Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pajsl86



Věk: 37
Založen: 28. 01. 2012
Příspěvky: 7



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 29 leden, 2012 11:20  Předmět:  Rozvodový řetěz (primární) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čaute

chtěl bych se zeptat jestli už jste někdo vrtali do rozvodového řetězu, ještě jsem to pořádně nezkoumal, ale jsou dobře přístupné napínaky? abych si mohl zkontrolovat jak na tom je. motorka má nalítáno 41000 a tak mě zajímá jestli je to ještě v normě a nebo se chýli pomalu k jeho konci, případně jak náročná je jeho výměna. Jedná se o VT 750C rok výroby 1999.

Díkes za info


Blíženci Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele pajsl86Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 29 leden, 2012 14:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli má najeto jak píšeš tak bych se v tom snad ani nevrtal. Musí vydržet mnohem víc mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rayan



Věk: 50
Založen: 14. 08. 2011
Příspěvky: 49
Bydliště: Žaca

Motorka: Honda SHADOW 750C ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 29 leden, 2012 15:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára má pravdu , moja mašina má tiež 40000 km a s motorom žiadny problém. Teraz som mal dole oba kryty s motora kôli lešteniu , tak som hľadal nejaké známky opotrebenia a nič som nenašiel Very Happy . Menil som len predratú hadicu na odvod benzínových pár či jak sa to volá, je pod nádržou a našiel som tam aj taký malí penový filter , bol úplne čierny , ten som vymenil tiež , ďalej som vymenil všetky sviečky a jednu fajku , nedržala na sviečke. Nie som mechanik , ale opotrebené veci sa dajú odhaliť aj po odstrojení ( nádrž + sedlo) .


Blíženci Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele RayanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 01 únor, 2012 23:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já měnil rozvody vloni a měl jsem najeto 48 tis mil.Mám americkou verzi VT 600 VLX s trochu překopaným motorem a obsahem 648ccm rv 1989.Jinak motor v super kondici a rozvody jsem použil od firmy Morse a spokojenost.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr