Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 srpen, 2007 23:50  Předmět:  výfuky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uvažuji o tom, že bych koupil laděné výfuky na svoji motorku a originály pěkně namastil zabalil a uložil. Vzhledem k tomu že zahraniční nett k mým jazykovým znalostem tabu a tady jsem nic moc neobjevil ptám se na nějaky dobrý typ, co nechci jsou výfuky typu hořické trubičky, prostě něco slušnýho aby to už nějak vypadalo když do toho chci vrazit nějakou tu pětku. Ptám se proto i na zkušenosti a to nejen estetické ale i provozní. Mám ještě obavy o to zda svod zadního válce teplem nezdeformuje plastový kaslík, ale to už asi někdo vymyslel. Motorka viz moje galerie. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 12:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě k tématu, vim že Petr ukazoval stránky s výfuky z USA ty se mi docela líbyli ale nemám ani potuchy jak to technicky provést a navíc je už nemužu najít. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 14:01  Předmět: Skvělý ! Petr ukazoval stránky s výfuky z USA Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Petr

http://www.cruisercustomizing.com/list.cfm?model_ID=6&category_ID=26&sblid=Full_Systems_for_Honda_Shadow_ACE_1100
hell Enjoy


To Karlos

http://www.motorcyclemart.com/exhausts/cobra/honda/hon_ace1100.htm


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

něco je tady

levný to není, nezapomeň přidat DPH 19% clo a dopravu.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 19:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za odpovědi, asi se pak spojím s Petrem a vše doladíme. Ještě by mě zajímala orientační cena dopravy z USA


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 23:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Našel jsem ještěna WWW I6shop výfuky Highway Hawk pod kodem HWH651-064 docela pěkný sice za 11305 kč ale je to v Praze a bez problémů s dopravou atd. Má s nima někdo nějakou zkušenost? Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 06:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

poštovné za výfuky nevím, když jsem kupoval opravdu velkou krabici do které by se vešly, tak to bylo 60 USD. Byla ale o dost lehčí.. Jinak krabice jak na gumovky za 30 USD.
Někteří prodejci přidávají dopravné až na konec po zjištění skutečných nákladů a tak předem nevíš nic.
Chtěl jsem kupovat pneu a ptal jsem se na poštovné a neodpověděli nic konkrétního.

pozor clo a DPH platíš i z poštovného.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 10:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za odpověď,ale možná to vyhrajou ty z yshopu, mají je skladem a není přez to když to to budu vidět a kdyby byl nějaký problém tak by se to dalo řešit. Nebyl by to zajíc v pytli. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podívej se ještě na http://www.iron-moto.cz/vyfuky.html a zkus zaslat poptávku. Mohlo by to bejt zajímavý.


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi to nedalo a zajel jsem do Yshopu a nakonec výfuky koupil. Neodpovídali sice fotografii ale jsou udělaný tak že vyvodz z válců zůstanou originál a na to je napojen přední svod a tlumič a na zadní válec pouze tlumič. Vše perfektně pasovalo a za hodinku to bylo předělaný. Tlumiče nejsou jen prázdná roura ale je uvnitř děrovaná trubka s tlumící vatou takže výfuky mají příjemný hluboký až dunivý zvuk. Při projížďce se při přidání plynu nebyl sebemenší problém že by se motorka dusila nebo nereagovala tak jak má a při ubrání žádný střílení do výfuku, prostě byl jsem příjemně překvapen. Měl jsem obavy že budu muset nechat seřídit motor ale to se asi konat nebude. Fotku pošlu až zbyde čas M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 07:25  Předmět: Skvělý ! zajel jsem do Yshopu a nakonec výfuky koupil Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojda ono je vždy lepší rozhodnutí, když to můžeš vidět a sáhnut nato. Tak nech ti slouží k potěchu oka a sluchu. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem je fyfotil sice jen telefonem ale přece, mladej mi odvezl foťák na dovolenou.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 21:35  Předmět: Skvělý ! Tak jsem je fyfotil sice jen telefonem ale přece Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No vypadají fakt nádherně. hell Enjoy Good


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 21:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A ještě jedna.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 21:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo slušejí Good

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 22:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc pekny Good


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 srpen, 2007 23:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Libi se mi to Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 00:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hezký hezký

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 31 srpen, 2007 07:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkný!!Jsem zvědav,jak ti budou "troubit"... Laughing


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 říjen, 2007 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Našel jsem do tématu : Cobra.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr