Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 listopad, 2007 14:41  Předmět:  U Houmra
čt 06 prosinec, 2007 18:00
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé měsíc je v tahu, nezapomeňte na Posezení U Houmra, Šumavská 20
Praha 2
18,00-20,00 hod. (Otevírací doba do 23:00)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 13:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nezapomenu..... Enjoy


  
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 14:59  Předmět:  parkování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdo to tam zná přesně dejte sem kde se může parkovat a kde ne. Popřípadě typ na parkovací místo.
Dík

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 15:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Normálně ji hodím na chodník ! Twisted Evil

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 19:12  Předmět:  Re: parkování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr napsal:
kdo to tam zná přesně dejte sem kde se může parkovat a kde ne. Popřípadě typ na parkovací místo.
Dík
Zítra to tam omrknu a dám vědět.


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 21:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

parkovat se tam dá okolo hospody všude.. Very Happy Very Happy Very Happy


  
HondaMCH

Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud se nejak slusne dostanu ze squashe, tak dorazim, pokud ne, budu se tesit priste, ovsem jestli je priste 3.1., tak to jsem v Harachove ... Laughing Enjoy


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zatím to vypadá že vzhledem k plnění studijních povinností budu muset požádat o omluvu... Dám ještě vědět. Sad


  
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 22:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Monkey napsal:
Zatím to vypadá že vzhledem k plnění studijních povinností budu muset požádat o omluvu... Dám ještě vědět. Sad
Omluvenku Ti napíšu sám a Martin(hospodský) Ti dá i pěkný razítko Razz


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 prosinec, 2007 14:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tady je vyznačený to parkování

http://www.praha2.cz/(mxzpwv45kv2hvn45zvqgk4fe)/zdroj.aspx?typ=2&Id=10330&sh=1461616856


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 prosinec, 2007 23:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak za měsíc 3.1.2008


Houmr 2.JPG
 Komentář:
 Velikost:  51.81 kB
 Zobrazeno:  15572 krát

Houmr 2.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 07 prosinec, 2007 08:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kluci pekna prace Good Very Happy My vyrazime do hospy dnes hell


  
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2007 23:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ach jo, 3.1. bohuzel jsem na horach .... teda ne ze by mi to zas tak moc vadilo Very Happy


  
Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2007 23:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Anonymous napsal:
Ach jo, 3.1. bohuzel jsem na horach .... teda ne ze by mi to zas tak moc vadilo Very Happy

Maki


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 prosinec, 2007 00:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Makinka napsal:
Anonymous napsal:
Ach jo, 3.1. bohuzel jsem na horach .... teda ne ze by mi to zas tak moc vadilo Very Happy

Maki


Neboj Maki, však se dočkáš!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Makinka
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 12 prosinec, 2007 13:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby jste vyrazili jindy ráda se přidám...


  
John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 12 prosinec, 2007 17:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NO snad to na potřetí vyjde a konečně se dostavim Embarassed Bohužel se nedostanu na Net a tudíž jsem bez komunikace Surprised snad se to v příštím roce změní. Tak snad toho 3.1 08 Enjoy


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlásím se na zítra 3.1.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 23:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chci přijít taky, ale zatím 50 na 50 něco na mne leze.
Kolega v práci je K.O. doufám, že jsem to od něj nechytil.

od kolika tam budete, možná přijedu o kousek dřív.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 leden, 2008 23:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě je to celkem jedno,tak až tam budeš tak cinkni a já dorazím ať tam nejsi sám Razz


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr