Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 13:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cas vyhovuje Very Happy Benzinku vybereme podle toho,kterym smerem se budeme ubirat.Nejake navrhy?A co takhle okruh: Hr.Tynec,Chrast,Skuteč,Hlinsko,Trhovka,Bradlo,Sec a zpet do Pardubek?


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 14:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doufám, že budu stíhat. Je to na mně trochu brzy, ale den se začíná krátit, tak to prostě musím zvládnout. Proti navrhované trase nic nemám, jen mně napadlo, že jsme mohli podniknout inspekční cestu na místo konání podzimního srazu - do Horního Jelení. To jen nápad, jinak nemám problém jet kamkoliv. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 14:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď si uvědomuju, že jsme taky chtěli na závěr projížďky sednout v Road café. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 14:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Road cafe je jasny Very Happy Smer a trasa je mi taky jedno.Dulezity je,ze se sejdeme v hojnem poctu a uzijem si pohodove a beztarostne vyjizdky.Kdovi jak dlouho nam vydrzi pocasi. tak toho jeste musime vyuzit hell


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 17:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U mě zatím dobrý - dá-li pánbůh, tak to stííííí háááám Shocked


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zatím jedu,trasu nechme Fidovi,když už to spískal... Laughing song Good Good


  
HondaMCH

dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 19:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bude nas jak psu a to se mi liiiibiiiii song


  
Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 19:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen pro pripad je uz znama ta benzina v nebo u Pardubic?


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem se ted vratil z maleho vyletu "kolem komina" Very Happy .... jak zapade slunicko, už je trošičku chladno, ale jinak krásná jízda. .. oléé


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem lital kolem komina Very Happy Sraz dame na benzine Shell Dubina, 16.00h.


  
Cvrček



Věk: 60
Založen: 11. 09. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Osík

Motorka: VT 600 CD
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už to vidím,že uteču dřív z rachoty abych se mohl zůčastnit!!
Šéf votom sice ještě neví,ale kdyžtak mu ukážu Surprised Surprised
Takže na 80% dorazím.


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele CvrčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 09:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to vypadá hodně dobře, už se těším. Co Pepino, ten se nepřidá? Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem trochu pozmenil trasu,doufam ze neva a bude se libit.Takze navrh zni: Pce (start 16h benzina Shell dubina)-H.Tynec-Rosice-Luze-Nove Hrady-Zderaz (mozna zastavka v pekne knajpe)-Peralec-Hluboka (zastavka u mistni rozhledny a nejake foto do kroniky - fotografove necht vemou fotaky)-a odtud zpet na Luzi a pce,kde pro zajemce zaver a zaverecne posezeni v Road Cafe a pote rozjezd dom (mam to nejbliz Razz ).
Jeleni nechame na priste,sezona jeste nekonci Very Happy Trasa o delce cca.100-120km hell


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 10:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pěkná trasa. Good Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hmmm, to by šlo Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Focení si beru na starost,jde mi to líp,než ježdění... vztekle se válet


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pánové bohužel nejezdím,od Lužan jsem na tom neseděl a včera jsem ani nenastartoval nejaká porucha ,nikde jsem nic nenašel,tak že snad zítra půjde k doktorovi a v uterý odjíždím do Brna stavět tu fabriku na bioethanol.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Pepino-tak ti to vyšlo!!Gratulejšns Good song


  
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ješte to nedopadlo,stále se jedná a připravuje a to vše bez smluv a objednávek,když to nedopadne tak se picnu mad mad mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to Pepino-musí,držíme palce... hell


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr