Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 18:25  Předmět:  Pneuservis Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak už někteří vědí měl jsem za weekend celkem tři hřebíky v kole.. Kdo píchnul ví, že na silnici s touto závadou moc neudělá a je poté motorka spíše na odvoz v dodávce nebo na vozíku..
Jedna rada - nepoužívejte k opravě na silnici knoty k utěsnění díry po hřebíku, stejně jsou zbytečné, páč naše motky mají dráty a vzduch zase uteče.. Zkrátka a dobře je potřeba kolo demontovat a nechat opravit, poté i vyvážit. Já sám jsem byl tady a s opravou jsem byl pokaždé spokojený.. Demontáž, oprava, montáž a vyvážení vyjde cca 200,-kč.
A přeju Vám aby jste nikdy nepíchli..


  
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 20:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak můj případ je trošku jiný,mě začalo ucházet zadní kola a jelikoš mám hliníková kola a bezdušovky tak mi tam v opravně ten knot dali to bylo předevčírem prý už tam jednou opravená díra byla a ta začla ucházet, ta byla, ale u minulého majitel. Tak jsem zvědav jak douho vydrýží mě.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Lazil, koukni na ty stránky. do bezdušovek se na celou dobu životnosti dává...... no to se tam dočteš, já si to nepamatuju.. A Černý ví co dělá, sám má Introše patnáctku.


  
Lexani

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmm,tři hřebíky jak špuntíky...tos měl teda štěstí mad
Napadlo mne,jestli by se nedala použít ta bombička se šlauškem na provizorní opravu - mám to v autě pro strýčka Příhodu,ale ještě jsem to nezkoušel.Na motce by to bylo daleko zajímavěji využitelný... Exclamation
Má s tím někdo zkušenosti?! Rolling Eyes


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 21:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Pavel - nechtěl jsem psát detaily, ale zkoušel jsem všechno co bylo dostupné... Prvně jsem si myslel jak to opravím fouknu a jedu.. Tedy první byl knot. Následoval kompresor, který mi ochotně přivezl kamarád. Foukám a ani. Následoval spray do duše.. Něco hnusně oslizlého.. No a vydrželo to cca 10 minut, než to začalo znovu utíkat, tedy v Praze to bylo od pumpy, světelné křižovatky a hustou dopravou k další pumpě... znovu a znovu jsem foukal a jen tak tak jsem dojel do Šestajovic z Černého Mostu (Praha 9) kde jsem opravoval.... Takže na spray se taky nedá stopro spolehnout.. inu dvě díry byly dvě díry. S jednou to možná jede líp.. No a třetí byla v neděli na vyjížďce ( pouť ve Vilémově)..


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 11 říjen, 2007 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sprey ti stačí bohatě na bezdušovku ... to je vyzkoušený ... u duše může bejt problém ten, že když nabereš hřebík, tak tu duši může naškubnout víc, pray je na malý dirky právě třeba po hřebíku ale s trhlinou si neporadí.


  
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 říjen, 2007 13:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně sprej má problém, že má nějakou hranici následně ujetejch kilometrů, a ta neni nijak vysoká. A když ho do gumy stříkneš, tak ji znehodnocuješ.
Do bezdušovek je docela vyzkoušený toto :


02561a031b2b1950d95fb8e1153218f9.image.576x432.jpg
 Komentář:
 Velikost:  31.58 kB
 Zobrazeno:  7588 krát

02561a031b2b1950d95fb8e1153218f9.image.576x432.jpg



Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 říjen, 2007 14:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Simox - tuto sadu jsem po zkušenosti přesunul z válce motorky do kufru auta...


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 říjen, 2007 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Řikáš nic moc jo ??


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 12 říjen, 2007 18:38  Předmět:  odpověď Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na bezdušovky to použít jde, ale na dušu ne. to musíš rozdělat a zalepit. jinak se prodávají spreje, který vytvoří něco jak montážní pěnu a na tom ujedeš i 100km. bohužel rychlostí tak do 50km, protože to strašně plave. jinak jakmile tam foukneš tu pěnu, musíš mít kolo v luftě, jinak to ztuhne a budeš mít plošku, přes kterou to blbě jede. jinak ta pěna po určitých km, popraská a stane se z ní v kole drť. jinak by jsi ten plášť z ráfku nesundal. vlastní zkušenost. Pray jinak je dobrý se modlit aby jsi i s tímto dojel celej, jízdní vlastnosti nic, moc


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 říjen, 2007 19:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pat má pravdu a s duší to jinak nejde, jinak pěna do bezdušovky vydrží dost já na Berlingu jsem na gumu nafouklou pěnou najezdil 60 000 km protože mi to nikdo nechtěl opravit že si nezafláká zouvačku na gumy. Nedávno jsem gumy měnil a po dvouch letech byl vnitřek gumy poleptaný, lepivý takovej hnus jak vazelina a prý to nejde opravit nedrží na tom záplata, je pravda že to je na autě. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 13 říjen, 2007 00:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Simox - jak bylo řečeno, sada dobrá ale na bezdušovky. Jináč má Černý někde v textu název toho co se leje, teda spíš tlačí do gum na celou jejich životnost. Na tom jezdí silnice a bez problémů. U nás je problém, páš máme v kole dráty a nejde to utěsnit jinak než duší.
A Míra Pohl má pravdu, POZOR !!!!! Jestli někdo použijete spray do kola, nikdy to něříkejte v PNEUSERVISU !!!!! Zcela jistě a s úsměvem Vás vyfakujou a jste kde? ...... Zase na samém začátku, ale o půl dne později.. Very Happy mad


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr