Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 08 říjen, 2007 23:50  Předmět:  Co říkáte na dnešní cruisery?? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chci jen vědět jestli jen já jsem nenormální protože se mi nelíbí ty dnešní paskvily co se teď vyrábí .
Dělá vůbec ještě někdo krom HD opravdové choppry?? Sad
co ja si všímám tak jsou to jen samé cruisery s obsahem který já mám v mém šestiválcovém autě....nebo takové ty powercruisery...........
kolikrát sem přemýšlel jako jinou mašinu než Schadow bych si koupil kdybych nemusel řešit peníze.........upřímně, žádná krom 1400 intruder, mě nenapadla a to sem civěl jakou dobu na Motoinzerce.cz a podobné portály.
Jak to máte vy????


3297993-13801637.jpg
 Komentář:
The best bike :)))
 Velikost:  54.94 kB
 Zobrazeno:  9510 krát

3297993-13801637.jpg



  
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 06:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No to je právě o tom vkusu každého soudruha. Já zase ty vysoké, úzké choppery nemusím. Pro mne čím je to delší a širší, tím víc je to motorka Smile
Obecně se mi asi nejvíc líbí cruisery s přívlastkem classic...


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 06:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

koukni například SEM ono se vyrábí lecos jen to do Evropy nikdo nevozí Sad

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 09:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já se ke cruiserům vyjadřovat ani nebudu, já jsem chopperák ....... ale největší šok je pro mně V-ROD (jenom zoufalec si nechá postavit motor od automobilky mad mad mad )


  
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemmy napsal:
já se ke cruiserům vyjadřovat ani nebudu, já jsem chopperák ....... ale největší šok je pro mně V-ROD (jenom zoufalec si nechá postavit motor od automobilky mad mad mad )

představeni V-roda bylo i pro mě šokem, značka H-D pro mě tím ztratila to čím pro mě do té doby byla, výrobcem klasických motocyklů......




Naposledy upravil calif.350 dne út 09 říjen, 2007 11:21, celkově upraveno 1 krát
  
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

FOXXX napsal:
No to je právě o tom vkusu každého soudruha. Já zase ty vysoké, úzké choppery nemusím. Pro mne čím je to delší a širší, tím víc je to motorka Smile
Obecně se mi asi nejvíc líbí cruisery s přívlastkem classic...

nutno podotknout že nemám nic proti cruserům,sám se jednoho menšího vlastnil XVS 650 dragstar. Ale, počase koukání po chopprech sem ho prodal Smile


  
Lexani

Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se taky nějak nemůžu shlídnout v novejch cruiserech. Nízký, dlouhý, tlustý.........
Jinak sice Harleyi na V-rodu pomáhalo Porsche, ale výsledek stojí za to. Je to asi jedinej Harley, kterýho bych si koupil.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 11:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Simox napsal:
Já se taky nějak nemůžu shlídnout v novejch cruiserech. Nízký, dlouhý, tlustý.........
Jinak sice Harleyi na V-rodu pomáhalo Porsche, ale výsledek stojí za to. Je to asi jedinej Harley, kterýho bych si koupil.

Tak pro mě je to zas jedniej Haryk kterýho bych si nikdy nekoupil Laughing Laughing


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Simox napsal:
Já se taky nějak nemůžu shlídnout v novejch cruiserech. Nízký, dlouhý, tlustý.........
Jinak sice Harleyi na V-rodu pomáhalo Porsche, ale výsledek stojí za to. Je to asi jedinej Harley, kterýho bych si koupil.



je to otázka názoru, ale jako motorkář bych nesnes abych měl pod zadkem motor z auta (když nemaj ruce na to aby udělali motor kterej funguje, tak ho můžou koupit u jinýho výrobce, jako to dělá spousta jinejch např. JAWA, ale to by se HDčkaři museli kousnout do zadku a namontovat si do rámu rejži !!!) song


  
HondaMCH

John Deer



Věk: 54
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha

Motorka: VT 800 C U.S.verze
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 16:00  Předmět:  Cruisery Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravim pánové, tak taky přispěji trochou do mlýna. Stotožňuji se plně s názorem že Choppery již vymřely a proto nechť žije prapůvodní SHADOW, bohužel (z mého pohledu) už nová SHW patří též ke Cruiserům a tudíž trochu jinému stylu. Co se týče HD versus V-Rod, byl nevyhnutelný krok podmíněný mecenášem který počtvrté !!!!! zachránil HD před definitivním krachem a hlavní podmínku spásné investice několika set miliónu dolarů, byla hlavní podmínka a to FUNKČÍ !! Motor, který HD ani S&S nedokázala trhu nabídnout. Retro OHV už prostě díru do světa neudělá,tudíž se vypsala soutěž o Euro 4 a vyhrálo ji PORSCHE, z technického hlediska vééélmi zdařilý strojek a co do vkusu už je jen názor jednotlivce.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele John DeerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 18:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PORSCHE ODVEDLO DOBROU PRÁCI, ALE "MNĚ SE NELÍBÍ"

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 říjen, 2007 23:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak a je rozhodnuto,napíšem petici ať začnou dělat zase 80.-90.letáááá???????????????? Good Good Good


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 09:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

klasický choppery se dělaj pořád, ale pouze pro americkej trh, v evropě neni taková poptávka a ty co je chtěj je stejně dotáhnou z US
viz model VT1100C Shadow Spirit


vt 1100 C3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  54.53 kB
 Zobrazeno:  9331 krát

vt 1100 C3.jpg



  
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 10:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ten spirit je luxusiní!!!! jen škoda že nemá klasický výplet kol, ty liťáky mi k tomu prostě nejdou Sad
Nechápu že to sem nevozej Sad spousta lidí by si to určitě koupila, takhle jsou všichni navočkovaný cruiserama protože tu ted nový mašiny jiný nejezdí a ani se nic novýho než cruiser koupit nedá........
Ale co, člověk má aspon pocit vyjimecnosti Smile))
Ikdyž vt1100 C2 není taky zrovna nejčistší chopper Smile ale má k němu určitě blíž než stroje které vídám na silnici, nebo ty ktere svoje majitele za choppry označují. Příklad za všechny- soused po dlouhem vybírání koupil Wild Stara, v hospodě mě pak lákal at se prijdu podívat na pořádného choppra Laughing


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 12:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To calif.350:
Na to si budeš muset zvyknout, už jsem se obrnil i proti dotazům:
"za kolik jsem koupit tu harleyku a kolik to jede" mad mad mad
s tim nic nenaděláš - pro některý lidi jsou to prostě všechno choppery a existenci nějakejch cruiserů, customů a showbiků vůbec neberou .....


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 12:49  Předmět:  jen škoda že nemá klasický výplet kol Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TO Calif :
Tak ten spirit je luxusiní!!!! jen škoda že nemá klasický výplet kol, ty liťáky mi k tomu prostě nejdou

tak to máš úplnou pravdu klasický výplet kol je prostě bomba
hell Enjoy

PS: každý má jinej vkus Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám raději taky výplety


  
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 říjen, 2007 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

líbí se mi i dost jiných mašin ze staré školy, ale někteří výrobci je pro mě pohřbily právě litými koly Sad viz Virago 1100, Vn 1500 atd
Takze schadow C2 1100 pro mě vede Smile
jinak označení harleyka přímo nesnášim Smile
je to stejné jako pro většinu lidí je offroad rovnou Jeep....


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr