Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 leden, 2011 12:20  Předmět:  Antipich Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapáci, mám v předním kole sice novou ale asi řidkou duši Barum, původní byla od koroze dost poškozaná a tak jsem ji při montáži nové pneu vyměnil, a mám dilema , jestli sundat gumu a dát tam duši novou nebo použít antipich a duši s tím vlasně zalepit. Bojim se aby mi to nerozežralo duši a někde pak nezůstal viset nebo jesli je k mání nějaky preventivní sprej který by to bez rizika vyřešil do ty doby než gumu sjedu a pak bych tam dal duši novou. Co vy na to, má s tím někdo zkušenost? Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 leden, 2011 12:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo, já mám v návodu na antipich uvedeno, že SLOUŽÍ POUZE K DOČASNÉMU UTĚSNĚNÍ!!!!, takže bych vyměnil duši i tu gumu co je pod ní jako ochrana proti proražení niplem. Zas TOLIK to není a máš jistotu...

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nalij do te duše trochu obyčejného mlíka a máš po problémech. Je to řešení staré jak duše samy ale funguje to.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 20:02  Předmět:  Re: Antipich Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míro a když si tu psal že máš ráfky zevnitř rezavé...Tak poraď jak tohle ošetřit nebo to reznutí zpomalit. Mám ten samý problém a myslím že hodně lidí co má drátěné kola. Díky


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To že jsme pumpovali mlíko do duše tak to pamatuju, akorád jsem si myslel na nějakou modernější metodu, nevadí a co se týká ráfku očistil jsem je drátěným kotoučem do vrtačky pak základovka a nastříkal jsem to syntetickou barvou ale jak to tam vypadá nevím, nějak tam není vidět ale vydržet by to snad něco mělo. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 25 leden, 2011 21:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
To že jsme pumpovali mlíko do duše tak to pamatuju, akorád jsem si myslel na nějakou modernější metodu, nevadí a co se týká ráfku očistil jsem je drátěným kotoučem do vrtačky pak základovka a nastříkal jsem to syntetickou barvou ale jak to tam vypadá nevím, nějak tam není vidět ale vydržet by to snad něco mělo. Embarassed M.P.

Když to funguje je to levné a neubližuje to tak proč modernizovat. Jinak modernější metoda je koupit novou duši ,ale to už tady bylo. Enjoy


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr