Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 20:38  Předmět:  Problémy s chlazením Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Abych začal od začátku,asi před týdnem se mi objevila pod motorkou po zapnutí větráku když jsem přijel chladící kapalina z přepadu expanzky. Tak jsem si řekl že chladící kapalinu vyměním, stejně tam asi byla původní a koupil jsem od Motorexu naředěnou směs a provedl výměnu. Vše se zdálo být v pořádku a včera se to objevilo znovu a ještě víc. Vše jsem zkontroloval a zjistil jsem že ve víčku mám prasklou tu spodní gumičku co drží tlak v systému. Zvláštní ovšem je že ohřátou motorku nenatočím, jako kdyby byla přehřátá a mám taky pochybnosti o viskozitě chladící kapaliny, bojím aby to nebylo těsnění pod hlavou ale v každem případě budu muset dát nový víčko protože ta spodní gumička je asi zalisována. Kdyby někdo víčko měl beru mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 srpen, 2010 23:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Coolmůj názor na věc -kdyby jsi měl praskle těsnění pod hlavami. Tak by se to taky projevilo v oleji. Vzniká emulze!! Hondi motory které máme v našich masinach. Vydrží moc. Spíš se ti to jen zavzdusnilo. Já osobně několikrát za rok se snažím dolit chlad. Kapalinu vejde se tak velký panak pak to teče přepadem ven. Jak dával Jerry na vlákne fotky te dražby. Tam je krásně vidět na zadním pístu a kroužkach rez-tam bylo těsnění nebo


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 srpen, 2010 00:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo praskla hlava. Omlouvám se ze to dopisuju. Nevešlo se :Pkaždopádne dej vědět jak jsi to vyřešil. Je to fajn pro všechny. Jak řešit případnou závadu nice


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 09 srpen, 2010 23:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlásím že víčko jsem sehnal, ne sice na originál tlak 1.1 ale 1.2 At ale desetina nehraje roli. Horší to bylo s motorem, po ohřátí jsem ho nenatočíl a výfuku šla jen benzínová pára a svíčky mokrý jak hnuj. Tak jsem to probral Dr. Hazdrou od kterýho mám i víčko a na jeho radu jsem vypustil karburátory, profoukl vzduchovou pistolí, napumpoval benzín natočil a chodí jak hodinky. Nejčernější katastrofický scénář se okamžitě rozplynul, navíc jsem vlastně nic nemusel rozdělávat a problém je fuč Shocked Embarassed A tak to má byt M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 srpen, 2010 15:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song no vida ze to jde Razz teď. Teď si představ ze bys to dal do servisu.! Motorka. by tam byla týden a máš ušetřené peníze. Cool


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 srpen, 2010 13:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že v Hondě by to bylo určitě zralý na generálku a odhadováná cena opravy to ani nechci domýšlet mad mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr