Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 27 říjen, 2007 14:50  Předmět:  Loučení s klubem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vše jsem promyslel a dospěl k názoru že už nechci podporovat něco co nemá prospěch pro všecny členy .Proto jsem odešel z klubu.


přeju všem hodně krásných kilometrů. chopper


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 27 říjen, 2007 17:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepino, já jsem na sraze nesledoval co a jak jste tam řešili a tak do toho taky nebudu nijak kecat, ikdyž představu jakousi samozřejmě mám. Jen chci říct, že mne mrzí vidět jak se k sobě chovají lidi, co byli a měli by i dál být kamarádi. Doufám že ješitnost kohokoliv ze zúčastněných nebude nakonec to, co tohle kamarádství nadobro zabije. S chladnou hlavou a odstupem se snad líp pochopíte vše si vysvětlíte a zase bude dobře. Jezdit se dá i bez klubu, to jo, ale snad každý má dobrý pocit, když ho s kamarády pojí i něco víc, než jen láska k motorkám. Třeba ta malá nášivka na prsou a možnost říkat si MY.


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FOXXX



Věk: 44
Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 388
Bydliště: Zubří

Motorka: VT750C (RC50)
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 27 říjen, 2007 18:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když jsem to psal, tak jsem nečekal, že z toho bude takový prázdný žvást, jak to vypadá teď když si to čtu podruhé. Je v tom dobře ukrytá hluboká myšlenka, tak hledejte :-) No asi mi po nočním Hard Resetu (někteří ví :-) ) ještě pořádně nenaběhl systém mad


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele FOXXXZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NX-PETR



Věk: 58
Založen: 24. 03. 2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Litoměřice

Motorka: Honda VT1100
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 18:15  Předmět:  PEPÍNOVI Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je mi líto že odcházíš ale je to jen tvá volba a podle mne to znamená že ti s námi není dobře Jsem jen obyčejný člen ale podle mého asi blbého rozumu musím mlčet a poslouchat kdo mi co řekne ale mám oči a vidím že špína se lehko hážeTU SLAVNOU NÁŠIVKU SI NA SEBE NEVEZMU TAKOVY SPONZORSKÝ DAR JÁ NECHCI A PRO ODCHOD MUZIKANTA JSEM HLASOVAL TÉŽ KDYŽ NĚKDO NASMLOUVÁ 4 A NAKONEC PŘÍJDE JEN JEDEN /KDO POTOM PORUŠIL DOHODU JÁ SNAD /A TŘÍSRAT DO STOLU A NEPOSLECHNOUT SI NÁZOR NĚKOHO JINÉHO A NECHTÍT MÍT NIC SPOLEŠNÉHO S LIDMI KTEŘÍ SE DOBROVOLNĚ DALI DO KLUBU A JSOU HRDÍ NA TO ŽE NOSÍ JEHO ZNAK NECHCI MÍT NIC SPOLEČNÉHO
Je to smutné ale je to tak a to co dám klubu dám a nehodlám se ti tím chlubit a ukazovat kdo dá nejvíc je ten nejlepší /jak pro koho/JSEM OPRAVDU ROZČÍLEN A AA NIKDO SE MNOU NEMUSÍ SOUHASIT ALE JE MI TO JEDNO A AŤ MI VŠICHNI ODPUSTÍ JESTI SE VRÁTÍŠ ODCHÁZÍM JÁ PROTOŽE S TAKOVÝM ČLOVĚKEM CO SE NEDOKÁŽE DOHODNOUT NEMUSÍM BÝT NENÍ TO TOTALITA VLÁDA TVRDÉ PĚSTI


Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NX-PETRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 18:59  Předmět:  Re: PEPÍNOVI Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

NX-PETR napsal:
je mi líto že odcházíš ale je to jen tvá volba a podle mne to znamená že ti s námi není dobře Jsem jen obyčejný člen ale podle mého asi blbého rozumu musím mlčet a poslouchat kdo mi co řekne ale mám oči a vidím že špína se lehko hážeTU SLAVNOU NÁŠIVKU SI NA SEBE NEVEZMU TAKOVY SPONZORSKÝ DAR JÁ NECHCI A PRO ODCHOD MUZIKANTA JSEM HLASOVAL TÉŽ KDYŽ NĚKDO NASMLOUVÁ 4 A NAKONEC PŘÍJDE JEN JEDEN /KDO POTOM PORUŠIL DOHODU JÁ SNAD /A TŘÍSRAT DO STOLU A NEPOSLECHNOUT SI NÁZOR NĚKOHO JINÉHO A NECHTÍT MÍT NIC SPOLEŠNÉHO S LIDMI KTEŘÍ SE DOBROVOLNĚ DALI DO KLUBU A JSOU HRDÍ NA TO ŽE NOSÍ JEHO ZNAK NECHCI MÍT NIC SPOLEČNÉHO
Je to smutné ale je to tak a to co dám klubu dám a nehodlám se ti tím chlubit a ukazovat kdo dá nejvíc je ten nejlepší /jak pro koho/JSEM OPRAVDU ROZČÍLEN A AA NIKDO SE MNOU NEMUSÍ SOUHASIT ALE JE MI TO JEDNO A AŤ MI VŠICHNI ODPUSTÍ JESTI SE VRÁTÍŠ ODCHÁZÍM JÁ PROTOŽE S TAKOVÝM ČLOVĚKEM CO SE NEDOKÁŽE DOHODNOUT NEMUSÍM BÝT NENÍ TO TOTALITA VLÁDA TVRDÉ PĚSTI






pokud mě někdo obviňuje že chci na klubu vydělávat tak se naseru,a přitom H.J jsem celý financoval ze svého a chtěl jsem od klubu jen vědět co je s klubovou kasou.Potom to řeknu na plnou hubu ,TO SNAD MUŽU.A jelikož jsem se sám rozhodl odejít z klubu a proto i zaplatit moje náklady který měli být jen moje náklady a nééé klubu.To co mě dal Beech tj.cca 14000kč nebyla ani půlka !!!!!!!!!Tak že mě to stálo dost a mám snad nárok vědět kam se peníze poděli.A pokud nevíš o co šlo tak je mi to líto a jelikož mám taky svoji hlavu tak odcházím.Nic víc nic míň.A jak si BeeCH eviduje sponzorský dary si ověř sám,jsem zvědavej co dostaneš za odpověď. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo a pokud vám to BEECH neřekl tak muziku s muzikantama nechtěl zaplatit.Proto byl DJ. mad Ale to je o tom že nevíte co a jak je.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 19:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vždyť Tě nikdo neobvinil,že chceš na klubu něco vydělávat.Co se týká muzikanta,taky jsem hlasoval pro jeho odchod.JEDEN člověk=KAPELA????


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 19:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

právě že obvinil v pátek-Beech a Admin.A peníze na kapelu že nedají a tak 2700 za hraní od 20 do 01 je moc???.Ale to je to že nic nevíte. Good Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 19:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pepíno nevidíš si do huby! Z čeho jsem tě v pátek obvinil ?

Ukonči prosím tě svoje sebeuspokojování na tomto fóru

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře
Anonymous napsal:
Good Good Good Ono to stejně jednou zjisti sami.
Pepino


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 28 říjen, 2007 19:25  Předmět: Otázka JEDEN člověk=KAPELA???? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nášivka. Tá se ti povedli sice sem myslel, že bude malinko menší, každý kdo přijel, tak si ji zaplatil vstupným, nevím kolik nášivek (vstupenek) jsi odvezl a kolik jsi nechal Beechovi ale určitě ti vrátí zbytek co zůstal plus zbytek vstupního, myslím že jsi sám říkal, že ze vstupného je stokoruna na prasátko a padesát na nášivku a Beech ti dal všechno vstupný co se vybralo než jsi v sobotu odjel a kýty ti zaplatili taky všechny tři. Co se týče kapely, tak to fakt nemělo cenu aby nám tam jeden člověk hrál, takže já jsem také hlasoval jako všichni proti. Tak se opatruj a nech se ti v životě daří. hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr