Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 02 listopad, 2007 23:06  Předmět: Otázka Výfuky pro VT 1100 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím odborníky v typech/klonech VT 1100.
Hůře slyším a tak se mi moje originální výfuky zdají příliš tiché. Prostou rouru, ale taky nechci. Máme teď doma VT 750 s výfukama Silver Tail. Zvuk se mi moc líbí a tak jsem začal hledat stejné pro mou VT 1100. Nakonec jsem našel, ale je to pro VT 1100 C3 a já mám C2. Údajně je to velké předělávání, ale dostal jsem dobrou cenu.

Zná někdo konstrukci obou verzí a dokáže mi alespoň zhruba popsat rozdílnost ve oblasti výfuků? Díval jsem ne na obrázky a z těch se nic nepozná.

Díky za informace Help
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 listopad, 2007 00:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tehle problém jsem řešil zhruba před třemi měsíci a nakonec jsem koupil v YSHOPU v Praze za 11300 toto. Jinak si myslím že držák výfuku u C2 a C3 není stejný. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 listopad, 2007 12:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro ilustraci ještě jeno foto. Nejsou to jen holý trubky ale když zatáhnu je to docela palba. výrobce Highway Hawk. Jak je patrno z obrázku originál kolena zustávají mění se spodní trubka předního válce a oba tlumiče. Výměna asi půl hodinyM.P.


30082007021.jpg
 Komentář:
 Velikost:  615.56 kB
 Zobrazeno:  4920 krát

30082007021.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Pepa



Věk: 66
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 62
Bydliště: Tábor-Opařany

Motorka: VT 600 SHADOW
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 03 listopad, 2007 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok díky za informace. také jsem se díval v Yshopu na produkty Highway Hawk. Mám tam vybráno pokud mi toto nevyjde se Silver Tail.
Pepa H.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele PepaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 03 listopad, 2007 19:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když bude potřeba, měl bych kontakt na hochy co stavějí motorky a není pro ně problém udělat cokoliv.. Např. z C2 výfuku krásný laďák, dvě solo trubky které končí u zadního kola... Vložky do trubek nejsou problém.Dost to stáhnou a jsou k mání různé délky a různé průměry.
Kdo viděl v poslední době motorku Hannyho, ví o čem mluvím..


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 04 listopad, 2007 17:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jooo pripomen se tak za rok, až mášu zplatim Surprised) prvni co potom koupim budou poradny laufy Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Martin_K



Věk: 55
Založen: 20. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Brno

Motorka: VT 1100 C2 ACE
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 květen, 2008 19:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové v souvislosti s výfuky - můžete mrknout sem?

http://www.shoc.cz/viewtopic.php?p=16272#16272

je to poslední příspěvek v technice Laufy 750 asi to mělo patřit spíše sem.

Martas


Rak  Opice OfflineOsobní galerie uživatele Martin_KZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr