Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 19:25  Předmět:  Pneumatiky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vím že na toto téma bylo napsáno už mnoho, ale dokáže mi někdo odpovědět zda originál Dunlop K 555 VVV jsou pneumatiky diagonální, jak uvádějí někteří prodejci a nebo radialní jak uvádějí jiní prodejci, jsem vokato zmeťený. Má někdo typ na radialní pneumatiky s bílym lemem pokud možno slušné kvality životnosti a jízdních vlastností? Můj osobní dojem z origo gum je že se jedná o diagonály, mají tendenci na nerovném povrchu odskakovat a osobně jezdím o 0,2 menší tlak než píše pan Honda abych tuto nectnost alespoň trochu eliminoval. Díky za vaše názory M.P.




Naposledy upravil Jára Cimrman dne so 29 září, 2007 11:53, celkově upraveno 1 krát
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jestli je to radiálka nebo diagonál to neřeknu, ty véčka jsou WWW dvojitý. Najeto asi 16.ooo a ještě by něco snesly, ale ke konci už klouzali a na trošku vlhčím asfaltu jsem nesměl dát na 1. plnou akceleraci. Předtím normál, nikdy neustřelily, jezdím asi rovně.

koupil jsem do zadu AVON, první km byly fakt neskutečný supr pak už průměr. Na barvě a hladkém asfaltu kloužou. Tím nechci říct ani náhodou aby jsi je upřednostnil, nebo zatracoval.


kdyby byly v tu dobu k mání 555ky WWW tak je kupuju.

Kde je kupuješ? mají je skladem?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 20:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám to domluveny v Motopneu Kalousek je to v Písečné u Ustí nad Orlicí, mladej tam jezdil když měl VTR a vždycky bral i kámošům, dalo se s ním dohodnout na ceně. Momentálně ale zadní nejsou, prý jdou do výroby až v listopalu. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já čekal TŘI měsíce a pak šel do AVONek. Každej kdo v ČR má prodej na pneumatiky jen sliboval a sliboval. Nakonec Amtrade.cz zachránilo moje ježdění.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 22:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spoléhám na to že na to mám celou zimu. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 22:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já měl 555 od Dunlopů jako origo na Máše, vydržely zhruba 12 tis. - i závody atd. ale když jsem přezul na Michelin Commander, tak jsem zjistil, že drží trochu líp a hlavně déle vydrží, nemaj sice bílý boky, ale když je koupíš venku, tak máš na 1 ks cenu asi o 1 tis Kč menší než u nás, jo a jinak myslím, že pokud zahamuješ na mokrý zebře, tak klouže všechno Smile

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 28 září, 2007 23:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám ještě původní gumy, to znamená starý devět let i podle čísla to souhlasí r.v. 98 najeto skoro 15000 km a ještě tam tak 1.5 mm vzorku je a mám pocit že spíš odejdou věkem nežli ježděním, no taky s nima zacházím s patřičným respektem ale radši bych tam viděl gumy s bílým lemem,víc to mášeně sluší. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 září, 2007 12:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jednou dotaz zda někdo ví zda jsou to radiály nebo diagonály. Mám na mysli origo Dunlop K 555. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 září, 2007 23:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

prolez jsem dneska toho kvantum od němčiny, angličtiny až po španělštinu a nikde to neuvádí. U jinech jo, ale 555 zkrátka neuvádějí. CZ stránky jsou dost strohé Sad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 září, 2007 23:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prohlížel jsem gumy jak se dalo a v onačení DUNLOP 170-80-15 -R-77H -M/C je písmeno R a to by znamenalo že se jedná o radialku, ale těžko řict jestli to je pravda. D jsou diagonální a B bias belted ale takové označení jsem ještě nikdy neviděl. Jinak díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 září, 2007 23:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

není to jako zadní REAR a FRONT jako přední ? jen tak hádám

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 16:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo máš Pravdu. R jako Rear


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ne nepletu se je to staré značení gum se šikmo skládanými plátny, gumy BAŤA atd. Viz: www.pneumatiky-prodej/značení pneumatik.php MP


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 19:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.dunlopmotorcycle.com/tirecatalog_category.asp?id=8

stránky výrobce, bohužel neuvádí co je zač.

už jesm pochopil, já myslel, že je to R samostatně
R u průměru jo 180/60R16 je to skutečně radiál a B je diagonál například 140/80B15 je diagonál

ale když tam nic není nevím
Od toho to R

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

R je radiál D je diagonál a B je staré značení bias belted. Vše je na výše uvedeném odkazu značení pneumatik. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dunlop má B pořád

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 30 září, 2007 21:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslím že v tomto případě se jedná o konstrukci boků BW- BRW - WWW - atd . Možná že se mýlím. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr