Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JaK



Věk: 48
Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 15



blank.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 říjen, 2009 21:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2M.P. : Prave je moc pekna, rad bych uz koupil ne řešil...

2Gorky : Prave proto na ni nema co delat Shadow nadrz. Confused
což mě znejišťuje.

Nicmene hledam dal a muzu rict ze je to masakr, napriklad

1. CelyWidow je 2003 ale na papirech z 1997
2. Jiny Expert udaval rok vyroby 2003 ale byl ro rok vyroby motoru,
ktery je z jine BW rok vyroby zbytku byl 2000.

ty mensi "omyly" ani neuvadim.


Střelec  Kočka SkrytýOsobní galerie uživatele JaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 říjen, 2009 23:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pozorně jsem si prohlédl fotky na velkým monitoru a nepřipadá mě že by s motorkou někdo něco dělal. Nevím jestli mě někdo přesvědčí že tato verze nebyla nikdy ve výrobě a že je to bastl Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 říjen, 2009 01:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co je tedy toto http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=cz&id=122346701&pageNumber=3&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=vt+750&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&category=ChopperAndCruiser&tabNumber=2 M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 říjen, 2009 08:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ve značení VT750 má Honda takovej binec, že se v tom sama nevyzná.
Já mám VT750C a barevně je to VT750C2, přitom určitě nebyla bouraná, ani stříkaná.
Pokud si pamatuju, řešila se tu VT 600, kde byla nádrž z jednoho modelu a motor taky. Přitom šlo o mezityp.
Vidíš přeci že jsou i jiné stejného vzhledu, to by si někdo musel založit dílnu, kde by montoval z bouraných jen "Spirity. Tady máš odkaz na katalog, kde máš Spiritku z roku 2002 a dokonce ve žluté barvě. Zde máš mikrofiše na VT 750 Shadow Spirit r.v.2003 včetně VIN kódů a zde to máš taky.



Já bych tohle neřešil. Skouknul bych to a pokud by byla OK, šel bych do ní. Motorka mě musí oslovit, abych věděl že to je ona. A tak to v mém případě je. Už jsem to tu psal několikrát. Jel jsem si pro jinou ( vymazlenou Kawu EN500 och ) a nakonec si přivezl jednou tak drahou Shadow, ale padla mi do oka a byla z toho láska na první pohled.
Jdi se na ní podívat a pokud bude OK, tak to neřeš. Zkontroluj ji motoricky, rám, stříkání, stupačky atd. a jeď. Jde ti přeci o ježdění na motce chopper , kterou máš uloženou v srdíčku lowe , nebo ti jde o to jestli máš větší, či menší logo na motorce.
Howg.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
JaK



Věk: 48
Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 15



blank.gif
PříspěvekZaslal: so 24 říjen, 2009 10:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rozhodne jde o srdce.

Jenom nechci kupovat neco kde se mi neco nezda ( a nejde mi o logo atd., to tam stejne nezustane Smile ),
dost me vycukalo co jsem resil u dalsich inzeratu...

Jedu tam co nejdriv budu moct. Drzte mi palce. Smile


Střelec  Kočka SkrytýOsobní galerie uživatele JaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 říjen, 2009 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak jsem naznačil v předchozích příspěvcích ,nevěřil jsem tomu že by nebylo možne aby z linky Hondy motorka v podobě Black Widow s výfuky "trombony a nápisem Shadow nesjela. Nakonec jsem přesně stejný případ objevil v Německu. takže asi nejde o náhodu a tento typ pod nějakým označením existuje. Ať se líbí a cesta přez republiku stojí za to M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr