Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 září, 2007 12:41  Předmět:  Leštění chromů Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moje motorka pochazi z Italie. Predchozi majitel Ital motorku a ni chromy nijak neudrzoval a pripadne prestavbove kousky resil dumyslnou a vetsinou prasackou formou. To ze co zavaril ani nenatrel bylo to nejmensi. Ale dost stezovani. Bazar, ktery moji motorku dovezl jako sedou zaprasenou kouli se po umyti divil v jak dobrem stavu chromy jsou.
Kdyz jsem moto koupil doladil vsechny prasarny (14 dni prace) a Jindrisku....omlouvam ze jsem ji jeste nepredstavil Embarassed dukladne umyl, zjistil jsem, ze chromy stale nejsou dle meho gusta. Od kamarada (dealer Valvoline) jsem proto zakoupil od Valvoline eagle One Never Dull a nestacil jsem se divit. Lesteni byla hracka a motorka krasne prokoukla. Obsah baleni vydrzi na poradnou dobu, kdyz se to zavira. Po vylesteni Never Dull vatou staci prelestit flanelem a chromy jsou jak nove. V pripade zajmu mne kontaktujte rad zjistim cenu pro klub u kamarada. Jen predem upozornuji ze nemam rad postu a chozeni na ni!
Jak se me lesteni vydarilo posudte sami v me Galerii.
V pripade dotazu jsem k dispozici.
Toto v zadnem pripade neni reklama na uvedeny produkt!
Cau.


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 září, 2007 13:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čauves, já bych bral. A na poštu taky chodim nerad. Naštěstí mam Kyje skoro u garáže. (Horní Počernice)


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 09:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takze cena je +-150Kc a dodani tak do 10-14 dni. Jinak do Hornich neni problem.
V pripade zajmu SZ.


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jesti můžu prosit, taky bych si plechovku vzal. Až to budeš mít domluvíme se. Díkiy Cool


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 18:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry poocitam s tebou.
Jeste nekdo?
At to nedelam na 10krat Cool


  
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 19:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já určitě taky jedno balení do Jelení... Laughing hell


  
Lexani

Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pisu si Laughing
Kdo bude mit zajem at da vedet do stredy do rana a pak to vse dohodnu. Predani vymyslime pak....jme slusni a spolehlivy lide, ne?
Enjoy
Zdar


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 13 září, 2007 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych to taky chtěl zkusit-tak že 1x si vezmu.Děkuji song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 02:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně používám SONAX pasta na chrom a hliník a mám s ní velmi dobré zkušenosti a to nepatřím k těm co každých sto kilometrů mejou a leští. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 14 září, 2007 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky si zamlouvám jedno balení do Hor.Jeleni.


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 16 září, 2007 17:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pisu si. Cool


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 16 září, 2007 22:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

také jeden kousek.. Dýky


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 17 září, 2007 07:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jestli neni pozde,tak ja bych vzal taky jeden kousek.idealni na jeleni Very Happy predem dik Good


  
Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 17 září, 2007 11:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano ano cas je do stredy. A do Jeleni by to melo byt.....


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 září, 2007 11:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když jsem ještě v časové normě, tak si taky vezmu jedno balení. A taky do Jelení. Vypadá to, že bys měl vzít pořádný brašny abys to všechno pobral. Very Happy Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 17 září, 2007 11:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No Mirku brasny nemam asi pojedu s krosnou na zadech .....zacinam uvazovat jak to udelam Shocked
Jinak pisu si.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 17 září, 2007 12:21  Předmět: Hustýý brasny nemam asi pojedu s krosnou na zadech Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Akmall nemám brašny.
Ahoj Pražáku snad jede na sraz dost tak nech ti s tím pěkně pomůžou.
hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 17 září, 2007 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Akmall ....
Pro Pardubice budu jako rychlá spojka, v Praze mi to dáš a Navi to spravedlivě rozdělí... Boo hoo!


  
Lexani

Akmall
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 18 září, 2007 09:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Perfektni Good aspon to budou mit drive a ja to vsechno nepotahnu. A ty mas brasny velke Cool


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 září, 2007 09:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyžtak mam pytel o Louise


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr