Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 listopad, 2007 20:43  Předmět:  baterka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem chtěl natočit mašenu a ono skoro nic. Baterka r.v. 2003 vypadá že dosluhuje, zkusím jí probrat nabíječkou ale nevím. U nás v Nymburce máme docela velkou prodejnu baterek a k mému překvapeni mají origoš baterku ve tvaru T 12 V 16 Ah YUASA za 2620 Kč.suchou, ale spíš počkám až na jaro. Zdá se mi to být docela slušná cena. Co vy na to? M.P.




Naposledy upravil Jára Cimrman dne po 26 listopad, 2007 18:20, celkově upraveno 1 krát
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 listopad, 2007 10:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukni SEM

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 listopad, 2007 10:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je veselejší, když jsem v minulosti četl o cenách přes 3000 kč tak jsem myslel co jsem neobjevil. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 listopad, 2007 18:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře, ještě dotaz, baterka JMT je jaká výroba a jsou dobrý? Nerad bych, sice za dobrej peníz, nekoupil něco třeba jen na dva roky. Díky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 listopad, 2007 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to já nevím, možná někdo jiný bude zkušenější

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 listopad, 2007 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

u Luise je cena celkem stejná,dával jsem myslím 55 euro

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 26 listopad, 2007 23:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem zjistil že se jedná o Německý výrobek, já jen aby to nebyla nějaká Asie. Nechám to stejně až na jaro a jinak díky za typ. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2007 15:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no, já bych proti té asijce nic neměl Mílo, já měl v Máše původní baterku -Made in Japan, no vydržela celých 7 let, což se mi zdá docela dobrý

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2007 16:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já myslel spíš aby to nebyla Čína Malejsie atd. Dneska jsem baterku vyndal a ona tam je právě JMT r.v 2003.měl jsem ji chvíli zapnutou na nabiječce a mášena chytla takže vydržela skoro pět let. Tak uvidím jak se bude vyvíjet situace. Mějte se a díky. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 listopad, 2007 21:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=230&highlight=baterka

mrkni sem, na jare sem kupoval novou


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 09:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Míla Pohl: já ji kupoval letos na jaře z toho AM-TRADE a zatím jsem spokojenej .... uvidim jak vydrží dlouho, u yuasy platíš značku a je to znát .....
U AM-TRADE jsem objednával baterku, spojku a nějaký věci na auto a balík přišel za dva dni a celková cena cca 3100,- což je super, takže u mně maximální spokojenost.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 prosinec, 2007 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na jaře na ni dojde,už to má asi spočítaný. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 04 prosinec, 2007 11:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no ja nevim, ale mam C2 z USA a na baterce je taky jeste Made in USA, že by to byla puvodni????
je to Yuasa


  
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 07 prosinec, 2007 13:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, tak jsem vcera dopadl podobne jako autor tohoto clanku, chtel jsem drobka natocit a nic. baterka je tam jeste po predchozim majiteli, cca 7 let. koukal jsem dneska na net a za dobrou cenu jsou tam krome JMT i baterie znacky NITRO. Nemate s nimi nekdo zkusenost? Diky.T


Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 08 prosinec, 2007 05:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Calif-na většině baterek je rok výroby,a YUASA je Japan ale filialky mají všude možně. M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2007 14:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Týša: mám tu Jmt, měl jsem jí už v předchzí mašině a neshledal jsem proti yuase žádný rozdíly ... jen v nápisu a v ceně Smile


  
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2007 15:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Calif-na většině baterek je rok výroby,a YUASA je Japan ale filialky mají všude možně. M.P.

no tak na ty moji neni, jen made in USA


  
Michal Medvěd



Věk: 64
Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 64
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda Shadow VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 16:31  Předmět:  Dotaz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mam takovej dotaz. Mam VT600 a v ní Gelovku Storm FTX9. V mé studené garáži jsem ji při startování dost potrápil. Vyndakl jsem ji a dobyl. Nebaví mě baterku vyndavat a tak moje otázka zní: Dá se dobíjet bez vyjmutí a odpojení kontaktů?


Beran Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele Michal MedvědZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 16:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nekoukal jsem na zapojení VT600 ale jestli to bude podobné jako u VT1100 tak klidně můžeš. Ostatně já to tak dělám.

! upozornění ! nestartuj když nabíjíš. Velký odběr proudu může zatížit i nabíječku a pojistka to nemusí vydržet Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 22 leden, 2008 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám nabíječku OptiMate III a tam je jako příslušenství, kromě klasických kleští i taková "pupeční šňůra", která se na trvalo připojí k baterii. Nabíječku potom připojíš pouze pomocí konektoru kde potřebuješ. Více nalezneš zde na články>co dělat>2004>OptiMate / III.




Naposledy upravil Jerry dne út 22 leden, 2008 18:14, celkově upraveno 2 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr