábora a R 638 do Prahy .......příjezd 12.40 na hl.nádr. / počítám s 15 min spožděním ale do 13.03 nejpozději budu pod ocasem ........... kdyby vlak vykolejil a trvalo to dýl tak do tý hospůdky trefim ..... Enjoy


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 18:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já R451
tak se sejdem na nádraží a půjdeme spolu, zavolám ti

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 18:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK - Enjoy


  
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 18:43  Předmět:  vlak Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já R 753
přistupte taky někdo- někde

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Beechy co tam budes tu hodinu delat a Lemmy spolu s Petrem se tam muzem sejít prijeli by sme zhruba stejne já byh jel Os 20311 Kralupy-Neratovice a Os 9509 Neratovice-Praha hl. nádrazí mel bych prijet ve 12.54 ale 100% se to zpozdí


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 leden, 2007 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám, že tu dobu co pojedete vlakem Já budu hledat parkoviště mad


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 08:44  Předmět:  ok Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK GORKY,KDO VYSTOUPÍ Z VLAKU DŘÍV, TAK ZAVOLÁ TOMU DRUHÉMU- NO JÁ BYCH ZA TU HODINU OBEŠEL VÁCLAVÁK, PODÍVAL PO NĚJAKÝCH KRÁMECH A TAK. JÁ SE DO PRAHY MOC NEDOSTANU, TAK TO TAM ZKOUKNU

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud to stihnu dorazím dříve. Je to ostuda ale loni jsem byl na Václaváku jen dvakrát och

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 18:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě určitě poznáte..................... budu mít totiž ponožky HONDA. Smile Very Happy

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 19:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak na mě nečekejte já přijedu na masaryčku asi ve 12:30h tak pod ocasem budu ve 12:40h Cool


Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 13 leden, 2007 23:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

[quote="Mako"]Mě určitě poznáte..................... budu mít totiž ponožky HONDA. Smile Very Happy[/quote]



Tak to přijdeš bos ne? Very Happy


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 31 leden, 2007 10:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes potvrzeno!
Co bylo dohodnuto platí (místo,sotlek,židle,motorka...), importer Hondy nemá výhrady. tanec banána

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr