Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radan
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 19 květen, 2008 12:30  Předmět:  Koupě Hondy v bazaru- dovoz z Německa Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uvažuji o koupi Shadowa v bazaru, nicméně bylo mi řečeno, že "je z Německa, v týdnu si pro něj pojedem". Je to ok? Na co si mám dát pozor?


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 květen, 2008 13:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v bazarech najdeš asi povětšinou dovoz, mám to samé. Problémy jsem s tím neměl, jen mi nikdo neřekl, ať si připravim cca 4 tisíce na všechny ty papíry, evidence a přihlášení Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 květen, 2008 13:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi by neměl být žádný problém, řádně bych ji prohlédl a jen bych nedal na "omáčku" co ti napovídají okolo. Jako že to měl důchodce 70let, který jezdil jen rovně, nikdy to nepoložil, motorka nezmokla, vše bylo děláno v servisu atd

napiš co kupuješ a v jakym stavu, km rok atd zaručeně dostaneš typ na co kouknout a co pohlídat

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 19 květen, 2008 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně jak říká Petr, já teď řešim to přihlášení a pokud ti to dobře vyjde tak to máš do týdne vyřízený a kromě pojistky sem se v poho vešel do 4000kč

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 19 květen, 2008 18:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já koupil VT600 rok 92 najeto 12000 za 79000,-Kč i s čistopisem (čistým technickým průkazem) a zatím spokojenost. Základ je originální lak.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 19 květen, 2008 18:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

řešil jsem to cca.před měsícem,kdy jsem koupil bráchoj VT750C2.Celý to vyšlo na 4litry (tzn.komplet včetně značky a STK).V papírech chyběl jeden údaj,pokud by tam byl,tak by to bylo o 500 kaček míň.V pátek se mašina přivezla na dovozovou STK a v pondělí si šel pro papíry a SPZ hell


  
Lexani

Radan
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 20 květen, 2008 14:47  Předmět:  Link na bazar Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Diky vsem za odpovedi. prosim, podivejte se na tohle a dejte mi vedet vas nazor. http://www.tipmoto.com/motorky/honda/85327-vt600c-shadow.html
Taky uvitam tipy na co si mam dat bacha. Skutecny rok vyroby podle VIN je 1998. Podle velkeho TP privezena do CR v 1999, a pak az do 2007 s jednim majitelem. Vloni ji dal do toho bazaru. Lak vypada puvodni, nikde to odrene neni, stupacky taky ne. Blok motoru je hlinik, chromy jsou jen jako kruty na trubkach. To je v poradku? je to podle vas dobra koupe?


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr