Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
johns



Věk: 44
Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Motorka: VT 1100
botswana.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 13:04  Předmět: Beee ! Alternator Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau
mám problém, nedobíjela mi Shadowka tak sem jí kuchnul a vyndal alternator, viz obr.
A ted nevim co stim, jestli ho mam nechat zpravit, ale to nevim kde...
Anebo koupit nový ale to taky nevim kde.
Každopádně volil bych tu levnější variantu, může mi ňákej biker poradit??
thank´s
Surprised [glow=red]


IMG_1842.JPG
 Komentář:
 Velikost:  66.25 kB
 Zobrazeno:  7745 krát

IMG_1842.JPG



Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele johnsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 14:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejlevnější varianta asi bude to nechat převinout v nějakém elektrozávodě Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 14:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nebo koupit v americe SKOROnovej, v honde te sedrou z kůže Smile




Naposledy upravil Martin_s dne pá 08 duben, 2011 14:19, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 14:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s tímhle obchodem mám dobrý zkušenosti...

ZDE


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 14:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cool jasně ta cívka je spálená,určitě to bude chtít nové. Pak doporučuju prohlídout celou el. instalaci jestli ti to někde nešlusuje to vypadá na zkrat jako hrom. A nebo jestli nemáš moc el. Doplňků na motorce. Jen pro zajímavost -výkon alternatoru je zhruba 350W při 5000 otáčkách. Na ty však se moc nejezdí.Tudíž dobijecí proud je úměrný tomu jak se motor točí . Tak že přídavná el. Zařízení jen opatrně. Pak totiž pro baterku mnoho proudu nezbývá.


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
johns



Věk: 44
Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Motorka: VT 1100
botswana.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 15:32  Předmět:  Alternator Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na motorce žádný doplňky nemám... Help sakra práce


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele johnsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

jedla
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 16:04  Předmět:  altík Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsem ten samej problém,dal jsem to kámošovi a ten to nechal převinout u opraváře elektromotorů oprava stála 300kč převinul jen ten spálenej kousek od tý doby nemám problém.


  
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 16:07  Předmět:  Tabulka poskytovaného výkonu v závislosti na otáčkách Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzpomněl jsem si, že na těchto stránkách je tabulka s přehledným vyjádřením závislosti výkonu altiku na otáčkách, případně zařazené rychlosti:

http://www.750ace.com/files/elecloads.htm

Tamtéž je i jednoduchý výpočet možnosti připojení dalších doplňků.

Pěkný den.


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 16:09  Předmět:  Tabulka poskytovaného výkonu v závislosti na otáčkách Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzpomněl jsem si, že na těchto stránkách je tabulka s přehledným vyjádřením závislosti výkonu altiku na otáčkách, případně zařazené rychlosti:

http://www.750ace.com/files/elecloads.htm

Tamtéž je i jednoduchý výpočet možnosti připojení dalších doplňků.

Pěkný den.


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

jedla
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 16:09  Předmět:  altík Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo převíjeli mi to v Poděbradech nákej starej pán ale prej ti to převine každej opravář el motorů když se mu bude chtít . Very Happy


  
johns



Věk: 44
Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Motorka: VT 1100
botswana.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 16:48  Předmět:  alternator Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

aha .. takže opravař elektromotorů...


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele johnsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 16:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někde jsem viděl firmu která přímo motoalternátory převíjí, pokusím se najít mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 duben, 2011 17:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím že jsem to už našel, je to sice nějakej prdelákov ale udělaný je to opravdu pěkně http://www.previjeni-regulatory.cz/index.php?page=alternatory Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bedo



Věk: 45
Založen: 03. 04. 2011
Příspěvky: 8


Motorka: VT 600 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 09 duben, 2011 08:39  Předmět: Jo jasně ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tu na Slovensku v Bratislave to robime aj my,len to mas troska z ruky


Beran Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bedoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr