Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 12:47  Předmět:  Vase zkusenosti s vyrobcem pneu,tzn.jakou znacku pneu? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak vcera jsme na vyjizdce resili pneumatiky a je na case masu prezout .Jenze jakou znacku vybrat (Pirelli,Avon, Bridg.,Conti.,Michelin)?Momentalne mam na masine Avon, nicmene nevim kdy tam byly davany,takze netusim kolik vydrzeli nalitat.Co mi kdo poradi?Nechci tu resit kde a za kolik,ale spis kolik jsi najel na dane znacce (a typu) a jake a co by jsi doporucil?Predem dikas za radu Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 12:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nepreferuji prozatim zadnou znacku,jen chci kvalitni pneu,ktere neco vydrzi a hlavne taky dobre drzi stopu a nebudou nekde plavat.asi chci moc,ale snad neco existuje Very Happy mas karlos zkusenosti s temahle gumama?


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 13:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jezdím na Dunlopce, ty co tam mám teď na nich mám zatím nalítáno asi 18-20 000 km,vlastnosti-nelíbí se jim barva na silnici,vydrží dost v náklonu pod plynem.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 13:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vzadu mám Avonku a jak píše Pepíno na barvě - zebře hlavně mokrý to dělá psí kusy taky. Zrovna předevčírem jsem jel zadním kolem napřed, naštěstí jsem to ustál.

Jinak, když jsem tu avonku měl úplně novou tak jsem nevěřil jak se to dá klopit, seděla jako přilepená. Po pár stovkách km to už nebylo ono.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 13:23  Předmět: Otázka jakou znacku vybrat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido. Tak ják víš ja jezdil na Bridg., no a dnes jsem předek páč už byl sjetý a při dešti už to bylo znát nechal přezout po doporučení v servise na Pirelli tak uvidím. S Bridg.,jsem byl taky spokojen.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 13:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi a co to je presne za typ (cele oznaceni)?


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 13:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozn. Pište celé označení pneu, neboť víme že někteří jsou schopni obout enduro pneu na choppera. Že jo Gorky Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 14:11  Předmět: Skvělý ! Dal jsem tam nakonec Continental Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nakonec jsem si nechal poradit a pirelky jsem nebral
Tady je guma co mě měnili až dnes

http://www.pneupeterka.cz/produkt/100/90-19-57h-tl-cm1-front-continental/




Naposledy upravil NAVI dne st 29 srpen, 2007 15:57, celkově upraveno 1 krát
Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 14:29  Předmět: Skvělý ! A na tyhle jsem jezdil to teď Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A na tyhle jsem jezdil tot eď hell Enjoy

http://www.pneupeterka.cz/produkt/100/90-19-57s-tt-l309-bridgestone/


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 srpen, 2007 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já když kupoval jedenáctku, tak jsem měl vepředu Michelinu(bohužel nevim typ) a vzadu sjetou dunlopu. Přišlo mi, že i sjetá pěkně držela stopu, a nebyla záludná. Což už nemůžu říct o výhodně koupený Bridgestone Exedra, která hlavně na mokru dělala z jízdy zápas mezi mnou a motorkou.
Letos jsem obul dozadu Michelin Commander, a dopředu trochu sportovnější Michelin Pilot activ. Můžu říct, že je to docela brutální rozdíl. Předek suprově sedí i na mokru, na zebře, všude. Nestalo se mi, že by ulítnul. Navíc je to silniční kulatá guma, takže jsem poznal i hodně velkej rozdíl v jistotě v zatáčkách. A zadek mimo to, že sedí jak přibitej, tak je i skvěle čitelnej, přesně vim kdy a jak se utrhne.

Jinak co se týče trvanlivosti, tak Bridgestona držela půl roku, Pilot activka po sezóně má tak třičtvrtě vzorku a na Commanderu jsem nepoznal nijak výraznej úbytek. A to s ní občas gumnu......

Jinak bych asi nešel do Matzeleru, Continentalu. Nejsem sám, kdo si myslí, že ty gumy jsou takovej kompromis.....


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 08:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se prohrabavam po netu a jeste sonduju moznosti pneu a objevil jsem kde se daji sehnat pneu s bilou bocnici (jestli jeste Johny shani).Jde o radu D404 od Dunlop a maj je tady jak predni,tak zadni Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 09:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jeste prosim o radu co se tyce rychlostniho indexu pneu.Bude dostacujici na VT 600 index S-180km/h nebo mam vzit H-210km/h?


  
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 09:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strycek Fido napsal:
Tak se prohrabavam po netu a jeste sonduju moznosti pneu a objevil jsem kde se daji sehnat pneu s bilou bocnici (jestli jeste Johny shani).Jde o radu D404 od Dunlop a maj je tady jak predni,tak zadni Very Happy


ujisti se u prodejce za jak dlouho a jestli vůbec ti bílé dodá. Že je má na webu neznamená že je sežene. Dej vědět jak jsi dopadl. Bílé pneu byly začátkem roku dost problematické...

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 10:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja bile davat nebudu,ale Johny shanel a kdyby nekdo dalsi,tak to muze zkusit.Jeste bych se vratil k tem rychlostnim indexum u pneu.Koukal jsem na masinu a mam tam momentalne index H,ale v manualu je na predek i na zadek psano S (tzn.180km/h),tak jak teda?Mam se drzet pokynu vyrobce?


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 10:25  Předmět: Otázka Mam se drzet pokynu vyrobce? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido nikdo nechce abys jezdil 210 ale myslím, že ta pneumatika by mohla mít lepší jízdné vlastnosti. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido myslim, že bys tam měl dát index, kterej doporučuje výrobce.
V servisu mi to vysvětlili tak, že když je guma dělaná na vyšší rychlostní index, tak má vlastnosti (hlavně měkkost) které zaručují v tý vyšší rychlosti správnou přilnavost. A s tim jde za ruku menší trvanlivost gumy. Tak abych bral gumu v rozmezí, ve kterym jezdim nejčastějc. Jestli to dvakrát do roku rozhulákám do vyššího pole tachometru, tak to ta guma stejně vydrží. A budu na ní jezdit déle.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 16:40  Předmět: Otázka Continental 100-90-19 CM1 57H Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nakonec jsem se nechal vyviklat mad
a dal jsem na předek tuhle gumu 100/90 -19 57H tl CM1 FRONT Continental maj je ve HK Motobazar E11 slevě za 2595 kč
http://www.pneupeterka.cz/produkt/100/90-19-57h-tl-cm1-front-continental/
a když už jsem tam nechal konečně namontovat alarm, tak jsem to zkusil jestli nebudu spokojen tak mi ji vymění grátys za pirelli nebo Bridgestone.

Tak doufám, že jsem udělal dobře. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 17:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JÁ JSEM MĚL DUNLOPY 555, DOCELA DOBRÝ, NAJEL JSEM NA NICH ASI 16TIS,NYNÍ JEZDÍM UŽ JEN MICHELIN COMMANDER VPŘEDU I VZADU A NAJEDU NA NICH ZHRUBA 23 TIS- ALE UŽ NEJEZDÍM ZÁVODY, TAKŽE TO MŮŽE BÝT I TÍM, JSOU MOŽNÁ TROCHU TVRDŠÍ, TAKŽE MÉNĚ UBÝVAJÍ. DOPORUČUJI KUPOVAT V REICHU, NEB TAM PŘIJDE SADA O 2 TIS MÉNĚ NEŽ U NÁS

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V zadu http://www.pneupeterka.cz/produkt/170/80-15-77h-tl-mt66-route-m/c-pirelli/ V předu http://www.pneupeterka.cz/produkt/100/90-19-57s-tt-mt66-route-front-pirelli/ 4roky,280000Km,jako nové!!!!! Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 srpen, 2007 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukam na ne a vypada to,ze do nich vlitnu.Jenom mam vybranou zadni dle manualu na VT600 a to rychl.limit "S": Pirelli M/C S 57 MT 66 Front 100/90 R19 S57 1842 Kč a Pirelli S 77 M/C MT 66 170/80 R15 S77 2541 Kč.Co vy na to,mam? Very Happy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr