Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 22:05  Předmět:  sedla Mustang Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemáte někdo zkušenosti?Recenze na ně jsou překvapivě zajedno-vynikající investice,zejména s opěrkou řidiče (hlavně na dlouhý štreky a pro batůžky) song


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 22:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pavle a co jsou to za sedla máš na ně odkaz??Opěrky pro řidiče jsem viděl zvlášť a sedla prošívaný šije někdo u Mělníka.Moje segra má jedno od tamtud na Magmě 500 za 5000,- mad Ale je nádherný.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 22:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.cruisercustomizing.com/
Najedeš na doplňky-sedla-a je jich tam od Mustangu asi pět.Dost se mi to pozdává,tak nevím,jestli je to jenom reklamní mámení (určitě taky) ale jsou tam recenze a v těch kluci pějí v superlativech.Pravda je,že bych lepším sedlem nepohrdnul,opěrkou už vůbec ne, a to nemluvím o té své holce za mnou,ta si nějak nemůže zvyknout...Smile)) nice


  
HondaMCH

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 22:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zítra se vloupám k segře do garáže ,udělám pár špionážních fotek a zjistím kontakt a dám to všechno sem. mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 23:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výrobce mustangu je firma corbin WWW.CORBIN.COM


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 05 září, 2007 23:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě bych chtěl doplnit že u nás je taky pár zlatých českých ručiček a jejich práce určitě stojí za povšimnutí. Viděl jsem pár takových výrobků a opravdu smeknout.M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 06 září, 2007 05:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Mirek - díky za link,ty Corbiny vypadají ještě líp,než Mustangy a jsou dokonce levnější!! Laughing
Já bych se vůbec nebránil českýmu sedlu (brašny mám od Barbory a jsou super),ale není to ani tak o vzhladu a kvalitě zpracování,jako spíše o ergonomii,kterou prověří až dlouhá jízda,nebo zkušenosti přechozích kupců... Enjoy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr