Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Shadow kontra Harley

pro Shadow
62%
 62%  [ 15 ]
pro Harley
12%
 12%  [ 3 ]
remíza
25%
 25%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 24


Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 15:29  Předmět:  Shadow-Harley - porovnání Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěli bychom znát Váš názor a porovnat motorky Shadow kontra Harley.Bez označení typu a roku výroby.Všeobecně a pokud možno krátce.

Děkujeme za pochopení.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino,ze by jsi sel do H&D? Very Happy Jinak ja hlasoval pro Shadow.Nejde vubec o to,co mam nebo co bych chtel mit (jsem spokojenej, jak...),ale vetsina seriovych H&D se mi moc nelibi po vzhledove strance,nemuzu si pomoct (pripadni majitele prominou).Pokud jde o technickou stranku veci,tak nemuzu srovnavat,nikdy jsem na Harley nejel,toz tak.Jinak tohle se mi libi,ale to uz je stavba.




Naposledy upravil Strycek Fido dne út 23 říjen, 2007 18:26, celkově upraveno 1 krát
  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 16:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PS.a neni to proto,ze je napadne podobna me byvalce Very Happy (pro puntickare myslim,alespon barvou).Ale cerna je proste cerna nice


  
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 18:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Znám týpka, co mu tady v Pardubicích na rychlodráze upadla na novym HD ředička Very Happy ...jo, a taky espézetka se mu potom uklepala, ale to se stane i v lepších rodinác, vid Fido Very Happy Very Happy Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepino, hlasoval jsem pro Shadow. Jsem patriot Shadow a ze zásady neměním názor, ale nezříkám se myšlenky HD ale vše je o $,pokud by jsi měl tolik aby jsi nemusel přemýšlet jestli na něj máš( nebo na dva ) neříkej mi ža by jsi si do sbírky jednoho nepořídil USD třeba takového. Shocked


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to fakt hodně o penězích. Honda je podstatně levnější a technicky rozhodně o skok dál. Navíc se mi jejich tvary taky líbí víc než většina H-D. Na druhou stranu je H-D modla v této kategorii a takový černý FatBoy by mne neurazil Smile Já dávám nerozhodně.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jak je podaná otázka tak je to srovnání jedné celé značky HD a celkem malé skupiny motocyklu od Hondy. HD má nyní pro rok 2007 v prodeji asi 36 motorek a Shadow jen asi 11 a to počítám i asijské verze.
Některé typy leze porovnávat, ale pro některé partnera ke srovnání vůbec nenajdeme. Jestliže bych to rozšířil o "Bez označení typu a roku výroby" tak se to ještě násobí.

Když to zhodnotím tak můžu odpovědně říct že Shadow má jednoznačně navrch u třídy motocyklů pod 600cbm a značně ztrácí u motorek nad 1.1litru. Střední třída je vyrovnaná kvalitou i užitnou hodnotou s tím, že HD je výrazně dražší, ale o to uznávanější značkou. Může být vzato v úvahu i dostupnost dílů a příslušenství jak cenová tak kvalitativní a množstevní, ale to je dané konkrétním místem a možnostmi zákazníka ... Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dakl jsem hlas Shadow a jinak se přikláním k tomu co napsal Petr. HD je motorka pro vyložený patrioty.. Koneckonců tu na fóru o tom byla už taky řeč..


  
Stenly



Věk: 63
Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 225
Bydliště: HRADEC KRALOVE

Motorka: TWA Trike 1600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky i já se přidám k hlasování. Vlastnil jsem Harleye WLC 750 (r.v.1942) a taky jsem na něm jezdil 17 let, z toho 15 let jsem byl člen HDCP (HARLEY DAVIDSON CLUB PRAHA). Kdybych nemusel, tak jsem ho neprodal (operace kolena). Prostě srdcař. No, ale prodal jsem ho a koupil jsem si Shadow 750 C2 ACE. Startování elektrický, no bomba. Jinak normální a běžná sériovka. Myslím obě značky, ale Harleye jsem si stavěl sám a od piky. Jiný styl jízdy. Takže shrnutí: Harley=Shadow (jen ten zvuk,ten u Shadow nikdy nebude). chopper


Lev Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele StenlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 21:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji za vyjádření všech. song


P.S měl jsem na mysli spolehlivost,poruchovost,atd.Prostě jen motorkářské porovnání.
Neměl jsem na mysli cenu a ani množství vyráběných typů.
To že H&D je modla je pravda.Jsem sice každoročně zvanej na předváděčky tak jak letos modelů r.2008 ale určitě bych neměnil i kdybych na to měl.
Z celé motorky je jen H&D i kdyby to byla koloběžka tak plno lidí to koupí jen pro jméno ale co spolehlivost,poruchovost,atd.???


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 říjen, 2007 23:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když tak tohle, akorát nevím jestli se na tom taky dá jezdit. Jinak obsah 2.2L - 200 koní a celkem přijatelná cena 1900 000 kč


54037_2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  226.04 kB
 Zobrazeno:  9851 krát

54037_2.jpg



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
calif.350
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 24 říjen, 2007 07:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslim ze to nejde srovnávat.


  
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 říjen, 2007 07:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Srovnávat to podle mě moc nejde. to by se muselo jít model po modelu. Každý vidí ve své motce něco jiného a každý má jiný vkus. Mě se například z H-D nejvíc líbí Road King. Nejel jsem na něm, ale na tu váhu docela tenký trubky na rámu. Podle mě je H-D hlavně o značce, volím SH.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 24 říjen, 2007 09:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co do spolehlivosti, tak jedině Shadow. Co do zvuku tak HD.


  
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 říjen, 2007 12:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já si myslim, že oproti H/dčku je Shadow spolehlivá a přizpůsobivá motorka. Vede i v jízdních vlastnostech a pro mě třeba i ve vzhledu.
Jenomže H/dčko má tři strašně silný zbraně, kvůli kterejm si je lidi kupujou. 1. Styl 2. Zvuk - myslim že maj svý uložení ojnic dokonce patentovaný 3. Puzzle - nepřeberné množství firem zabejvajících se díly na doladění i kompletní překopání motorky k vizi majitele. Obojí je také neskutečně jednoduché.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 říjen, 2007 14:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musím říci že jsem měl možnost jet na HD 1300 a byl to muj letitý sen pak jsem byl na výstavě a volba byla jasná VT 750 SHADOW dalo by se to vic rozebrat ale patřím mezi ty normálnější motorkáře i když znak HD mám stale na krku je to prostě LEGENDA a tak to asi zůstane jinak hlasuju pro shadow


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 24 říjen, 2007 15:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud beru CHOPER-y,pak jednoznačně u mne HD.Značka,image,styl,zvuk...
Copak chop..chop...chop...vymysleli kluci japonský šikmooký?
Pokud jde o výrobce motorek,tak jasně HONDA.
Vždycky jsem si myslel,že můj choper bude HD.Pak jsem viděl tu svou holku zelenočernou,posadil se na ni-a bylo vymalováno... nice
Mám ji čím dál raději, a nevím,co by mne přinutilo ji vyměnit za jinou,byť by to byl Tlusťoch... hell Už je to srdeční záležitost... Enjoy


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 14:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

použiju jeden citát:
Sonny Barger (první president Hells Angels - Oakland)

"vždycky jsem chtěl jezdit na hondě. Tak jak my jsme předělávali motorky, tak už hondy sjížděli z výrobního pásu. Ale protože jsem byl president Hells Angels, tak jsem musel jezdit na Harleyi"

To hovoří za vše, ne ???? chopper

PS: možná to není přesně doslova, bo tu knihu nemám po ruce!


  
HondaMCH

mat
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 25 říjen, 2007 14:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nějak to tam skutečně je, to můžu potvrdit, bo tato velice zdařilá kniha je v mé knihovničce.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr