Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 listopad, 2007 20:51  Předmět:  Skoro už zimní vyjížďka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj dnes byl krásný den svítilo sluníčko (sice 7stupňů C) ale krásně. Neodolal jsem. Dal jsem do Máši baterku a hurá ven. No paráda. Krásné opojení z jízdy. Udělal jsem asi čtyřicek kiláčků. Náležitě jsem si to vychutnal. chopper No a letos asi naposled.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 listopad, 2007 20:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tiše závidím .... díky počasí se už k jízdě letos asi neodhodlám

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 listopad, 2007 00:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hm,taky závidím.Lála dneska taky jezdil,volal mi jestli pojedu s ním,ale bohužel jsem musel být v práci.Jinak bych frčel hned chopper


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 listopad, 2007 11:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem to včera psychicky neunesl... bylo krásně, šest stupňů, tak hurá směr Děčín po těchlovický straně, pak zpět, a ještě kousek po D8 a domů. Celkem 76 km.... Smile


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 listopad, 2007 15:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přiletěl jsem v pátek večer, ale bohužel jsem si to chtěl nechat na dnes no a ono sněží. Doufám, ale že v Prosinci ještě bude pár dnů hezky. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 listopad, 2007 17:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Paráda Good .
Já mám zatím nabrouzdáno tak 10km kolem garáže, když si jdu s Klepnou pokecat. Ve čtvrtek jedu na 24tis prohlídku ke známému do Průhonic. chopper
(".....A noci jsou tu chladné? To abych si vzal teplé spodní prádlo......"

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 listopad, 2007 18:01  Předmět: Skvělý ! když si jdu s Klepnou pokecat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to klepně držím palec, aby ji doktor pořádně proklep na příšti sezónu hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2007 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak dnes jsem chlapáci nevydržel a aspoň kolem garáží jsem si s motorečkou zahrál na ledoborec v zamrzlých kalužích. Jen tak bez přilby a rukavic jsem toho měl po cca 500 metrech opravdu plné brýle, ale byl to krásný pocit a ještě mi za odměnu na zahřátém válci rozmrazila prsty :-) chopper


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 listopad, 2007 20:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No,já můžu jezdit tak akorát na rolbě... Laughing


galrie.sedačka.jpg
 Komentář:
 Velikost:  180.73 kB
 Zobrazeno:  11441 krát

galrie.sedačka.jpg



  
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 07:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krásná fotka


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 16:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jak řekl, tak udělal!


Zima 07 (4).JPG
 Komentář:
 Velikost:  84.21 kB
 Zobrazeno:  11409 krát

Zima 07 (4).JPG

Zima 07 (3).JPG
 Komentář:
 Velikost:  66.41 kB
 Zobrazeno:  11409 krát

Zima 07 (3).JPG

Zima 07 (11).JPG
 Komentář:
 Velikost:  31.38 kB
 Zobrazeno:  11409 krát

Zima 07 (11).JPG

Zima 07 (13).JPG
 Komentář:
 Velikost:  51.38 kB
 Zobrazeno:  11409 krát

Zima 07 (13).JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 16:58  Předmět: Skvělý ! A jak řekl, tak udělal! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Mako, kolik si najel KM hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 17:15  Předmět: Skvělý ! Re: A jak řekl, tak udělal! Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NAVI napsal:
Ahoj Mako, kolik si najel KM hell Enjoy


Tak kolem 25km. song

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 18:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vy jste jak malí klicí, kdý už dostanete rozum, dyť je už zima kafe pauza úděs


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 listopad, 2007 18:46  Předmět: Jo jasně ! kdý už dostanete rozum, dyť je už zima Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No měl sem včera taky cukání, ale kluk má zápal plic jsou mu teprve 3 roky a tak jsem ho upřednostnil před motkou. Snad ještě bude do konce roku teplíčko aspoň jeden den.

hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 listopad, 2007 15:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud máte ty správné doplňky, není se čeho bát !!!
Příští týden opakuju ! chopper
Představte si pohled na ty vykulené plechovkáře. úděs


PB300002.JPG
 Komentář:
 Velikost:  44.04 kB
 Zobrazeno:  11143 krát

PB300002.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 01 prosinec, 2007 14:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako, jsi borec... Smile Já chtěl taky, ale radši jsem Matyldu rozebral, abych neměl roupy. Smekám čepici... Good

_________________
Život nemá barvu šedou, když jsi v sedle Hondy SHADOW.

Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 02 prosinec, 2007 00:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to já si chodím akorát pěkně zavonit garáž úžasná zaležitost


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak chlapáci: " Včera bylo tak krásně !! ". Hlásím dalších 40km. Vezl jsem jí od motodoktora a chtěla holka na projížďku.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 15:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, když už jsme v tom hlášení... včera lehce přes pade, chtěl jsem vytáhnout Eddieho, ale musel pracovat mad , silnice tak nějak skoro suchý,plechovkářů poskrovnu,Milešovka krásně zasněžená,paráda....


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr