Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 listopad, 2007 10:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pavel Mareček napsal:
Nějaký fotky - až do formátu A3+ jsem schopen nadělat doma,popř. nějakou fotonástěnku,když už mne Navi pasoval na klubovýho fotografa vztekle se válet Domluvíme se v Jelení,popř. tam ještě něco pěknýho "nalovíme"... Enjoy


Neměli by jsme Ti všichni poslat naše úlovky na výběr a redukci ? Nástěnku ????? Zvážíme. Dobrej nápad, ale není jasné kam ji dát a proto nemám jasno o rozměrech. Možná udělat zástěnu (paravan)??????????

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 12 leden, 2008 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly dělá stojan.
("Mako na ten stojan, jsem se už zaměřil , je rozpracován (70%), tech. dokumentaci nemám, protože, tvořím intuitivně, dej mě 10 dní a hodím fotky i z rozměrama.)
Lála sehnal stojan s nápisem Honda, z jedné prodejny (není 100% potvrzeno)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chlapi, pokud potřebujete něco zafinancovat, tak napište. Grizzli, ten materiál na stojan asi taky není zdarma

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Lála



Věk: 55
Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Klecany

Motorka: VT 750 C
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stojan je potvrzený na 100%. Teda přesně dva stojany. Mluvil jsem s nima v prodejně ve čtvrtek a zapůjčení potvrdili. Nebyly by jedině v případě, že by majiteli něco neočekávaně přelítlo přes nos a rozhodl se na poslední chvíli jinak. Jinak stojanů nikdy není dost.


Ryby Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele LálaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 13 leden, 2008 15:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lála napsal:
.............................. Jinak stojanů nikdy není dost.


Přesně tak, takže je dojedeme seknout co nejdříve, ať si to nerozmyslí!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 leden, 2008 12:59  Předmět: Varování ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Upozorňuji, žádám a prosím.
Vše co se týká Výstavy se musí stýkat na jedné adrese !!!! Pak bude lepší přehled co kdo plánuje. Musíme sladit přípravu !!!! Stává se, že z různých pramenů vyplave napovrch aktivita o které nemá nikdo ani tušení !!!! Žádám Vás pokud něco plánujete dejte vědět TADY Předejdeme nesrovnalostem a pocitu ukřivdění z marné práce. Díky za pochopení.


Prosím a žádám všechny ostatní, předhoďte své návrhy a výrobní možnosti (termíny akcí a program, letáčky, tiskoviny atd = vzhled, obsah.....................)

Do Mota 2008 je jen 46 dní!!!!!!!!!!!!!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 leden, 2008 16:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mako- to "TADY" nejde rozkliknout, nic se neotevře Help

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 19 leden, 2008 20:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Omlouvám se TADY znamenalo, že už tady jste.
Nechtěl jsem psát odkaz na potřebujeme na Motocykl 2008 páč se dostanete zase sem a je zbytečné otevírat další fórum.

U Houmra (za čtrnáct dní) už bude pozdě se probouzet a zjišťovat, co všechno nemáme. Tam už musí být vše jasné. Dále zde projednáme konkrétní osobu, která to ponese na hrbu a u které se budou pracovní nitky smotávat do výstavního klubíčka.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 18:06  Předmět: Beee ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moto 08 se rozrůstá! Zabrány jsou už všechny Křižíkovi pavilony a rozrostla se vstupní hala. Přihlášeno je hodně cizinců. Pořadatel se snaží využít každé místečko!
Slibotechny záčíná být horko !!!!!
Prezentujeme se na výstavě, nebo uděláme stolek u kterého bude sedět jen pár klubáků u piva? Pokud jsme pro první variantu, musí to být na nějaké přijatelné úrovni. Nebo už nic nepotřebujeme a můžeme se na vše vyprdnout. (Osobně bych bral tuto poslední variantu, páč nebu si připadat jak vo..hnout a nebudu nikoho nahánět a nic vymýšlet a dojednávat Sad )

El. proud určitě nemáme !!

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne ne 27 leden, 2008 21:44, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Pavel Mareček
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 18:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli potřebuješ ty fotky,napiš kolik a jaký formáty-nemá představu!!Písni mi na mail a nezapomeň adresu,kam to poslat.Čus P... song


  
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 23 leden, 2008 22:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlasím s Makem, budeme tam prezentovat klub, nebo se jen sejdeme na veletrhu u stolku?


  
Vojda



Věk: 57
Založen: 11. 03. 2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Nové Jirny

Motorka: VT750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 24 leden, 2008 12:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi je lepší prezentovat jenom klub, zástupcu od hondy tam bude dost. všichni ostatní mají spoustu sponzorů tak si taky můžou ledasco dovolit asi bych to nepreháněl to je můj názor. Mě těší už jenom to že tam nějakej stánek bude paráda song Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele VojdaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 28 leden, 2008 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdo říkal že udělá tu vlajku?
jak jsme na tom, jak je velká?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 28 leden, 2008 22:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím kdo říkal že vyrobí fangli, já jsem mluvil o vyvěšení fangle a urobení toho bazmeku co ji bude držet.


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 únor, 2008 16:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Laughing Letáčky na MOTO 08 Sad Sad

Soráč, že stále otravuju mad .
V poslední době se vše začíná zase remcat ohledně některých věcí. Když jsem 23.1.2008 psal, že začíná být horko, ozvalo se pár lidí na práci, ale stále nikdo nepřišel s návrhem letáčků. Oslovil jsem Lemmyho a Petra a jejich návrhy předkládám. Po debatě s tiskařem, mě bylo vysvětleno, že co barva = to hodně peněz, ale naopak jednobarevné není problém cokoli viz.:myšlenka. Tak jsem hledal vhodnou fotku i s P.Marečkem a nejlépe vyšla ta Simoxova VT 1100. Zpracoval jsem předběžný návrh barvy sépie, opakuji nejsem žádný grafik, ale při předložení ve St. Lysé s menšíma předělávkama prošel. Tohoto návrhu se držel i Monkey.
Zajistil jsem tedy tisk (zdarma), ale nastal problém ve velké zaneprázdněnosti tiskařského stroje. Potvrdit 100% vytištění budu moci až příští týden.

Teď o co jde:
Pokud máte někdo nějaký jiný (rozumnější návrh), předložte jej.
bleee Nebo mlčte navždy. Bylo na to času dost a mohli jste se vytasit s vlastním návrhem. bleee


Mako.jpg
 Komentář:
Moje pracovní verze
 Velikost:  78.13 kB
 Zobrazeno:  8627 krát

Mako.jpg

Scan0001.jpg
 Komentář:
myšlenka, schválená tiskařem
 Velikost:  112.75 kB
 Zobrazeno:  8627 krát

Scan0001.jpg

Petr.jpg
 Komentář:
Návrh Petra
 Velikost:  53.84 kB
 Zobrazeno:  8627 krát

Petr.jpg

Lemmy.jpg
 Komentář:
Návrh Lemmyho
 Velikost:  69.21 kB
 Zobrazeno:  8627 krát

Lemmy.jpg


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 únor, 2008 16:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy můj návrh jsem trošku "domaloval"

vycházím z možností tisku laser barevnou tiskárnou, kde je pozadí neekonomické, taktéž rozložení barev by mělo odpovídat tonerům.

Prosím o komentář a hlavně případnou korekturu

Plné rozlišení ke stažení ZDE


letak_1_800.jpg
 Komentář:
velikost A5 nízké rozlišení
 Velikost:  193.22 kB
 Zobrazeno:  8616 krát

letak_1_800.jpg


_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr