Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 17:25  Předmět:  Řemen na místo řetězu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jsem nachcipanej,ale to mi nebrani litat po netu a nasel jsem pomerne zajimave stranky tykajici se montazniho setu,kdy je mozne nahradit retezovou sadu za remen.Vzhledem k stale se snizujicimu kurzu dolaru se to oproti drivejsku jevi o trochu lip,i kdyz nekdo namitne,ze porad retezova sada je levnejsi.to samozrejme souhlas,ale pokud jde o zivotnost,tak remen je na tom alespon dle hodnoceni co jsem nasel 3xlip a to pominu povinnou udrzbu retezu.Vynechame uvahy o tom,ze by si clovek koupil jedine kardan apod. a zkuste napsat vase nazory na tuhle moznost.Kdyz to shrnu,tak pro hraji argumenty jako je zivotnost, bezudrzbovost, tichost, naproti tomu samozrejme asi jediny a vazny argument je cena.Nicmene jsem nasel par debat z drivejsi doby,kdy tahle prestavba stala 40litru.Tady je link Jinak jeste k te cene,pokud by slo o primy dovoz,tak predpokladam,ze by se neplatilo clo ani postovne (proste by se to privezlo v batozine,zas tak velky to neni)??




Naposledy upravil Strycek Fido dne so 20 říjen, 2007 17:46, celkově upraveno 1 krát
  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jeste jeden technicky dotaz pro anglictinare (pro potvrzeni).Pokud juknete do popisu na tom linku (description),tak pokud jsem to spravne pochopil tak jsou 2sady a to v zavislosti na velikosti matky,kterou je chycena radici tycka (bud 10 nebo 12mm)??


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 17:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

napiš si Ježíškovi, ale nezapomeň mu připsat co tam máš za matku a jestli chceš leštěný hliník, nebo černý kryt řemenu. Ježíška to vyjde s DPH, clem i dopravou tak do 15l. Doporučoval bych rovnou koupit i jeden reservní řemen.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 17:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petre,jakej ty mas na to nazor obecne?Jinak pokud bych do toho sel,tak bych mel moznost,ze mi to osobne priveze kamos,jak to bude potom se clem (plati,neplati)?


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 18:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na ten belt názor nemám ani zkušenosti, jen jsem si to četl

vím že dovézt poštou beze cla můžeš do cca 80ti UDS, nebo když ti napíše někdo že je to dárek, vzorek atd

přivézt resp provézt, propašovat můžeš ledasco, záleží jestli ti otevřou kufr a ty prokážeš že je to do 80ti USD. Pro ty co mají strach bych doporučoval zahodit obal a pořídit si doklad na malý peníz Smile nenavádím

letěl jsem mockrát a ještě jsem kufr neotevíral.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 18:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kontaktoval jsem cloveka,ktery to ma od minuleho roku na VN 800 a prozatim najeto 10tis.km a pry naprosta spokojenost.udajne vyrobce udava zivotnost remenu 100tis.mil


  
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 20:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

fórum o tom kitu

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 20:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dobrý PETŘE, ale asi to nebude pro každého, trochu jsem nepochopil, jestli ten kit má jinej převod, takže tě to zrychlí???

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 říjen, 2007 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dle popisu je převod řemenem podobný řetězovému převodu o rozetě 17 zubů vpředu a 36/37 zubů vzadu

nevím co tam má Fido

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 00:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co jsem koukal,tak bych tam mel mit kolecko 17 a rozeta 42 (plati i pro spirit do roku 2004-dle motoretezy.cz)


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 07:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak pojedeš o nějakých 16% rychleji díky převodu
možná získáš něco málo výkonu díky lepší účinností řemenu Smile


Link

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 14:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můj názor na sekundární převod řemenem je jasný, spousta výrobců motocyklů začala tento převod používat z důvodů životnosti, nenáročnosti na údržbu a tichosti tohoto převodu. Jsem přesvědčen že kola tohoto převodu asi přežijí životnost motocyklu a životnost řemenu nebude malá, u auta 80 až 120 tísíc Km u motorky možná o něco nižší díky vystavení řemenu větší námaze, povětrnostním podmínkam atd. Řetězová sada je určitě levnější ale je třeba připočítat cenu i za mazací prostředky a konec konců i čištení motocyklu. V každém případě se jedná o velmi elegantní řešení všech nevýhod řetězového převodu, ušetření nepříjemné práce s jeho udržbou a hlavně údržba, požitek z jízdy a životnost. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky mám ten názor jako Míla. Je fakt,že Harley má řemen už delší dobu, a nevím že by se vracel k řetězu. Nevíte jestli to někdo nedováží sem do republiky? Nebo jestli to nemá nějaký servis? Docela bych to uvážil, jestli do toho nejít. chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 14:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky myslím, že to Míla vystih naprosto přesně. Viděl jsem to někde i na VT 600, včetně cípantu na zadní vidlici, která se musí přeříznout, ale ta cena mě odrazuje. Sad

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 15:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stenly napsal:
Nevíte jestli to někdo nedováží sem do republiky? Nebo jestli to nemá nějaký servis? Docela bych to uvážil, jestli do toho nejít. chopper


na co potřebuješ dovoze? Smile ten by to jen prodražil. No jestli nutně potřebuješ vyhodit peníze já ti to za provizi dovezu Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

pat
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 15:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozor na řemeny, do podmínek našich silnic. jelikož naše cesty nejsou moc kvalitní a kamínků po zimně, které nikdo ze silnic neuklidí je více než dost. Kamínky se dostanou mezi řemen a kola, kde se většinou zamačknou do materiálu,(kolo bývá z hliníku, nebo jeho slitin) a ničí řemen až do roztrhnutí. Taky se stává, že zuby, které jsou napečeny na řemenu se vlivem prachu a písku který se tam dostane poničí až do takové meze, že se zub utrhne.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 15:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podle me to nikdo nedovazi a jak pise Petr,jenom by se to prodrazilo.Servis myslim neni potreba,montaz neni slozita a jak jsem sondoval,tak na VN800 si to kluk delal sam a podle me potom neni co servisovat Very Happy Pokud jde o cenu,tak ve srovnani s nemeckym vyrobcem,ktery ale nedela nase masiny je to neporovnatelny (u nej stoji sada skoro 1100eur).Co me na tom laka je,ze to podle me skutecne prizeje masinu,nemusim se o to starat,masina bude urcite tisi a jak psal Petr,je to prevod do rychla Very Happy Sice nejak markantni,ale proste je.Cena lepsi retezovky je 3,5+sprey+cistic a pak pucovani masiny.Nevim jestli se tomu da verit,ale nekde na netu jsem nasel,ze u retezu dochazi az k 18% ztrate a u remenu to jsou pouha 2%,coz je dalsi argument.No proste to docela vazne zvazuji hell


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 22:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pate já bych se toho co píšeš zas tolik nebál, kamínek se může dostat jak do řemenu tak do řetězu a nejezdime po polních cestách ale aspoň já po silnici. Seriově je montován na spoustu motocyklů a myslím že ke spokojenosti zákazníků, navíc bych řekl že se tento způsob převodu stále více rozšiřuje a to i na poměrně výkoné motorky. Čusky. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
Stenly napsal:
Nevíte jestli to někdo nedováží sem do republiky? Nebo jestli to nemá nějaký servis? Docela bych to uvážil, jestli do toho nejít. chopper


na co potřebuješ dovoze? Smile ten by to jen prodražil. No jestli nutně potřebuješ vyhodit peníze já ti to za provizi dovezu Smile


Ne, zatím děkuji, ale až to bude aktuální, dám Ti vědět. Mně šlo jen o to, jak to vypadá (kromě Harleye jsem to viděl jen na přestavbách, ale ne u Shadowky). Shocked


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 23:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bude to vypadat podobně...

Image

Image

Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr