Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepa H.
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 21 říjen, 2007 22:28  Předmět: Otázka Zvedák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím,
hledám nějaký zvedák, který nezabere tolik místa a za rozumnou cenu.
Nenarazili jste nekde na tenhle(?): http://www.bikelift.com/eazyrizer.htm nebo: http://www.bikelift.com/valkyrie_popup.htm
Ten je bezkonkurenční konstrukcí.
Díky za informace.
Pepa H.


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 říjen, 2007 07:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to hezký, ale od pohledu mi to příjde nestabilní, když si vezmu tu váhu, výšku a docela malou základnu ???


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 říjen, 2007 08:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry: taky bych řekl že to bude nestabilní, ale hned si odpovím, že by to asi nedělali kdyby to nefungovalo Smile

možná předělám klikový štorcák 10t co mám doma navíc.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 říjen, 2007 10:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepo sháníš něco šikovného a za rozumnou cenu? vyder si co se ti líbí a nejlacinější je udělej si sám. d'oh! a když neumíš tak použij kamarády co ti s tím pomůžou. Přiznám se že o něčem takovém přemýšlím ale nějak se ručičkám nechce. drink


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 22 říjen, 2007 21:33  Předmět:  Zvedák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není to úplně ono,ale za podívání nic nedáš http://www.topmoto.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=2150&rnd=5439682 Idea


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 07:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Další jsou tady . Já mám STCHOP a je spokojenost. Jen jsem si vylepšil patky co drží mašinu. Místo téměř ploché jsem vyrobil otevřené U a vylepil starou zástěrkou z náklaďáku (je to přeci jenom silnější guma). Jde vybalancovata na prostředek a když chci, aby motka byla uplně ve vzduchu dám stojan mírně dozadu, a přední část podepřu špalkem. Za foto se omlouvám, fotil jsem to teď ráno mobilem, ale pro ilustraci stačí.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 08:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak na podruhý.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 08:56  Předmět:  zvedák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Jerry.

Vyzerá to podľa fotky na výrobok Tamoto za 2200,-Kč, ale ten je len do 200kg. A čo my s jedenástkami? To sa mi skôr páči ten čo ponúka tak isto za 2200,-Kč hneď vedľa a volá sa mini a je do 500kg. Ja mám niečo podobné rozrobené a po odskúšaní v praxi pošlem foto a cenu /pre prípadných záujemcov/.

zdar

Wiki


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 16:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je fakt, že páka na zvedání dostává zabrat a to ji mám pro jistotu ještě prodlouženou. Pro 1100 bych si vybral z výše uvedené nabídky ST1002.
Můj stojan má tu výhodu, že ho jenom zhoupnu. a na 750 to ještě stačí. Pokud bude mít někdo zájem, tak ho mohu nafotit.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 16:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já tohle Tamoto mám, bylo to ale dražší- tuším, že 2850.- jsem tenkrát dával a mám na ní motku prakticky celou zimu bez problému. jo mám 1100, že by to byl jiný typ????

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 17:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je fakt že já mám na svý babičce navíc docela dost železa.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 21:16  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Všichni a díky za informace.
Nějak jsem se nedostal dříve k počítači. Asi bych to i nějak vyrobil, ale čas je můj největší nepřítel. Nakonec jsem objevil zvedák, který navrhoval Slávek v Německu za 100 EUR a koupil ho. Musím ho ale stejné trochu upravit pro VT 750, kterou mám teď taky v garáži. Celkově jsem udělal dobrou zkušenost se sítí Louis - www.louis.de. Mají celkem slušné ceny - v porovnání s cenami v ČR. Takže už zvedám Smile
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Slávek



Věk: 50
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 399
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT 600 C už je doma Honda Shadow VT1100C Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 29 říjen, 2007 19:26  Předmět:  Zvedák Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsi recht,ušetřil jsi 1200.- a vypadá masivně song


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SlávekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 listopad, 2007 15:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Začíná pěkná zima a tak jsem přemýšlel o zvedáku. Mám doma poškozený šlapací trenežér chtěl jsem ho opravit, pak mě napadlo udělat z něho zvedák. Minimální (nulové)náklady, a co nejméně práce. Posuďte sami. Think


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 listopad, 2007 18:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je bomba, že mě to taky nenapadlo mad hell

dobrej nápad Lazi Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 listopad, 2007 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jen aby to vydržel, že vydržel tebe neznamená že zvládne 300kg Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 13 listopad, 2007 20:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jen se neboj sudičko, ten rám je ze silnějšího materiálu než orig. Až to zbaslim a vyzkouším tak dám vědět jak jsem dopad. tanec banána


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 14 listopad, 2007 13:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

halavně, aby Ti nedopadla mašina, tak říkajíc na pr,,,,L, konstruktérům zdar Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 listopad, 2007 16:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím a chtěl bych vám představit právě dodělaný zvedák ze šlapacího trenažéru. Otestoval jsem ho na motce, zvedl jsem jí celou akorád jsem držel balanc aby mi nespadla. Tak že je dostatečně pevný a zvedání 12mm šroubem jde celkem lehce.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 listopad, 2007 20:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

šikulka Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr