Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 08:12  Předmět:  Pardubaci,Hradec a ostatní vyjížďka 8.10. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem koukal na predpoved na pristi tyden a zatim to vypada slibne.Takze blizi se termin Horniho Jeleni,takze smer cesty je dany.Omrknem mistni silnice,aby jsem vedeli, kde vsude umistit cedule atd.Co vy na to?Takze navrhuji sraz 8.10. v 16.00h benzina Shell na Dubine.Zadam cleny o hojnou ucast Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 08:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozn.V pripade neprizne pocasi,se vyjizdka operativne odlozi na nasledujici den (tak s tim prosim pocitejte) Very Happy


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 08:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím, nevím, nope budu mít asi problém s časem. Sad Měl bych makat do 18h., když bych si protočil směnu, tak to stejně dřív jak v 17h. nezvládnu. Spíš se mnou nepočítejte, když to vyjde, bude to příjemný překvapení. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem pro,pondělí nebývá moc nacvakaný,takže podle počasí a taky jestli mně stihnou vyměnit olej... hell chopper


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 20:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když to dobře dopadne v praci, tak jedu! Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdyz nebude mrznout nebo padat trakare, tak jedu Very Happy


  
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A co třeba v sobotu nebo v neděli??Má být pěkně a byl by na to celý den??Já bych měl být doma-Hustopeče mají burčákový slavnosti a nemám kde bydlet ,tak mě ženou domů. mad


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hele Pepíno, když tam zůstaneš na weekend, možná budeš mít i batůžek..

Very Happy Very Happy Very Happy


  
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 20:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ale spal bych pod mostem proto že to tady mají rezervovaný skopčáci.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 20:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohuzel mam opet neslavne znamou akci zvanou Šťára,pardubaci treba slyseli a pro ostani to je dost tezkej zavod po mistnich hospodach a ke vsemu na kole drink .Takze sobota jsem zabitej.Pokud to nedopadne spatne,tak bych mozna mohl vyrazit v nedeli,ale to zatim neodhadnu.Porad sleduju pocas a pondeli by mohlo vyjit.Tu nedeli si tady muzem pisnout nebo si cinknem.Pred chvili jsem se akorat vratil z lesticiho odpoledne,holt novej mazlik je novej mazlik,takze masina je pripravena a uvidime,jak na tom bude ridic Very Happy


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když mi to vyjde a bude hezky, možná se připojím. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 21:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino napsal:
ale spal bych pod mostem proto že to tady mají rezervovaný skopčáci.

Nespal , neboj se. Holky z Moravy jsou štědrý... A když vidí hezkého chlapa, jaký jsi zajisté, tak by jsi se asi divil kde by jsi mohl nocovat...


  
Lexani

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 21:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fido, koukám dole pod lištou, že má být v sobotu okolo čtrnácti, proč to nejde o weekendu? Zase něco tajíš ty kluku jeden?


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 03 říjen, 2007 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey netajim Very Happy Šťára je v sobotu,je to taková místní tradice,takže proto mám sobotu zabitou (je to 2x do roka a letos jedu 18štaci).Ale pokud nebudu mít v neděli ráno opici na zádech tak bych vyrazil v neděli.


  
dudulinek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2007 07:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

at zijou veseli ridici hell


  
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2007 07:27  Předmět: Skvělý ! v pondělí mi to vyhovuje Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapáci hlásím přílet v pondělí mi to vyhovuje v úterý přijedu až pozdě večer a co se týče víkendu tak ještě nevím páč bych se chtěl taky trochu věnovat mému malému kloučkovi (3roky) a ten bohužel ještě semnou jezdit nemůže. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2007 13:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to já bych neděli docela uvítal. Ale dopoledne, po obědě vyrážím na Zlatou přilbu. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 04 říjen, 2007 17:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja v nedeli nemůžu Sad


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2007 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak asi zůstane v platnosti pondělí. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 05 říjen, 2007 09:11  Předmět: Skvělý ! vše na pondělí Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mirku, takže domluveno necháme to vše na pondělí a přeji všem hezký víkend hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr