Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 18 listopad, 2011 12:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V odkazu od Sallyho na nášivky, je krásná retro helma včetně brýlí - za 1010,-Kč. : Zkusím ten odkaz - http://www.motobrasny.cz/motobrasny/index.php?main_page=product_info&cPath=191&products_id=10144
Přemýšlím o něčem takovém http://www.motobrasny.cz/motobrasny/index.php?main_page=product_info&cPath=191&products_id=10144Přemýšlím o něčem takovém http://www.motobrasny.cz/motobrasny/index.php?main_page=product_info&cPath=191&products_id=10144
Přepnout do plného editovacího formuláře

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2012 09:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vím, že to asi nikoho nezajímá ale já jezdím s touhle helmou http://obchod.bikerscrown.cz/x60-vintage-grey-black-8999950000139
a nemužu si jí vynachválit. Má homologaci, líbí se my (je pravda, že celá černá je hezčí, ale o 2000,- draží) Mad a sedí my. Byl jsem pro ní v http://obchod.bikerscrown.cz/
a paráda. Měl jsem obavy, že my bude foukat pod "brýle", ale k mému překvapení nefouká. Pravda doobědnal jsem si kouřové plexi, čiré nic moc, ale pro jistotu sebou vozím náhradní polarizační brýle, jen pro jistotu. Ještě bych dodal, že sem unešenej z kombinace hnědá-krémová, ale nehodí se my k motorce. To je vše Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2012 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sem zapoměl vložit foto Embarassed


NEXX vintage x60.jpg
 Komentář:
 Velikost:  45.95 kB
 Zobrazeno:  6655 krát

NEXX vintage x60.jpg



Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2012 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...mas dobrej vkus Very Happy , jezdim se stejnou ... , jen me teda pod to plexi trosku fouka Embarassed

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jirka



Věk: 55
Založen: 02. 05. 2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Branka u Opavy

Motorka: Honda Steed 400
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 17 březen, 2012 13:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsem otevřenou helmu, ale podfukování mi vadilo. Nakonec po nějakém výběru jsem zvolil LS2 vyklápěcí. Není to asi super značka, ale poměr cena výkon byla rozhodující. Mám ji druhou sezónu a nemůžu na nic říci nic špatného.


Beran Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele JirkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2012 11:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

casik napsal:
...mas dobrej vkus Very Happy , jezdim se stejnou ... , jen me teda pod to plexi trosku fouka Embarassed


Tak jasně trošičku do ní fouká, ale pro mě příjemě a zase tolik to není. Řekl bych, že je to podobný brejlím Embarassed Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 březen, 2012 11:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

casik napsal:
...mas dobrej vkus Very Happy , jezdim se stejnou ... , jen me teda pod to plexi trosku fouka Embarassed


Jo a taky máš dobrej vkus Embarassed Embarassed Good Good


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hudloch



Věk: 35
Založen: 20. 07. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Mladoňovice

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 00:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravím vás, nemáte prosím někdo zkušenosti nebo info k helmě HJC AC 3 Carbon Solid . Díky za rady


Štír Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele HudlochZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2012 01:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hudloch, helma vypadá pěkně a určitě bude i díky použitemu materiálu lehoučká. Pěkná je až na tu cenu Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr