Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 září, 2007 14:38  Předmět: Skvělý ! Tak já batůžek beru, ale dceru. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemusíš mít starost vždyť nás znáš Embarassed hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 září, 2007 14:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v 18h tam jsem Very Happy Dudulinku,to je super,ze jsou spuntiky hotovy Good jinak je to tady Miro,jen se neboj Very Happy


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 září, 2007 14:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fido dekuju Good
asi dorazim trosku dele, kdybych neprisla do 19:00, tak jsem zabloudila popiskovat is


  
Lexani

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 září, 2007 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

cestou domu jsem skoro ulovila veceri, srnec mel veeeelkou kliku a ja taky úděs


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 září, 2007 21:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ty jsi klikar Very Happy tak hlavne ze jsi dorazila v poho a konstatuji, ze jsi maximalne mile prekvapila,ze jsi dorazila do pardubek Good


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 září, 2007 09:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je pravda, Dudulínek zasluhuje velkou pochvalu za účast nice. Na rozdíl od některých místních, kteří se ani neukázali. mad Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 září, 2007 07:55  Předmět: Skvělý ! Dudulínek zasluhuje velkou pochvalu za účast Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano chlapáci máte plnou pravdu škoda, že jsem nemohl zůstat do konce.
Tak zas někdy příště ale v pátek se mi to nehodí spíš pondělí.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 září, 2007 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi to vůbec nemířilo na tebe, i chvilka stačí. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr